FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

affedilen ama pisman olmayan toreristler

palavra
http://*****.com

sitede yakalandiklari hastaliklar dolayisiyla affedilen ama daha sonra terorist faaliyetlerine devam eden veya catismalarda oldurulen kisiler hakkinda detayli bilgiler var.

belki de son haftada verilen 10 a yakin sehitin katillerinden bazilarida bunlardi.
Garga
Site biraz ilginç ya...
mr.emre
palavra wrote:
belki de son haftada verilen 10 a yakin sehitin katillerinden bazilarida bunlardi.

Siyaset yapmayacağım diyorum ama beni buna zorluyorsun.
Sayın Ahmet Necdet SEZER senin görebileceğin en iyi devlet yöneticisidir.
Bak bak.. Belkide 10 şehitin sorumlusu Sayın Cumhurbaşkanımızmış..

Belli ki bu kıytırık siteyi akepe'li yada akepe yalakası biri yapmış.
Senin yaşadığın yerde "Eve dönüş yasası" geldi mi kulağına?
Nedir bu yasa hiç biliyor musun? Kim çıkartmış bu yasayı?
Aslında itlerin evinin mağara olduğunu bilenler neden çıkartmış bu yasayı?
Atanmışlar asla kendileri için bir şey yapmazlar. Ama seçilmişler oy için "Evee dönüş" gibi yasalar çıkartırlar.
kitaksi
site tamamen taraf bi site bunu goremeyene ne denir bilmiorum... şehitlerimizi kullanarak politika yapanlara bu kadar kolay kanmayın... bencede ahmet necdet sezer saygın ve asla türkiye cumhuriyetine zararlı hareket yapıcak biri degil...
cavbela
çoğu dhkp-c üyesi. bu örgüt ölüm orucu eylemi yaptığı için sağlıklareının bozulması normal bişey. yani cumhurbaşkanının bir suçu ok bu konuda...

bu ülkede cumhurbaşkanın rolü pasiftir. bütün herşey başbakanın elindedir. yani hükümet ne derse %90 yapar ancak cumhurbaşkanı ne yaparsa yapsın hükümet istemezse o yapamaz... o nedenle eğer R.T.E yi tehlike olarak görüyorsanız başbakanken daha tehlikelidir... Ama her insan en üst makama yani cumhurbaşkanlığına ulaşmayı ister. . .
selim06
site Türkiye Cumhuriyeti tüzel ve özel kişilerine çeşitli suçlamalar ve çeşitli siyasal eleştiriler getirdiği için.Link kaldırılmıştır.Adli bir makam karar vermedikçe kimse suçlu sayılamaz;zan altında bırakılamaz.
palavra
site bazi kisileri ciddi olarak sucluyor
ama simdiye kadar bu suclamalar bir cok kere dile getirildi
ama suclanan kisiler bir kere bile cevap verme haklarini kullanmadi
ilginc

cumhurbaskani yaptigi ve soyledigi (hemen hemen) hicbirseyden dolayi yargilanamaz

o affedilen kisilerden biri sizin bir akrabanizi ,kardesinizi sehit etseydi
ne dusunurdunuz?

olay bir defa iki defa olsa izah edilebilir bir tarafi olurdu

on defa tekrarlanan bir hadise iyi niyetle izah edilemez.

emre icin not: ben bu iktidarinda her yaptigini savunmuyorum.
yanlis oldugunu dusundugum icaraatlarina yanlis derim, diyorum
sen cumhurbaskanimizin on defa tekrarlanan icraatina ne diyorsun?
palavra
gene cumhurbaskanimiz tarafindan YOK uyeligi ile taltif edilen bir kisinin aciklamalari
Quote:

-Biz Türkler hep akın etmişiz; yakıp yıkmışız, başkalarının yaptıklarını yakıp yıkmışız. Şimdi kendi yaptıklarımızı yıkıyoruz. Nedir bu alışkanlık. Biz yakıp yıkmak için var değiliz. Biz yaratmak, geliştirmek ve çağın üstüne geçmek için varız."

