FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Frihliler birliği kuruldu.

cavbela
taravian server 3te frihlier birliğ kurdum isteyen burdan mesaj atsın ben size davetiye yollayam. yada traviandan cavbela ya mesaj atarsanızda olur.

ismi değiştirdim frihler yaptım. .
cavbela
ayrıca birliğin forumunuda bu başlık yaptım. ilerde gerekirde kendimiz de bir forum oluşturabiliriz.
bugra9
Hani davetiyem gelmedi. Beni artık üst makamlarda göreve getirirsin. Very Happy
mcc
Evet beklenen oldu demenk arkadaşlar davetiye isteyenler oyundaki adını yazsın yada oyunda bize ulaşsınlar :
ulaşacağınız isimler: cavbele , mcc (isimler artabilir bu sizin elinizde Very Happy)
hee bide server 3 1 ve ya 2 de aramayın sonra ...
mcc
cavbela wrote:
ayrıca birliğin forumunuda bu başlık yaptım. ilerde gerekirde kendimiz de bir forum oluşturabiliriz.

hmm istersen hemen bi forum kuruyum bişeler kurmayı severim biliyon Very Happy
bugra9
Hayırlı ve uğurlu olsun. Very Happy
dxhunter
Ben Travian 1 deyim Server 1 de olurmu ?
bugra9
Alan 3 de. Alan 3 de yeni üyelik aç istersen. Very Happy
mcc
dxhunter wrote:
Ben Travian 1 deyim Server 1 de olurmu ?

bence (eğer gelimediysen) server 3 e gel orada gelişirsin daha millet çok gelişmedi !
selim06
arkadaşlar üzgünüm ama imzalarınızdaki referer linklerin kullanımı yasak.Lütfen kaldırınız;yoksa ben adminlerden rica edeceğim ama inanıyorum ki onlara ihtiyaç duymadan da siz bunu yapacak kadar anlayışlısınız.
Bu arada ben de bu ilk çıktığı günlerde oynadığım(Server 1'de bi hesabım vardı ama unuttum gittim) geri döndüm...Server 3'de bugün hesap açtım.Eğer isterseniz davetiye gönderin;adım: Cincin (Çinçin!!!) Cool
mcc
selim06 wrote:
arkadaşlar üzgünüm ama imzalarınızdaki referer linklerin kullanımı yasak.Lütfen kaldırınız;yoksa ben adminlerden rica edeceğim ama inanıyorum ki onlara ihtiyaç duymadan da siz bunu yapacak kadar anlayışlısınız.
Bu arada ben de bu ilk çıktığı günlerde oynadığım(Server 1'de bi hesabım vardı ama unuttum gittim) geri döndüm...Server 3'de bugün hesap açtım.Eğer isterseniz davetiye gönderin;adım: Cincin (Çinçin!!!) Cool

Sevgili selim06 valla bu travian logosunu senden önce bondings gördü ve sadece (orjinal msesajını yolluyorum :

Good luck with Travian, by the way.

dedi.

Ama ben bu işi yine sana bırakmayacağım şimdi bondings e p.m atıcam imza böleyle kalabilirmi diye rica edicem eğer hayır dere silicem Very Happy
selim06
mcc wrote:
selim06 wrote:

Sevgili selim06 valla bu travian logosunu senden önce bondings gördü ve sadece (orjinal msesajını yolluyorum :

Good luck with Travian, by the way.

dedi.

Ama ben bu işi yine sana bırakmayacağım şimdi bondings e p.m atıcam imza böleyle kalabilirmi diye rica edicem eğer hayır dere silicem Very Happy

