FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

uzaktan kumandali kuslar

palavra
Cinliler, beyinlerine mikro elektrotlar yerleştirilen kuşlara, bilgisayar sinyalleri sayesinde sağa-sola, yukarı-aşağı yönlerde komuta edilebildiği açıkladı.
bu teknoloji cok etkili bir silah gibi kullanilabilir.
bildigininiz gibi ucaklarin dusme sebeplerinden biride motorlarin pervanelerine kuslarin takilmasi.
yuzlerce kusu savas ucaklari filosunun uzerine yonlendirdiginiz zaman hic fuze kullanmadan bir cok ucagi dusurebilirsiniz.

vaktinde bir filimde yunuslar uzerinde boyle bir uygulama yapmislardi.
uzerine bomba yerlestirilmis yunus baliklari dusman gemilerine carpip batiriyorlardi.

yeni teknolojiler once filimlerle piyasaya cikiyor.

meselenin bir yonude peygamber mucizeleri
bildiginiz gibi hz suleyman kuslarla konusabilme onlara tesir etme mucizesine sahip bir peygamberdi.
bir arkadasim teknolojide son noktanin peygamber mucizeleri olacagini soylemisti.
Garga
Abi artık füze savardan sonra kuş savar da kullansınlar Smile
kriptontr
çinlilerin kuşları küçük olur şimdi biliyonmu.onlarda "küçük" yapmak ırsi Very Happy.onlara 8-9 kartal 1 sürü kuşu yere çakar yer bitirir icabında Very Happy Razz
bugra9
Bana çok saçma geldi. Bu Çinliler saçma saçma şeylerle uğraşıyor. Biraz daha akıllarını çalıştırsalar onları kimse tutamaz. Very Happy
darkeagle
Harbiden bencede saçma bu kadar uğraşıp kuş ziyan edeceğine git başka şeyler yap...
mr.emre
aha ben bunu amca oğluyla düşünmüşdüm.. vay gavurlar yine mi hızlı davrandılar
tufansaba
kuşun resmini gördünümüzmü bilmiyorum ama kuşun kafasının arkasında kocaman bir obje var Very Happy nasıl uçuyorsa artık işkence Confused
darkeagle
tufansaba wrote:
kuşun resmini gördünümüzmü bilmiyorum ama kuşun kafasının arkasında kocaman bir obje var Very Happy nasıl uçuyorsa artık işkence Confused

Resmi paylaşmak yararlı olabilir...