FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

TÜRKİYE-YUNANİSTAN

kitaksi
YUNANİSTANI EVİNDE DEVİRDİK... BU ÇOCUKLARA HELAL OLSUN...
mr.emre
güzel maç oldu. gökdeniz'in golü harikaydı.
atomkarinca
maç harikaydı;aslında bizde onlarda sonucun böyle olacağını bilmiyorduk Smile bizleri alkışlamalarına gelincede tek nedeni yunanlıların aşırı milliyetçi olmalarıdır,başka nedenide yoktur..

Maçın en kötü durumu ise ilk yarıdaki Atatürke hakaret içeren ''kemal was gay'' ibaresidir !!! bunda gerçekten ayıp ettiler,yanlış yaptılar bunlar bilmiyrmu İstanbula gelecekler !! Kadıköye gelecekler 55.000 Türkün içine çıkacaklar !! bizde burda onlara gerekli cevabı vereceğiz !
Since 1453 bu onları yeteri kadar etkiliyen bir cümleciktir,derin anlamları olan bir cümle since 1453 Smile
cavbela
ataya ayıp etmişler..

ben şu noktayı anlamadım galiba yanlış yazmışsın..

Quote:
bizleri alkışlamalarına gelincede tek nedeni yunanlıların aşırı milliyetçi olmalarıdır,başka nedenide yoktur..
mcc
1 - 0 yenilgiden 1 - 4 yenmeninde tanı başka oluyor hani sanki 1 gol avans vermişiz gibi Very Happy
bugra9
cavbela wrote:
ataya ayıp etmişler..

Quote:
bizleri alkışlamalarına gelincede tek nedeni yunanlıların aşırı milliyetçi olmalarıdır,başka nedenide yoktur..

Futbolcuları çok kötü oynayınca onlarda çok sinirlendi. Futbolcularına tepki olarak Bizim Futbolcuları alkışladılar. Aşırı milliyetçi olmasalar bu tepkiyi vermezlerdi.

Maç çok güzeldi. Milli Takımımız çok güzel oynadı. İlk defa Milli Takımda oynayanlar gözlerimi doldurdu, harikaydılar. Very Happy Bu galibiyete şaşıranlara şaşıyorum. Hiç mi Fatih Terimi tanımamışlar. Very Happy
Tuncay'ın, Gökdenizin ve onların golleri harikaydı. Çok profesyonelce gollerdi. Tuncay'ın topu önüne alışı görülmeye değerdi. Gökhan'ın ve Tümer'inde golleri güzeldi ama onlarda kaleci hatalıydı. Kalecileri sanki ilk defa futbol oynuyor gibiydi. Very Happy

Maçta sahaya birsürü yabancı madde atıldı. Kendi aralarında kavga ettiler. Sahaya seyirciler girdi vb. Bunlar maçın kötü yanlarıydı. Ama dikkat ettim bunların hiç biri televizyonda gözükmedi. Maç Türkiye'de hemen oraya kamerayı zoomlarlardı. Very Happy

Maç güzeldi, hakem çok güzel yönetti.
atomkarinca
cavbela wrote:
ataya ayıp etmişler..

Quote:

sana cevabı ben yokken vermişler..Gerçi illada bir cevap istersen

1- ata değil Atatürk

2- yunanlılar bizleri alkışladılar çünki kendi takımları kesinlikle yeneceklerine inandıkları bir takıma ulusal kurtuluş ( Sözde onlar hala bizim malımız gözüyle bakıyorum ) günlerinin arifesinde 4 yediler ! yediklerinin üzerine oturamadılar ne yapacaklarını şaşırıp sapıkça hareketlerde bulundular..bunarın en başında gelende bizi alkışlamalarıdır,,bizim üzerimize yanan havai fişek atan istiklal marşımzı söyletmeyen abuk subuk pankartlar açan taraftar bizi alkışladı...

sen sanırım sol yumrunu havada tutmaktan önünü göremez hale gelmişin...
wast
Tam maçı seyretmeye başladım o arada aarkadaşımı garajdan alıcaktum unutmuşum aklıma geldi maç 1.1 di. gittim arkadaşımı garajdan aldım. Bu seferde maçı unuttum. Arkadaşım da uzaktan gelmişti hadi bi gidelim kordona çay içelim dedik gittik kordonda cümbüş var. Ya dedim maçı unutmuşum ben meğer bizimkiler öpmüş yunanlıları evlerinde bizde cümbüşe katıldık çok sevindim ya iyi oldu , hakketiler onlar
wast
atomkarinca wrote:
maç harikaydı;aslında bizde onlarda sonucun böyle olacağını bilmiyorduk Smile bizleri alkışlamalarına gelincede tek nedeni yunanlıların aşırı milliyetçi olmalarıdır,başka nedenide yoktur..

