FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Karneler alındı!

spAxel
İlk dönem karneleri alındı valla enm notlarım gzl daha kotu bekliyorum teşşkür belgesi verdiler memnunum şimdilik notlarım:

Türkçe : 4
Matematik : 2
Fen Bilgisi : 4
Sosyal Bilgiler: 4
Vatandaşlık : 4
İngilizce : 3
Din Kültürü : 4
Resim : 5
Müzik : 5
Beden : 5
TETA : 5

şimdi TETA ne diyceksiniz iş eğitiminin yeni adı acılımı da Teknoloji ve Tasarım

Evt sizde karne notlarınızı yazın da bakalım Very Happy
mr.emre
teta ne ? Laughing

benim de eskiden notlarım güzeldi şimdi cacık olmaz yazmaya bile gerenk yok Very Happy
bugra9
Buda benim ki:

Kimya Uyg. : 5
Fizik Uyg. : 5
Türk Dili ve Edeb. : 4
Din Kültürü : 5
İnkılap Tarihi : 5
Felsefe : 5
İngilizce : 3 Very Happy
Biyoloji : 5
Fizik :5
Kimya : 5
Matematik :5
Geometri :5
DN :5

Şimdi DN ne diyeceksiniz DN davranış notu demek. Herkeze çok iyi davranırım. Very Happy
Bu benim lise hayatımdaki en iyi karnem. Very Happy
spAxel
bugra9 wrote:

Bu benim lise hayatımdaki en iyi karnem. Very Happy

iyi ne kelime süper Very Happy
bugra9
Quote:
Matematik : 2

7. sınıfa mı gidiyorsun. O matematiğin hali ne. Onu düzeltmen lazım. Matematik en önemli ders. Anlamadığın yer falan olursa herzaman sorabilirsin. Sana tavsiye en çok önem verdiğin, çalıştığın ders Matematik olsun. Sakın zaten çalışmıyoum deme. Very Happy
spAxel
matematiği sevmiorm zati en sevdiğim sos mat a pc başında durduum kadar ders calıssaydım profesördüm Laughing
duckling
Edebiyat: 5
Dil ve Anlatım: 5
Matematik: 5
S. Matematik: 5
Fizik: 5
S. Fizik: 5
S. Kimya: 5
Biyoloji: 5
İngilizce: 5
Din: 5
Beden: 5
Tarih: 5
Coğrafya: 5
Geometri: 5
S. Geometri: 5

Very Happy
palavra
duckling wrote:
Edebiyat: 5
Dil ve Anlatım: 5
Matematik: 5
S. Matematik: 5
Fizik: 5
S. Fizik: 5
S. Kimya: 5
Biyoloji: 5
İngilizce: 5
Din: 5
Beden: 5
Tarih: 5
Coğrafya: 5
Geometri: 5
S. Geometri: 5

Very Happy

fena degil biraz daha calisman lazim Wink
okullar
Üniversitede karne yermiyorlar, verselerdi halimiz dumandı Very Happy
palavra
spAxel wrote:
matematiği sevmiorm zati en sevdiğim sos mat a pc başında durduum kadar ders calıssaydım profesördüm Laughing

bilgisayar basinda matematik calisman icin bir kac program.

ucretsiz olan versiyonlari.
http://myupload.fr/file/2377/Matematik.rar.html

1-Alessas Mathematikstunde 1.2
2-Cabri 2 Plus
3-derive.6.+.crack matematik
4-GEOMETER'S SKETCHPAD 4 (geometry, math,mathematics)
5-AdaySoft General PM
6-Jmath_0.8.5_win
7-matematik DPW 6
8-Math_type_5.2a__matematik_prog
9-MathZ
10-Measures Unit Conversions v5.11
11-Omega.One.1-Calc.v2.3.1.With.Expansion.Pack.Retail-ShareFree.[sharethefiles.com]
12-OpenEuclide-0.4-installer
13-Sketchpad_4_Retail_Full_Edition
14-student 2006
15-Math_Magic_Pro_3
cavbela
okullar wrote:

aynen be gerçi bizimkile FF FD ne anlamazlar ama olsun Laughing Laughing Laughing
serazat
okullar wrote:

