FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

portakal-galatasaray

palavra

Quote:
Adana'nın Kozan ilçesine bağlı Karabük köyünde koyu Galatasaray taraftarı olan ziraat mühendisinin yetiştirdiği portakalın yarısı sarı, yarısı kırmızı çıktı.

Ziraat Mühendisi İrfan Ağca, Karabük köyündeki narenciye bahçesinde Malta karası cinsi kan portakalı ile Trablus ve Washington cinsi portakal yetiştirdiğini söyledi. Yemek amacıyla bahçesinden kopardığı portakallardan birini kestiği zaman içerisinin tuttuğu takımın renkleri sarı ve kırmızı olduğunu fark ettiğini ifade eden Ağca, renk karışımının meyvenin DNA yapısında meydana gelen değişiklikten kaynaklanmış olabileceğini belirtti. Ağca, "Genellikle arılar veya rüzgarla meydana gelen döllenme sırasında, meyvenin DNA yapısında bazen değişiklikler olabiliyor. Bu tamamen genetik ve doğal bir olay." dedi. Adana, aa

buna diger fanatikler bir karsilik veremez herhalde Wink
bugra9
Helal olsun adama. İyi taraftarmış. Dediğin gibi buna kimse karşılık veremez. Very Happy
geyikkutuphanesi
portakalımı kesseniz sarı kırmızı çıkar yaaa Laughing
mcc
palavra wrote:

Quote:
Adana'nın Kozan ilçesine bağlı Karabük köyünde koyu Galatasaray taraftarı olan ziraat mühendisinin yetiştirdiği portakalın yarısı sarı, yarısı kırmızı çıktı.

Ziraat Mühendisi İrfan Ağca, Karabük köyündeki narenciye bahçesinde Malta karası cinsi kan portakalı ile Trablus ve Washington cinsi portakal yetiştirdiğini söyledi. Yemek amacıyla bahçesinden kopardığı portakallardan birini kestiği zaman içerisinin tuttuğu takımın renkleri sarı ve kırmızı olduğunu fark ettiğini ifade eden Ağca, renk karışımının meyvenin DNA yapısında meydana gelen değişiklikten kaynaklanmış olabileceğini belirtti. Ağca, "Genellikle arılar veya rüzgarla meydana gelen döllenme sırasında, meyvenin DNA yapısında bazen değişiklikler olabiliyor. Bu tamamen genetik ve doğal bir olay." dedi. Adana, aa

buna diger fanatikler bir karsilik veremez herhalde Wink

sarısıyla kırmızısıyla portakalıyla ziraat mühendisiyle şampiyom gAlAtAsArAy aslan takımım beee!
darkeagle
Bana para verseler yemem bunu Laughing
mr.emre
fotoşop Very Happy
coozy
Portakalın geni fena bozulmuş.. Very Happy
cavbela
olum galatasarylı değilmisiniz işte. Garibim günahsız portakalı niye zehirliyorsunuz galatasarayla. o zaten galasaraylı olsa kendiliğinden oyle olrdu. olum hepiniz yapmasınız işte. . .. Laughing Laughing Laughing
fenerli olduğumu çok mu belli ettim. . .
bugra9
cavbela wrote:
olum galatasarylı değilmisiniz işte. Garibim günahsız portakalı niye zehirliyorsunuz galatasarayla. o zaten galasaraylı olsa kendiliğinden oyle olrdu. olum hepiniz yapmasınız işte. . .. Laughing Laughing Laughing

Yok canım... Very Happy
palavra
cavbela wrote:

ben milli takim taraftariyim ama

bir ara fenerlilerde iskenceyle Wink bir kanaryaya fener dedirtmislerdi

ali sen zamaninda
cavbela
siz merak etmeyin o kanarya o işkenceden zevk bile almıştır.

(mazoşist kanarya ben bile yemdim ama neyse)
tarslan1981
ya biyoloji dersinde görmüştüm aynı türler kendi aralarında melez bıreyler olusturabılıolar
buda ondan bırısı herhalde baska bı cıkıs yolu bulamadım
darkeagle
tarslan1981 wrote:
ya biyoloji dersinde görmüştüm aynı türler kendi aralarında melez bıreyler olusturabılıolar

Tebrikler Laughing
insolent1
Yakında GS de yazar portakalı kesince.
DarkJedi323
Siz de bunu yediniz öyle mi? Laughing
tarslanars
duckling
tadı nasılmış peki Very Happy

washington mı malta mı Very Happy
Garga
Bizim bir tanıdık elma ağacının bir kısmını kırmızı bir kısmını da sarı aşı ile yapmıştı. Yani bu da farklı bir fanatiklik yolu olsa gerek Smile