FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

tusiad-dogan

palavra
Quote:
Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneğinin (TÜSİAD) yeni Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ oldu.

TÜSİAD'ın yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri, 37'nci Genel Kurul sonrasında toplandı. Genel Kurulda seçilen yeni yönetim kurulu, kendi arasında yaptığı seçimde Yönetim Kurulu Başkanlığına Arzuhan Doğan Yalçındağ'ı getirdi.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları ise Pekin Baran, Ferit Şahenk ve Ümit Boyner oldu.

TÜSİAD Yönetim Kurulu, Yalçındağ ve başkan yardımcılarının yanı sıra Bülent Akgerman, Haluk Dinçer, Ayça Dinçkök, Ali Kibar, Erdal Karamercan ve Ethem Sancak'tan oluştu.

Akgerman, Meslek Örgütleriyle İlişkilerden Sorumlu olurken, Haluk Dinçer Dış işleri Komisyonu Başkanlığını, Ayça Dinçkök Bilgi Toplumu ve Yeni Teknolojiler Komisyonu Başkanlığını, Ali Kibar Şirket İşleri Komisyonu Başkanlığını, Erdal Karamercan Sanayi Hizmetler ve Tarım Komisyonu Başkanlığını, Ethem Sancak da Sosyal İşler Komisyonu Başkanlığını yürütecek.

soyle veya boyle tusiad turkiyedeki en etkili kuruluslardan biri
vaktinde gazete ilanlariyla hukumet dusurmus
su gunlerde alternatifleri olusmaya baslasada hala gucunu devam ettiriyor.
baskanligina dogan ailesinden birinin secilmesi aydin dogan i sevincten ucurtmustur herhalde.

tam da aleyhinde derin devletin planlar kurdugundan bahsedildigi su gunlerde , derin bir nefes almistir.
mr.emre
babam sağolsun Wink
anladın sen onu Wink
coozy
Hayırlısı olsun.Ne diyelim! Smile