FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

[Belgesel] Kan Uykusu

tufansaba
Birilerine Linkler Batmış.
palavra
sagolasin.
tufansaba
hangi forumda yazdıysam sağol ellerine sağlık yazanlar bolca çıktı ama o yazanlardan hiç birisi indirmemiş dosyalar kendi uploadım görüyorum Cool

ilk dosyada 5 indirme diğerlerinde 1er indirme görünüyor yani bir kişi indirmiş oda kimse artık Laughing

ama gerçekten izlenilmesi gereken bir video 7.ye bugün izledim
mr.emre
kota olsa Crying or Very sad
selim06
üzgünüm ama linkler silinmek zorunda...İsteyen arkadaşlar SkyTürk'ün sitesinden fragmanları ve ya başka sitelerden warez olarak tamamını indirebilirsiniz.Fakat ürün DVD olarak hak sahipleri tarafından satışa sunulmuş.Bu nedenle linkler warez kapsamındadır...İsteyen arkadaşlar:
http://www.sanalsektor.com/firma.asp?id=5989
adresinden sipariş verebilir!
mr.emre
evet bugün megavizyon da gördüm dvd + kitap 19 ytl. alıcam inşallah 1 hafta içinde..
tufansaba
zaten ne paylaşırsak bir nedenden silinir Wink neymiş warezmiş pehh

hadi git bunuda şu üye warez spam bilmem ne diye konu aç yöneticilere ilet !

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE !
selim06
tufansaba wrote:
zaten ne paylaşırsak bir nedenden silinir Wink neymiş warezmiş pehh

hadi git bunuda şu üye warez spam bilmem ne diye konu aç yöneticilere ilet !

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE !

Sen bu linkleri vererek asıl hainliği yapıyorsun;madem bir şeyi beğeniyoruz kutluyoruz emeklerine de saygı göstermek gerekir...Bu belgeselin çekimi için o kadar para harcanıyor;elde edilen gelirlerden belli bir yüzdesi TSK'a yardım kuruluşlarına veriliyor...Ama sen burda bunları göz ardı edip beni çok ilginç şekilde suçluyorsun...Her neyse kurallar açık;ben bunları uygulamakla yükümlüyüm.Ben bu haklara tecavüze izin vermeyeceğim;ama hala sen buna devam etmek istiyorsan başka forumları kullanabilirsin.Unutmayalım ki warez paylaşımdan devletimizin aldığı vergi %0;halbuki DVD'sini alsanız bunun %18'i T.C. Devletinin çeşitli kurumlarınca paylaşılıyor.TSK da bunlara dahil...Her neyse haklısın "NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE ve TÜRK DEVLETİNE MİLLETİNE SAHİP ÇIKANA!"
tufansaba
bugün show tv de 22:00 da tekrar yayınlanacak (her hafta salı günü sanırım)

Selim iyi güzel diyorsunda para veripte almıyorlar ki ? Bu daha kolayına geliyor her ne kadar ülke zararına olsada 2 saatlik belgeselde en azından buradan izlesinlerde vicdanları sızlasın belki birşeyler anlarlarda kafalarına dank eder Wink
Coomedy
Ben indirdim gerçekten de çok güzel anlatımı vs. var çok iyiymiş...
niho_gs
çok güzel bir belgesel yapmışlar.ayrıca gerçekten ilginç olaylar da var.Allah vatanımızı ve mehmetçiklerimizi korusun.
mr.emre
Bugün megavizyon dan aldım sonunda kitabı. hediye dvd de belgeselin yanısıra ekstralar ve Osman PAMUKOĞLU roportajı var. Hepinize tavsiye ederim. Sadece 17.95 YTL
mr.emre
Belgeselin haklarını elinde bulundurduğunu sandığım Kara Kutu Yayınlarına mail attım.

Quote:
Sayın yetkili,

Yayın evinizin haklarını elinde bulundurduğu Kan Uykusu belgeselinin;
forum sitelerinde, video paylaşım sitelerinde (youtube vb.), dosya paylaşım sitelerinde (rapidshare vb.)
bulundurulması, ve ziyaretçilere sunulması yasal mıdır? Böyle paylaşımlarda bulunabilinir mi?

Teşekkürler.

cevap olarak

Quote:
Emre Bey,

Kan Uykusu belgeselinin yayin hakki bizde degil, SKYTURK’tedir. Kendileriyle gorusmeniz gerekiyor.

Asya Caglar

Yayin Koordinatoru

dediler. Şimdi şansımı SKYTURK ile deniyeceğim inşallah olumlu yanıt alırım.
tarslan1981
**şehitler ölmez vatan bölünmez**

görsünler bu vatan için ölecek daha ne kadar cok mehmetcik oldugunu.
[/img]
darkeagle
Arkadaşlar isteyenler youtube u karıştırsın orada 10 dk lık bölümler halinde var.
mr.emre
skyturk cevap yazmadı ama ben bu işin peşini bırakmayacağım
Garga
Evet tekrarı vardı geçen akşam tekrar izledim.
insolent1
Etkileyici belgesel.

Belki buna benzer askeri hareketler yine olabilir seçim sonrası.