FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

frih hakkında soru ( verilecek subdomain için )

atomkarinca
Account details

-Frih$: 35.14Your request is not handled yet. Please check the status of your request here.

AWITS

Hosting (1)
Request xxxx (processing by HoboPelican)

Subdomain (0)

../
Your request is currently being processed by HoboPelican.
Request id: xxxx
Your name: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
(Sub)domain: subdreamer.frih.net
Description: subdreamer free skins personal web-blog free html template

arkadaşlar bunun son durumu nedir?? açıkçası ben panelden giremedim??
selim06
henüz inceleme altındaymışsın.Bana iletmediler
bana sorarlarsa mesajların incelenecek ve karar verilecek.Eğer İngilizce mesajların yeterliyse bana danışılmadan da hesap verilebilir.Netice de:BEKLEMEK LAZIM!
atomkarinca
selimciğim fazla ingilizcemiz yok ancak tercüme ondada bir paragrafı 15 dakkada sözlükle tarzanca okuyoruz...
Frih hakkında öz eleştiri !
Türkiye için
Ülkemizde gayet iyi serverlre sahip iyi şirketler yıllık 25-30 ytl için 200 mb aylık 2-4 gb bw verirken !

Yabancılar için
( hele hele batı avrupa ve orta amerika için !!! )
bu adamların yıllık gelirleri ortalama bir Türkün 10 yıllık gelirine tekamül ederken!!!

Biz gariban Türkleri bukadar kasmak sence yanlıs değilmi benim ücretli domainmim var !
www.atomkarinca.org/atomkarinca ---> subdreamer nulll tema ve sürüm

benim burdan istediğim gidip subderamer.org da yasal olarak imzama yada uygun başlıklarda sitemi legal olarak vermek
bunun yapılış tarzı ise son sürüm beta ! ve kendi yapımım temalar ile yani yayıncı firma zırnık telif hakkı isteyemiyecek
zaten atomkarinca.org için bile ondan önce 6-7 aylık funpic mazimde yaptırıma gitmezken......

her neyse yukardaki öz eleştirileri patronlarına ilet benim ingilizcem olsa bunları ben yazar onlara sorarımda okadar yok...

bi zahmet Türklüğünü ortaya çıkarıp beğenmiyorsan başka yere git deme cebimde herzaman 30 ytl'm vardır Very Happy
cavbela
bu adamların googledan para kazanıyor googleda ingilizce içeriğe daha çok para veriyor. bunedenle kasıyorlar bence. ama şuda var frihin verdiği hostu ben hiçbiyerde bulamadım. eğer sitelerimi paralı hostlara taşırsam cebimden yıllık 200ytl kadar para çıkar bu nedenle frihi seviyorum. ama ingilizcem olmasına rağmen bende baya bi kasılmıştım alırken. . .
selim06
eleştirilerin dikkate değer yanlız şu var ki Frihost'un her şeyi legal yapmayı amaçlayan bir yapısı var.Bilmem dikkat ettiniz mi aynı anda online olan sayısı bile 100'ü geçemiyor.Bu nedenle reklamdan da çok kazanmıyor.Server'ın bakımı,Scriptler için ödenen paralar vs...
Bu tip eleştirileri ben de zaman zaman yapıyorum kendilerine ama Frihost'un güvenilir olarak yoluna devam etmesi ancak böyle sağlanabilir diyorlar.Bu arada benim patronum falan yok Very Happy Bunun için maaş da almıyorum Bondings sordu mod olur musun diye bende seve seve dedim.Her neyse üyeliğin için bugün "OK!" verdim.Umarım yakın zamanda hesabın açılır.
Not:Null scriptler Frihost'ta yasaktır aklında bulunsun.
tufansaba
Konuyla alakasız olacak ama mesajların içinde bir satır dikkatimi çekti.

selim06 wrote:
Bondings sordu mod olur musun diye bende seve seve dedim.

Yanlış hatırlamıyorsam bu foruma moderator olabilmek için forumda bir yerlere konu açmıştın.Konuyu o kadar aradım ama bulamadım.
selim06
tufansaba wrote:
Konuyla alakasız olacak ama mesajların içinde bir satır dikkatimi çekti.

selim06 wrote:
Bondings sordu mod olur musun diye bende seve seve dedim.

Yanlış hatırlamıyorsam bu foruma moderator olabilmek için forumda bir yerlere konu açmıştın.Konuyu o kadar aradım ama bulamadım.

Seregwrethin'in başında ÖSS derdi vardı;2 kere James benden yardım istedi Spamdan dolayı sonra da dedi;eğer bir daha böyle bir şey olursa öneriler kısmına başlık aç Bondings'ten yeni bir mod iste dedi;ben de öyle yaptım o sıralar warez linkler paylaşılıyordu.Neyse sanırım Seregwrethin seni önermiş mod olarak o da bana sordu nasıl yapabilir mi diye?Ben de iyi bir aday olduğunu söyledim;1 hafta sonra bir daha mesaj attım ne oldu niye hala mod yok diye İngilizce mesajlarını az bulduklarını söylediler sonra bana sordu sen olur musun diye ben de tamam dedim.
tufansaba
bilgilendirme için teşekkürler Selim Very Happy
selim06
tufansaba wrote:
bilgilendirme için teşekkürler Selim Very Happy

bi şey değil sanırım bir gün ben de bırakacak olursam seni tavsiye ederim;o yüzden biraz İngilizce (kaliteli ve ayrıntılı) mesaj at Very Happy
tufansaba
atamam çünkü ben ingilizce özürlü birisiyim Laughing okuduğumdan anlayabiliyorum fakat yazamıyorum Laughing yazarsamda karman çorman bişi çıkıyor ortaya Laughing

yinede sağol Smile