FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Domain ve Cpanel

tufansaba
Benim hostum 1. serverda yani cpanel kullanıyorum.

herkese verildiği gibi benimde subdomain li bir sitem vardı bunu bondingse söyleyerek geçen aylarda yeni almış olduğum domainle yer değiştirmesini istedim yani eski subdomain diye birşey kalmadı direk aldığım domain geçerli oldu.

Bugün yeni bir domain aldım ama cpanelden domainimi park ettiğimde ve yeni aldığım domainden giriş yaptığımda eski domaine direk yönleniyor ve site açılıyor.

benim istediğim ise yeni domainimi yazıp gitmek istediğimde belirttiğim klasörün içindekiler gösterilsin "index vs..." gibi bunu nasıl yaparım ?Very Happy

Şimdiden Teşekkürler Smile
BURAK_X
tufansaba wrote:
"index vs..." gibi bunu nasıl yaparım ?Very Happy
Aslında bende böyle birşey yapmak istiyorum.
tufansaba
anlatmak istediğim anlaşılmamış

eski domainimde forum var tamam o öyle kalsın

yeni aldım domainde xxx klasörüne yönlendirmek istiyorum ama nasıl yapacağım Confused

yeni aldığım domainden giriş yapmak istediğimde direk eski domain adına dönüyor ve forum açılıyor Laughing
mcc
İlginç eğer yeni domain e getiysen forumunun çalışmaması lazım tabi eğer path olarak eski domainin geçiyorsa bende değiştirdim ama şu an gerşey www.mcc.frih.net/index.html gibi değişik bi sorun Confused

arkadaşlarbenim domainimi www ile yazınca rota haber sitesi açılıyor www süz yazınca benim site açılıyo noluyo ? Confused
cavbela
domain ayarlaından yönlendirme yapman gerekiyo sanırım. ama güzel sonuçlar alabileceğibi sanmıyorum.
loserk
manage parked domains kısmından frihostun nameserverlarını yazman gerekiyodu galiba ya da öyle bişey tam hatırlayamıyorum.. ama daha önce de bu forumda böyle bi konu tartışılmıştı diye hatırlıyorum,ararsan silinmediyse bulabilirsin...