FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Youtube arama

loserk
http://www.searchthetube.com/ youtube içinde arama yapmamızı ve videoları popup pencerede izlememizi sağlıyor...
BURAK_X
Güzelmiş.Sağol paylaşımın için
bugra9
Youtube içinden arama yapamıyoruz mu ki bu siteyi yapmışlar?Very Happy
Paylaşım için yinede saol.
loserk
bugra9 wrote:
Youtube içinden arama yapamıyoruz mu ki bu siteyi yapmışlar?Very Happy
Paylaşım için yinede saol.

valla ne biliyim,belki youtube da tek seferde daha az sonuç çıktığından böyle bişeye ihtiyaç duymuşlardır.. Rolling Eyes
duckling
Bu site üzerinden izlemek hem YouTube'a hem de izleyene karşı hoş bir davranış değil bence. Adamlar uğraşıp site yapmışlar, milyonlarca video'ya ulaşmamız sağlanmış, beş kuruş para istemiyorlar, ve iki-üç hiti esirgiyosunuz Laughing

Onu geçtim, video'nun sahibi, izlenme sayısını net bir şekilde elde edemeyeceğinden onun uğraşıp çektiği video'nun fazla dikkate alınmadığını düşünüp paylaşmayı bırakırsa Rolling Eyes

Ne senaryo yazdım ama Laughing Ama yine de YouTube'dan izlemek daha iyi bence Smile
serazat
youtubeden izlemek daha iyi youtube de beğendiklerimin kodlarını alıp siteme forumuma ekliyorum
palavra
youtube de bir ekol oldu
taklitleri , yardimci programlari,onun uzerinden para kazanmak isteyen sistemler gittikce yayginlasacaktir.
BURAK_X
duckling wrote:
Bu site üzerinden izlemek hem YouTube'a hem de izleyene karşı hoş bir davranış değil bence. Adamlar uğraşıp site yapmışlar, milyonlarca video'ya ulaşmamız sağlanmış, beş kuruş para istemiyorlar, ve iki-üç hiti esirgiyosunuz Laughing

Onu geçtim, video'nun sahibi, izlenme sayısını net bir şekilde elde edemeyeceğinden onun uğraşıp çektiği video'nun fazla dikkate alınmadığını düşünüp paylaşmayı bırakırsa Rolling Eyes

Ne senaryo yazdım ama Laughing Ama yine de YouTube'dan izlemek daha iyi bence Smile
Kesinlikle.Emeğe saygı lütfen! Very Happy