FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

word -keylogger

palavra
Quote:
Symantec, yayınladığı bir duyuru ile Microsoft Word'de ciddi bir açık olduğunu ilan etti. Henüz yaması olmayan açık sayesinde PC'ye keylogger yüklenebiliyor.

Symantec, kendi web sitesinde bir haber yaparak, bu açık hakkında bilgi verdi. Windows 95, NT, 98, Me, 2000, Server 2003 ve XP üzerinde çalışan Office XP, 2000 ve Office 2003 paketleri, bu açıktan etkileniyor. Yetkililerin bildirdiğine göre bu açıktan faydalanan kötü niyetli kişiler, bilgisayara uzaktan erişim sağlayabiliyor ve istedikleri yazılımı yükleyebiliyorlar. Geriye de yapacak bir şey kalmıyor zaten.

artik word kullanirken bile rahat yok.
mr.emre
eğer kullandığınız üründe microsoft imzası varsa panik yapmamanız anormal zaten..
bugra9
Dün Pardus 2007 nin cd üzerinden çalışan versiyonunu indirdim. İnceledim bayağı güzele benziyor. Ne de olsa güvenilir linüx imzalı Türk yapımı. Very Happy
duckling
Word'de bile açık varsa Very Happy

solitaire'de de var mıymış Razz
loserk
bugra9 wrote:
Dün Pardus 2007 nin cd üzerinden çalışan versiyonunu indirdim. İnceledim bayağı güzele benziyor. Ne de olsa güvenilir linüx imzalı Türk yapımı. Very Happy

gerçekten pardus 2007 çok güzel olmuş arkadaşlar, 1.0 sürümünden sonra 2007 ye terfi edince gerçekten çok büyük değişiklikler göze çarpıyo... denemenizi şiddetle tavsiye ederim...
okullar
mr.emre wrote:
eğer kullandığınız üründe microsoft imzası varsa panik yapmamanız anormal zaten..

Bol bol kötülediğimiz Microsoft'un sertifikasını almadan bilişim sektöründe iş yapmak çok zor ama...
forum21
SmileSmileSmile office 'nin tamamını kaldırmalı ozaman Rolling Eyes
TheMentor
ona bakarsanız tüm bilgisayarı çöpe atmalı o zaman Very Happy
darkeagle
Media player da da açık var buna benzer
bugra9
İe de açık var ama Operada yok. Neden acaba? Very Happy