Bondings ayın 11'ine kadar şehir dışında;bu yüzden biraz cevap geç gelebilir..O sürede de kalabilir sanırım Very Happy Ben Bitefight linkleri yasaklı olduğu için bunun da yasaklandığını biliyorum.Ama sor tabi;bana da yardımcı olursun. Bu arada zaten senin imzana tıklayıp açtım hesabı;hadi yine kaptın altınları Cool
mcc
neyse konuyo tekrar dönelim selim eğer birliğimize katılmak istiyorsan sana davet yollayacağız evet arkadaşlar hala üye olmayan varsa üye olup birliğimize katılabilir benim reklama tıklayıp üye olursanız kazandığım altınları sizin için kullanıcağıma... (politikacı gibi oldu )
neyse herkezi bekliyoruuz frih ler olarak Adımızı birkez daha duyurmaya ve bu yolda elimizden geleni yaomaya kararverdeik arkamıza bondings i bile aldık!
dxhunter
Arkadaslar valla nusufum 70 su anda. uyeligi ıptal edip tekrar uye olmak zor geliyor o kadar bina kurdum neyse.
mr.emre
eve gidince denerim
selim06
arkadaşlar afedersiniz ama ben hala şu Askeri üs'ü kuramadım!Şehir merkezinde özel yere kuracaksın diyor ama ben şehir merkezinde herhan gibi bir yere tıkladığımda Sığınak ve ya Tahıl ambarı kurabiliyorum!Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
mcc
selim06 wrote:
arkadaşlar afedersiniz ama ben hala şu Askeri üs'ü kuramadım!Şehir merkezinde özel yere kuracaksın diyor ama ben şehir merkezinde herhan gibi bir yere tıkladığımda Sığınak ve ya Tahıl ambarı kurabiliyorum!Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

çünkü onun yeri özel bak şurası Very Happy

şimdi kurarsın Very Happy
selim06
mcc wrote:
selim06 wrote:

çünkü onun yeri özel bak şurası Very Happy

şimdi kurarsın Very Happy

Teşekkür ederim Very Happy
mcc
selim06 wrote:
Server 3'de bugün hesap açtım.Eğer isterseniz davetiye gönderin;adım: Cincin (Çinçin!!!) Cool

Davetin yolladı sana kabul etmek kaldı Very Happy
cavbela
slm arkadaşlar. bazı işlerim nedeniyle urayamadım oyuna.
selim sana davetiye yollamışız zaten. eğer elçiliğine balarsan orda göreceksin. eger kurmadıysan bi elçilik kur. . .
mcc
cavbela wrote:
slm arkadaşlar. bazı işlerim nedeniyle urayamadım oyuna.
selim sana davetiye yollamışız zaten. eğer elçiliğine balarsan orda göreceksin. eger kurmadıysan bi elçilik kur. . .

Abi sen nerdesin ya senin köy elden gidiyo adamın biri sömürüp duruyodu kulağını çektim biraz Very Happy durdu sanki ama san mam adam almış başını gitmiş gelişmiş bayağı Very Happy neyse canı savaş istiyorsa savaşırız!

--> Bide eğer bu başlık böyle aktif olacaksa mo dan ricam sabitleyebilirmi Very Happy
cavbela
abi ben çok pis sinirlendim bu elemana beni çok sömürdü. çok sinirliyim dağıtalım bu elemenı. gerçi bende asker yok. bu eleman yüzünden zatn gelişemedim. tuzakçı kurmuşsun. bende çit kurdum şimdi.

evet bu konu sabitlensin. ama olmazsa bi forum kurarız. . .
mcc
Arkadaşlar Yeni forumumuzu kurdum adres:

http://www.travian-s3.tr.cx

herkezi bekliyorum bütün frihost lulara yöneticilik verilecektir özellikle şu katagori oluşturmada yardımınızı bekliyorum .

mail : webinfom@gmail.com

saygılarla...
bugra9
Harika yapmışsın temaya bayıldım. Güzel tercih. Very Happy
mcc
bugra sende yönetici olucan ona göre üye olduysan yapıcam!
bugra9
mcc wrote:

Üye oldum. Biraz forumu zenginleştirelim. Very Happy
mcc
bugra9 wrote:
mcc wrote:

Üye oldum. Biraz forumu zenginleştirelim. Very Happy

hadi bakalım bugra sende gol bekliyorum!
cavbela
bende üye oldum. hatta birlik forumunun adresini değiştiriyorum şimdi. . . biraz zenginleştirelim forumuda. .
selim06
Elçiliğim vardı bugün girer girmez kabul ettim.Forumda da aktif olurum(sanırım) Very Happy Bu arada şu Travian plus meselesi fena bir şey değil gibi.40 milyona 600 altın;alacağım sanırım ben...
mcc
Arkadaşlar üye olmayı düşünenler vede FRİH birliğine katılmayı düşünenler haber versin link atalım altın kazanalım böylece birlik için değerlendirebiliriz ...