-Türkiye'nin bölünmesine, ırkçılığa yönelmesine, binlerce yıl öncesinin Arap ve İran âdetlerinin gelmesine karşıyız. Çocuklarımızın sıra üstünde namaz kılmasını değil bale yapmasını istiyoruz. İnancın insanların iç dünyasında saklı olmasını istiyoruz."

-"Gençlik Orkestrası'nı yaratan ve yöneten arkadaşımızın ismi Muhammed. Düşünebiliyor musunuz buradaki ironiyi?"

http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/haber.do?haberno=526639
loserk
ismi muhammed olabilir,evrensel bir isimdir,bir çok dilde karşılığı vardır (mohammad,mehmet,vs..) ileri görüşlü olması ismiyle bi bağdaştırma kurmayı gerektirmez.. saçma sapan ilintiler kurmayalım...
palavra
loserk wrote:
ismi muhammed olabilir,evrensel bir isimdir,bir çok dilde karşılığı vardır (mohammad,mehmet,vs..) ileri görüşlü olması ismiyle bi bağdaştırma kurmayı gerektirmez.. saçma sapan ilintiler kurmayalım...

ben de seninle ayni fikirdeyim sacma sapan bir ilinti olmus

ama

bu ilintiyi ben degil prof olan bir bayan kurmus.
linki kontrol edebilirsin
mr.emre
palavra wrote:
loserk wrote:

ama

o prof bayanın ben varya...

zaman gazetesinde prof olsan ne yazar..

senin Sayın Ahmet Necdet SEZER'e saldırma amacın nedir?

benim zaten şehit olan yeteri kadar yakınım var.

ve ben Türk'lüğümden utanmadığım için bu acıyı hepinizden fazla yaşıyorum..

sen burda 3-5 adamın hesabını yapıyosun ya eve dönüşle salınan binlerce it??
atomkarinca
mr.emre wrote:
palavra wrote:
loserk wrote:

ama

o prof bayanın ben varya...

sevgili kardelerim ( klavyemde sorun var harfler basmıyor çıldırtıyor beni Sad ) bu akepe hükümeti Tam manasıyla DAMAT FERİT HÜKÜMETİNE DÖNÜŞMÜŞTÜR.....

bir çoğunuz damat ferit in ve hükümetiin kim olduğunu bilirsiniz,bilmeyenler arama motorlarında araya bilirler...ben siteyi göremedim anladığım kadarıyla SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA alehte tutum izlenmiş..

peki akepe canbazlarına soralım???
dtp partisindeki homoseksüelleri konuşturanlar kim?
ırakta sözde kürt devletinin ilerdeki başkanınn kucağına oturan kim???
avrupaya gireceğizdiye sürekli milletin onurunu ifal ettiren kim???
kürtlerin oyunu alacağım diye talabani barzani efendinin popolarını öpen kim???
üniversitelere yüksek yargıya takunyalıları doldurmaya çalışan kim???
istanbula yüzlerce kürt başkomiser atayanlar kimler???
hangi hükümet sonrasında istanbulda ve büyük kentlerde arkana bakmada yürünmez hale geldi???
kim telekomu tüpraşı sattı???
kim petkimi pazarlamaya kalktı???
kim TSK nın düzleminden sapıp itin köpeğin muhattapı oldu???
kim apo ile aynı itibar çukuruna girdi???
kim tarikatları istanbula doldurdu???
kim idari amirler tarikatçı diye şerefsiz oldkları halde oldukları yerden edemedi???

BUNLARIN HİÇ BİRİNDE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN BİR İLGİ VE ALAKASI YOKTUR!!!!
bunları tamamen akepe takunya hükümeti peydah ettirmiştir!!!!

