FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

LOST

kitaksi
arkadaslar lost'u izlemek isteyenler varsa uyarıyım... izlemeyin tamamen bagımlılık yapıo, bünyeye zarar...
nfsforever
Evet, ben izlemedim ama arkadaşlar arasında izleyenler var.Çok güzel diyorlar...
BURAK_X
Aptal durumuna düşeceğim ama, LOST ne?
mr.emre
BURAK_X wrote:

dizi. cnbc-e de olması lazım
BURAK_X
Sağol, öğrenmiş oldum Wink
atomkarinca
BURAK_X wrote:

aynı duruma bende düştüm;fark etmez abd dizisi olduğuna eminim...Yok sakın yanlış anlamayın kesinlikle bir abd düşmanıyım (sadece emperyal kişisel değil !!! ) bizim yerli dizilerle cnbc de verilen dizileri kıyaslamak zor olsa gerek....1-2 dizi haricinde gerisi hepi berezelya formatında...
pehh pehhh pehhh Milletimize verilen değer milletin rabetettiğiyle ölçülürse sorun gene millette Sad
BURAK_X
atomkarinca wrote:
pehh pehhh pehhh Milletimize verilen değer milletin rabetettiğiyle ölçülürse sorun gene millette Sad
Olabilir
Ekvator
Şuan dizinin 3.sezonu yayınlanıyor.Bizde de Digitürk'ten izlenebiliyor.İlk başlarda gayet güzeldi fakat artık yavaştan baymaya başladı.Ve söylediklerine göre toplam 6 sezonluk çekilmiş.Saçmalamadan anlatacak bu kadar çok şeyi nereden bulacaklar doğrusu merak ediyorum
kitaksi
dizi 4 yada 5 sezonluk düşünülmüs... güzel bi dizi kaçırmayın
atomkarinca
sezon nedemek? arkadaşlar sene falanmı?ne sezon sezon sezon??? Shocked
BURAK_X
atomkarinca wrote:
sezon nedemek? arkadaşlar sene falanmı?ne sezon sezon sezon??? Shocked
Sezon sene gibi birşey. Sanırım dönem anlamına geliyor. Ama, Tvde, futbolda falan...
serazat
benimde hoşuma gitti ama televizyondan fazla izleyemiyorum ilk sezonu 12 GB ikinci sezon 10GB öyle indiriyor arkadaşlar.. izliyoruz tavsiye ederim ama bağımlılık yapabildiği doğrudur Smile
Seregwethrin
Hayatım Lost izlemekle geçti be... Smile
darkeagle
Bide Heroes var. Lost a denk gelemedim fakat heroes kaçırmaz oldum. Bu da bağımlılık yapıyor. Cnbc-E kanalında yeni başladı. Pazar günleri saat 21:00 da.
kitaksi
canım servenım var bende butun sezonlar verım ızle
mcc
ben de nerdeyse başlayacaktım ki Allah korudu bilgisayara format atarken yedek diske atmayı unuttum. Very Happy Uçtu gitti yani. Ama ne yazıkki heores u kurtarmışım 19 bölüm izledim her çıkan bölümü de anında indirip izliyorum. hatta başta alt yazılı izliyodum sonra kim bekliycek lan altyazıyı dedim sanki ingilizcemiz mi yok diyip direk altyasızız izlemeye başladım. Gerçi ingilizcem gelişiyo yaw. Anlamak için pür dikkat gözler monitörde dudaklara kulaklıklar kulak kıkırdağının içine giriyor... Very Happy
duckling
7 sezon olarak düşünülmüş oldukça başarılı bir dizi. Dizimax'te yayınlanıyor.

Show Tv, "Kayıp" adıyla yerli versiyonunu çekecekmiş. Orijinali kadar başarılı olamayacağını düşünüyorum ama bakalım bakalım.
maniac_ea
geçenlerde bi yerde okumuştum lost 2010 yılında sona erecekmiş.
darkeagle
kitaksi wrote:
canım servenım var bende butun sezonlar verım ızle

Ya bide lost u kaldıramam şimdi.
Asıl sen buna cevap ver; o lost cd lerini bulduğun yerden heroes cd lerini bulabilir miyiz?
yassax
kitaksi wrote:
arkadaslar lost'u izlemek isteyenler varsa uyarıyım... izlemeyin tamamen bagımlılık yapıo, bünyeye zarar...

aynen 3 günde izledim 2 sezonu ve vizeler güme geldi tabi ama yine çok hoş tavsiye ederim
Garga
Bi şu diziyi izleyemedim sezon dvdleri geçti elime arkadaşım izleme ben 1 sezonu 1 günde bitirdim 2 gün uyudum dedi...Hele bi boş vaktim olsun hemen izleyeceğim ama konusu ilginç gibi...Bu aralar Heroes yeter bana...
BURAK_X
eh, yeni konu açmak istemedim. www.forumlost.huperphp.com lost severlerin yeni adres,üye olursanız sevinirim Bizzat arkadaşlarımın forumu.
tuncadogus
site şuanda açılmıyor ve TV saçmalıktan ibaret ben asla seyretmem..
Kleopatra
Heroes izlerken başlamıştım bi arkadaşın sayesinde.CD leri verdi 1.sezonu ordan şurdan da duymuştum güzel bir dizi olduğunu vede izledim süper di.Hemen 1.sezonu gece gündüz demeden 4 veya 5 günde bitirdim ve 2.sezonu istedim 2.sezonu biraz geç bitirmiştim en fazla 2 hafta.Hemen 3.sezonu istedim ama arkadaşda 3.sezon 6.bölüme dek varmış olsun dedim 6.bölüme dek bir günde gözümü kesmeden izlemiştim.Bu dizi Heroesa bin basar ezer geçerde.Başta bende yok canım Heroes gibi dizi yokdur diyodum ama Lost izledikden sonra hemen kararım değişdi şimdi 3.seozunu bitirdim (internetten indirdim) 4.sezonu bekliyorum şubatta başlıycakmış favorim Sawyer
nfsforever
Bende de CD'leri var ama bilgisayar altyazıları göstermediği için izleyemiyorum maalesef... Sad
Garga
Ya arkadaş dvdyi verdi taktım bilgisayaa sonra da dönüo dönüo okumuo dvdyi bir izleyemedim ya...Neden olabili acaba bilen var mı??
Kleopatra
Sende DVD Rom varmı yoksa çalışmaz
Garga
Kleopatra wrote:

Var ama neden anlamadım 1 aydır koyduğum tüm dvdleri boşa çevirio aygıt bulunamadı dio demek ki rahmetli oldu : Sad
BURAK_X
Garga wrote:
Kleopatra wrote:

Var ama neden anlamadım 1 aydır koyduğum tüm dvdleri boşa çevirio aygıt bulunamadı dio demek ki rahmetli oldu : Sad
DVD Romlar zamanla gidiyo bende gıcık oluyorum bu duruma, tek çare ne yazık ki yenisini almak Wink
Garga
Evt içini açtık böle baktık falan son kararımız rahmetli oldu Smile Neyse yenisinin talibiyiz artık Very Happy
BURAK_X
Garga wrote:
Neyse yenisinin talibiyiz artık Very Happy

Sana tavsiyem LG al
mr.emre
lg alma.
nfsforever
mr.emre wrote:
lg alma.

Neden?
mr.emre
nfsforever wrote:
mr.emre wrote:
lg alma.

Neden?

2 tane dvd-rw ben bozdum. kolay bozulduğunu biliyorum. lg marka monitörümde bozuldu. kuzeniminde dvd-rw yakın zamanda bozuldu.