FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

wap siteleri

cavbela
slm arkadaşlar ben bir wap sitesi yapmayı planlıyorum. bu konu hakkında bildiklerinizi beğendiğiniz kynakları vs. buraya yazabilirmisiniz. teşekürler. . .
mcc
sana tagtag.com u öneririm orada bieçok wap sitesi yapan elemenlar var orada kaynak bulabilirsin!
cavbela
benim asıl istediğim kendi domainimle bir site yapmak. zaten tagtagla bişiler yapmıştım.
mcc
cavbela wrote:
benim asıl istediğim kendi domainimle bir site yapmak. zaten tagtagla bişiler yapmıştım.

yok yüzden demedim içerik olarak oradan bişeler olabilirsin oyun falan sen beni yanlış anladı ! Very Happy
bugra9
bildiğim kadarıyla wap web aynı şekilde ayarlanıyor. Ben domainimle wap mail yapmıştım. Yapamadığın yeri sorarsan daha çok yardımcı olabilirim.Very Happy
cavbela
peki hosting olarak ne kullandın. frih desteklemiyor sanırım.
bi iki deneme yaptım ama olmadı.. .
niho_gs
frih destekliyor daha doğrusu php kodları wapta çalışıyor fakat her kod olmuyor nedense.bir de wml tagı ile bitirince çalışıyor bazen. php destekli tüm siteler oluyordur yani.
bugra9
cavbela wrote:
peki hosting olarak ne kullandın. frih desteklemiyor sanırım.
bi iki deneme yaptım ama olmadı.. .

Ben deneme yaptığım için kendi bilgisayarımı server gibi kullanıp yaptım. Bence frihost destekliyordur.

Yanlış hatırlamıyorsam formatı .wml di. Bakmak lazım destekliyo mu desteklemiyo mu