VATAN TOPRAĞI KUTSALDIR;KADERİNE TERK EDİLEMEZ !!!
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

bu arada ironi denmiş ilgi vs vs bağdaşma......zaman gazetesinin çizgisi bellidir,tarikatçıdır....

kişisel kanatim isteğim düşüncem
tüm akepe hükümetçilerini VATANA İHANETTEN ASILMASIDIR!!!
palavra
mr.emre wrote:
[o prof bayanın ben varya...

malesef mesajlari dikkatli okumuyorsun!!
o prof bayanin zaman la hic bir alakasi yok
dinle diyanetlede alakasi yok
turklukle de alakasi yok (annesi ingiliz )
annesinin ingiliz olmasi beni hic rahatsiz etmiyor
beni rahatsiz eden bu bayanin turkluge ve peygamberimize bu kadar aciktan hakaret etmesi

ve

cumhurbaskanimiz tarafindan YOK uyeligine secilmis olmasi.

-ben de hayatimin her bir saniyesinde turk oldugumdan dolayi iftihar ettim.
ailenden sehit olanlara Allahtan rahmet dilerim

soruyu yine sorayim :

ailenden sehit olanlardan biri o affedilenler tarafindan oldurulseydi ne hissederdin.

su andaki hukumetin yaptigi hatalar , cumhurbaskaninin hatalarini mazur gostermez.
mr.emre
palavra wrote:

ailenden sehit olanlardan biri o affedilenler tarafindan oldurulseydi ne hissederdin.

Yakalanan ve daha sonra salınan bir itin ailemden birini öldürmesi ile daha önce yakalanmayan bir itin ailemden birini öldürmesi benim için farketmezdi.

Çünkü bu itlerden 3 tane 5 tane değil binlerce ve aslında adını "it destekçisi" koyduğumuz ama kendileri de it olan milyonlarcası var.

Ve şükrederim. Ben ite destek olanla konuşmaya tenezzül etmem diyen bir Genelkurmay Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız olduğu için..

Ama tabi aynı sebepten kahrolurum. Her şey konuşarak halledelir diyip bir kaç ay sonra "diyarbakıra karışırız" cevabını yemiş bir boş bakanımız olduğu için.
atomkarinca
mr.emre wrote:
palavra wrote:

Yakalanan ve daha sonra salınan bir itin ailemden birini öldürmesi ile daha önce yakalanmayan bir itin ailemden birini öldürmesi benim için farketmezdi.

Çünkü bu itlerden 3 tane 5 tane değil binlerce ve aslında adını "it destekçisi" koyduğumuz ama kendileri de it olan milyonlarcası var.

Ve şükrederim. Ben ite destek olanla konuşmaya tenezzül etmem diyen bir Genelkurmay Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız olduğu için..

Ama tabi aynı sebepten kahrolurum. Her şey konuşarak halledelir diyip bir kaç ay sonra "diyarbakıra karışırız" cevabını yemiş bir boş bakanımız olduğu için.

sevgili emre dün yazarken şunu atladım sen bu '' içindeki yazıyı mesajın en başına koyarsan bu akepe hainlerinin ipliğini pazara dökersin..

kanunları T.B.M.M çıkarır,hazırlar...Son olarak Sn Cumhurbaşkanımız onaylar!!!! fakat Sn Cumhurbaşkanımızın önüne gelen kağıtları 2 kere veto hakkı vardır!! 3. seferde onar;bu seferde (onamdan sona) Yksek Yargıya Başvurur!!!

şimdi olayı anladınız kardeşlerim;anlamayanlar için
Sn Cumhurbaşkanımızın kanun çıkartmak gibi bir vazifesi yoktur!!! sadece 2 veto hakkı vardır.3. de otomatik olarak geçer.
Kısacası budrmda gene akepe ( sanki pkk yazıyormuşum gibi oluyorum !!! ) hükümetinin hıyanetidir.
selim06
Yorum yok;icraat olacak!
-close-