Bize veriyolar küçük bişey danışmana onaylatıyon öğrenci işlerine falanda veriyolar 3 nüsha.. bazı üniversitelerde internetten bile öğrenilmiyomuş notlar. ilk okuldaki gibi hoca söylüyomuş notları
coozy
Kimyam 2 Smile
Hiç sevmiyorum şu kimya dersini Mad
Coomedy
heeey hepsi 5 Razz
hakkatenn
spAxel
palavra wrote:
spAxel wrote:

bilgisayar basinda matematik calisman icin bir kac program.

ucretsiz olan versiyonlari.
http://myupload.fr/file/2377/Matematik.rar.html

1-Alessas Mathematikstunde 1.2
2-Cabri 2 Plus
3-derive.6.+.crack matematik
4-GEOMETER'S SKETCHPAD 4 (geometry, math,mathematics)
5-AdaySoft General PM
6-Jmath_0.8.5_win
7-matematik DPW 6
8-Math_type_5.2a__matematik_prog
9-MathZ
10-Measures Unit Conversions v5.11
11-Omega.One.1-Calc.v2.3.1.With.Expansion.Pack.Retail-ShareFree.[sharethefiles.com]
12-OpenEuclide-0.4-installer
13-Sketchpad_4_Retail_Full_Edition
14-student 2006
15-Math_Magic_Pro_3

paylaşım için saol denicem indirorm şimdi Very Happy Very Happy
darkeagle
Hiç kötü notum yok.
Çünkü karnem yok Razz
palavra
darkeagle wrote:
Hiç kötü notum yok.
Çünkü karnem yok Razz

zayif-celimsiz bir adam da bir toplulukta iddia etmis
"ben simdiye kadar hic bir guresi kaybetmedim"

nasil olur demisler

"-hic guresmedim" demis. Wink

ogrenci dedigin her turlu duruma hazirlikli olmali.
selim06
Eee ben bu karne konusunda "isyanlardayım".Hele bu Yüzlük sistem geldi ya;o gün bugündür bu konuyu düşünmek bile istemiyorum...
http://www.evimgibi.com/forum/Liselerde-Not-Sistemi-Sil-Bastan...----pzpnd.html
Eski sistemde bir öğrenciye %15 hata payı veriliyordu;böylelikle her zaman diken üstünde olmuyorduk.Şimdi kanaat notlarının da kaldırılması tamamen robotlaşmış bir öğrenci profilinin oluşmasına neden olacak.Hele ki Fen Liseleri ve bazı Anadolu Liselerinde sınavlar bu kadar zor iken kanaat notu sisteminin kaldırılması bizi tamamen umutsuz bir hale sokuyor.Madem ki adil olacak "kanaat" olmayacak;biz de Üniversiteler gibi olalım Çan Eğrisi uygulansın.Kusura bakmayın ama düz Liselerdeki eğitimle;bir Fen Lisesinin eğitimi ve sınav düzeyleri aynı mıdır?Ya da Olgunluk Sınavı ve not ortalamasının katkılarıyla oluşacak bir puanla üniversiteye öğrenci alınacaksa burada suistimaller ortaya çıkmaz mı?Okullarımız bağış büyüklüğüne göre not vermez mi?
Her neyse aslında bu konuda çok doluyum;lütfen siz de görüşlerinizi paylaşınız...
Unutmadan karnemde;Coğrafya,Edebiyat(Sayısalcıyım);Mat;İng-4 Fizik-3 diğerleri 5 eğer kanaat olsaydı bunların hepsi beş olurdu çünkü notlarım geçen senelere göre çok daha iyi....
bugra9
selim06 wrote:
Eee ben bu karne konusunda "isyanlardayım".Hele bu Yüzlük sistem geldi ya;o gün bugündür bu konuyu düşünmek bile istemiyorum...
Eski sistemde bir öğrenciye %15 hata payı veriliyordu;böylelikle her zaman diken üstünde olmuyorduk.Şimdi kanaat notlarının da kaldırılması tamamen robotlaşmış bir öğrenci profilinin oluşmasına neden olacak.Hele ki Fen Liseleri ve bazı Anadolu Liselerinde sınavlar bu kadar zor iken kanaat notu sisteminin kaldırılması bizi tamamen umutsuz bir hale sokuyor.Madem ki adil olacak "kanaat" olmayacak;biz de Üniversiteler gibi olalım Çan Eğrisi uygulansın.Kusura bakmayın ama düz Liselerdeki eğitimle;bir Fen Lisesinin eğitimi ve sınav düzeyleri aynı mıdır?Ya da Olgunluk Sınavı ve not ortalamasının katkılarıyla oluşacak bir puanla üniversiteye öğrenci alınacaksa burada suistimaller ortaya çıkmaz mı?Okullarımız bağış büyüklüğüne göre not vermez mi?
Her neyse aslında bu konuda çok doluyum;lütfen siz de görüşlerinizi paylaşınız...
Unutmadan karnemde;Coğrafya,Edebiyat(Sayısalcıyım);Mat;İng-4 Fizik-3 diğerleri 5 eğer kanaat olsaydı bunların hepsi beş olurdu çünkü notlarım geçen senelere göre çok daha iyi....