Maçın en kötü durumu ise ilk yarıdaki Atatürke hakaret içeren ''kemal was gay'' ibaresidir !!! bunda gerçekten ayıp ettiler,yanlış yaptılar bunlar bilmiyrmu İstanbula gelecekler !! Kadıköye gelecekler 55.000 Türkün içine çıkacaklar !! bizde burda onlara gerekli cevabı vereceğiz !
Since 1453 bu onları yeteri kadar etkiliyen bir cümleciktir,derin anlamları olan bir cümle since 1453 Smile
Evet kardeşim gerçekten doğru sölüyorsun bu yunanlılar buraya gelmeyeceklermi o zaman pankart görsünler bizzat ben onlara özel pankart hazırlıyorum 10 metre boyunda
palavra
hayirli olsun ins devami gelir.
milli takimin boyle bir morale ihtiyaci vardi.
selim06
Artık darısı Norveç maçına garip bir maç oldu aslında oyunun yarısında bizi Allah korudu gollerimizde inanılamayacak kadar ilginç.Ama tabi ki sevinç çok büyük.
maniac_ea
2002 dünya kupasından sonra ilk defa milli maçı büyük bir heyecanla izledim (isviçre maçı dışında Very Happy) ve gerçekten sonuç süper ve ötesi Smile inşallah elemeleri geçip ki geçtik sayılır şampiyonada iyi sonuçlar alırız
roguehider
Fatih Terim nasıl gaz verdiyse çocuklara deli gibi oynadılar. Sanırım bunda biraz da milliyetçilik duygularının, yunanların tarihten beri gelen bize karşı kinlerini bastırma duygusu da ön plandadır diye düşünüyorum.

Bir de atamıza küfreden yunanlılara hadlerini bildirme isteği olduğunu da düşünüyorum içten içe Smile

Oh oldu 4 - 1
cavbela
atomkarinca wrote:
cavbela wrote:
ataya ayıp etmişler..

Quote:

sana cevabı ben yokken vermişler..Gerçi illada bir cevap istersen

1- ata değil Atatürk

2- yunanlılar bizleri alkışladılar çünki kendi takımları kesinlikle yeneceklerine inandıkları bir takıma ulusal kurtuluş ( Sözde onlar hala bizim malımız gözüyle bakıyorum ) günlerinin arifesinde 4 yediler ! yediklerinin üzerine oturamadılar ne yapacaklarını şaşırıp sapıkça hareketlerde bulundular..bunarın en başında gelende bizi alkışlamalarıdır,,bizim üzerimize yanan havai fişek atan istiklal marşımzı söyletmeyen abuk subuk pankartlar açan taraftar bizi alkışladı...

sen sanırım sol yumrunu havada tutmaktan önünü göremez hale gelmişin...

öncelikle bu saldırı nedendir anlamadım.

ikincisi atatürke birçok yerde ata denir bunların başında trt de gelmektedir. ve çeşitli terimler vardır "ataya saygı yürüşüyü" vs. . .

üçüncüsü bana göre aşırı milliyetçilikten alkışlanılmaz yuhalanır sahaya yabancı maddeler atılır bunları desen bir nebze daha iyi anlardım...

dördüncüsü ben sol yumruğumu kaldırmam sağ yumruğum hep havadadır(çünkü güç sağ yumruktadır halkın yumruğuda indiği zaman yeri yerinden oynatır anlamaıda budur) ve kafam diktir önümü görebilmek için. . .
geyikkutuphanesi
Bir hayli gergin gördüm sizi yahuuuu. Ne bu celal????
cikosen
bir maç sonrası konuşma buralara kadar gelmemeli bence..Biraz daha sakin Wink
kitaksi
ewet arkadaslar abartmayın... mıllı dava degıl mıllı mac ya... spor bu tadını cıkar...
kriptontr
"Türk Gururu" bu dünyaya ün salmış :Very Happy
nfsforever
Norveç maçı da bu akşam saat 21.00'de.Umarım millilerimiz aynı gururu tekrar yaşatırlar...
coozy
Evet bugün Norveç maçında inşallah yeneriz.
Bu takım baya iş yapcak gibi.
coozy
Norveçle zar zor berabere kaldık.Gruptan çıkacak mıyız peki? belli mi olur. Surprised
nfsforever
coozy wrote:
Norveçle zar zor berabere kaldık.Gruptan çıkacak mıyız peki? belli mi olur. Surprised

Çıkma şansımız yüksek ama takımda önemi bir eksik var, o da iyi bir santrforun bulunmayışı...
bugra9
Koyacaklar Ümit Karanı forvete, o zaman görsünler gol nasıl atılır. Very Happy
geyikkutuphanesi
İki maçı da kaleci hatalarıyla sıyırdık. Fazla abartçak bişey yok.