FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Türksat'tan kablo TV ve internette kampanya

serazat
Quote:

Türksat, kablo TV ve kablo internet abonelerinden 3 ay süreyle tesis ücreti almayacak, kablo internet ücretlerinde yüzde 30'a varan indirim uygulayacak.

Türksat, kablo TV ve kablo internet abonelerine bugünden geçerli olmak üzere 3 aylık kampanya başlattı. Buna göre, 3 ay boyunca kablo TV abonesi olanlar 43 YTL, kablo internet abonesi olanlar 30 YTL'lik tesis ücretini ödemeyecek.

Limitsiz ve kotalı kablo internet kullanımında da abonelerine çeşitli avantajlar sunan Türksat, internet ücretlerinde yüzde 30'a varan indirime gitti.

Kampanya kapsamında, aylık limitsiz kablo internet erişim bedelleri, 128 Kbps hızı için 19 YTL'ye, 256 Kbps hızı için 29 YTL'ye, 512 Kbps hızı için 59 YTL'ye, 1024 Kbps hızı için 109 YTL'ye ve 2048 Kbps hızı için 209 YTL'ye indirildi.

Kotalı kablo interneti tercih eden Türksat aboneleri de 128 ile 2048 Kbps hızları arasında tercih yapabilecek. Tarifeye göre aboneler, 1 gigabyte üzerinde kullanılan her megabyte başına ücret ödeyecek. Bu abonelik tipinde maksimum ücret, aynı hızın limitsiz tarifesinin yüzde 30 fazlasının üzerinde olmayacak.
(Hürriyetim)

256 Kbps hızı için 29 YTL'ye ama ne kadar uygun bilemiyorum bide kablo tv parası var sade msn kullananlara 128k 19 ytl iyi gibi

ben adsl kullanıyorum ama elimde başka bir imkan olsa bi dakka durmam 49 ytlye 256k çok az yani hız az fiyat çok..
palavra
herzaman vadedilen hiz saglanamiyor.
eger kaliteli baglanti varsa fiyatlar fena degil
bugra9
Aslında fiyatlar yine fazla. Ne zaman büyük bir indirm yapacaklar bilmiyorum.
mr.emre
Türksat uyduları kaybediyo sonra kampanya yapıyo Laughing ama biz kampanyaları duyuyoruz, uyduların kaybolduğunu duymuyoruz..
mcc
bugra9 wrote:
Aslında fiyatlar yine fazla. Ne zaman büyük bir indirm yapacaklar bilmiyorum.

katılıyorum sanki buda kampanyamı zaten adsl de aynı ücretlri ödüyoz (hemen hemen o kadarda olsun) elalem sakız parasına bağlanıyor biz daha kampanyasında kaç katını ödüyoz ! Evil or Very Mad
karabay
türksatın kampanyalarını öğrenmek bilgi sahibi olmak isteyen arkadaslar ben www.turksatabonelik.com adresinden istediğim bütün bilgilere cok rahat bir şekilde ulaştım ayrıca03123959646 nolu telı de arayıp bilgi alınabiliyo baska bır sıte daha buldum www.turksatbayilik.com burda yapmanız gereken tek sey bi siteye sahip olmak ve turksatbayliğin reklamını alıp kendi sitenizde yayınlamak ve buldugunuz her abone bası 30 tl oduyolar su anda oturdugum yerden para kazanıyorum Smile
kurtaslan
hangi firma ne kampanyası yaparsa yapsın 30 tl den daha az sabit ücret koyamıyor devletten zaten interneti bu fiyata yakın bi ücretle alıyorlar
aligultekin34
kurtaslan wrote:
hangi firma ne kampanyası yaparsa yapsın 30 tl den daha az sabit ücret koyamıyor devletten zaten interneti bu fiyata yakın bi ücretle alıyorlar

Aynen 30 liradan aşağıya paket yok ve de ucuzlmasınıda beklemeyin Smile)
codermage
Abi nasıl şehir bu Bilecik yahu..

Ben bu tür teknolojik gelişmeleri bir 3. dünya ülkesindeymişçesine uzaktan bakarak takip ediyorum.

Bize her yol ttnet :/
xCaNx
Aynı şekilde katılıyorum.Fiyatlar pahalı olmuş.
runonur
ve heryerde yoklar.. kullanmak istesen de sistemlerini kurmuyorlar...
mfatih
gelir ileride