Çok haklısın. Ben lise 3 üm bizim durumumuz biraz daha karışık. Sadece lise 3 notları 100 lük sisteme göre olacakmış. Ben ilk sınavları yüksek tutmaya çalıştım, ikincilere yattım nasıl olsa ort. yüksek diye. Sonra müdür geldi lise 3 100 lük sisteme göre hesaplanacak dedi. Başta söylesene.
2. sınavının notlarını düşürdük.
Diğer konularda da çok haklısın. Çok adaletsiz bir sistem.

Bide bizim okul 100 Milyon bağış istiyor, vermeyenlerin raporları sayılmayacak diyor. Bu nasıl sistemdir anlamadım gitti. Very Happy
mr.emre
bugra9 wrote:

Bide bizim okul 100 Milyon bağış istiyor, vermeyenlerin raporları sayılmayacak diyor. Bu nasıl sistemdir anlamadım gitti. Very Happy

teknoloji böyle bişey işte Laughing
mr.emre
ve tatilde biter... Confused
bugra9
mr.emre wrote:

Öyle deme ya kötü oluyorum. Very Happy
BURAK_X
bugra9 wrote:
mr.emre wrote:

Ben kötü olmuyorum.Çünkü bizim okulda ki sorumluluk sınavları nedeniyle bizim okul 1 hafta daha tatil oldu Very Happy
Garga
bizden karne geçti artık ya... Smile
bugra9
BURAK_X wrote:
bugra9 wrote:
mr.emre wrote:

Ben kötü olmuyorum.Çünkü bizim okulda ki sorumluluk sınavları nedeniyle bizim okul 1 hafta daha tatil oldu Very Happy

Ya bizde tatil olsun diye müdüre gittik. Bizi odasında kovdu. Very Happy
mcc
BURAK_X wrote:
bugra9 wrote:
mr.emre wrote:

bizimkide Very Happy ! hafta yatın dedi Very Happy
atilgan41
serazat
bizim zamanımızda karneler imzalatılıp geri veriliyodu hala veriliyomu Question
cavbela
serazat wrote:
bizim zamanımızda karneler imzalatılıp geri veriliyodu hala veriliyomu Question

haa evet bi aralar vardı. ama sonradan bilgisayara geçilince her dönem ayrı karne hazırlanıyodu bu nedenle istemiyolardı artık. vay be yaşlandık Laughing Laughing Laughing