FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

İlginç stratejik bir oyun!

mcc
arkadaşlar inndir de gezerken yukarda bir oyun reklamı gördüm hani şu ogame bitefight tarzı oyunlardan bi bakıyım dedim hoş birşey bakmak istersiniz diyr düşündüm .
belki bileniniz vardır benim adım mcc 2 server dayım oynarsanız orada da gör
saygılarla...
link : http://www.travian.com.tr/
insolent1
Bu oyunu oynamıyorum ama adı her yerde geçmeye başladı.
bugra9
Girdim baktım güzel oyuna benziyor. Kayıt oldum adım bugrababa, 2 server. Birlikte bir köyü basalım. Very Happy
cavbela
bende üye oldum bobrek, 2. server hadi beraber bişiler yapalım.. . .
mr.emre
ben galyalı oldum şimdi ne yapıcam Very Happy
bugra9
mr.emre wrote:
ben galyalı oldum şimdi ne yapıcam Very Happy

Canın ne istiyorsa onu yapıcan. Very Happy
mcc
oooo bende galyalıyım önce bir birlik kuralım mesela firihlier Very Happy (eski uygarlık adı gibi oldu ) ben kuracam birliği arkadaşlar amaönce gelişmemiz lazım herkez bi kordinatlarını yazsın
bir de ip ucu veriyim önce sadece tarla odun demir tuğla yerlerini geliştirin çünkü ilerde bişe yapmak istediğiniz halde odun ve tuğla olmuuuuyooorrr!
kordinatlarım:
mCc (164|65)
Halk: Galyalılar
Birlik:
Sahibi: mcc
mesajlaşırız orada!(mağlum yerde Very Happy)
cavbela
bobrek Köyü (0|180)
Halk: Romalılar
Birlik:
Sahibi: bobrek

hadi gari oluşturak. ama nasıl yapacaz biliyomusun. .. .
bugra9
Bugrababa Köyü (40|-174)
Halk: Romalılar
Birlik:
Sahibi: Bugrababa

Sayılarımızın artması lazım başka türlü olmaz. Very Happy
mcc
arkadaşlar birlik kurabilmak için elçilişk binasının seviyesinin 3 olması gerekiyor herhangi bir birliğe girebilmek içinde elçilik binasının seviyesinin 1 olması gerekiyor!
bugra9
mcc wrote:
arkadaşlar birlik kurabilmak için elçilişk binasının seviyesinin 3 olması gerekiyor herhangi bir birliğe girebilmek içinde elçilik binasının seviyesinin 1 olması gerekiyor!

Bende daha elçilik binası kurulu değil. Very Happy
mcc
bugra9 wrote:
mcc wrote:

Bende daha elçilik binası kurulu değil. Very Happy

zaten şimdilik birliği boşverin ilk 7 gün kimseye saldıramıyorsunuz ve kimse size saldıramıyor şimdilik hammedee sahalarını geliştirin hepsini 4-5 yapmaya çalışın bende şimdi hammedde sıkıntısı başladı Sad
bugra9
Quote:
30 Ocak 2007 saat 13:00' te 3. Oyun Dünyası açılıyooor. Bütün üyelerimize 3. oyun dünyamızda başarılar dileriz.

Biraz bekleyelim frih ekibi olarak 3. alana girelim. En iyiler biz olalım. En iyi birlik bizim birlik olsun. Buradan 10 dan fazla kişi üye olursa 3. alanda bizi kimse tutamaz. Very Happy
mcc
bugra9 wrote:
Quote:
30 Ocak 2007 saat 13:00' te 3. Oyun Dünyası açılıyooor. Bütün üyelerimize 3. oyun dünyamızda başarılar dileriz.

Biraz bekleyelim frih ekibi olarak 3. alana girelim. En iyiler biz olalım. En iyi birlik bizim birlik olsun. Buradan 10 dan fazla kişi üye olursa 3. alanda bizi kimse tutamaz. Very Happy

iyi fikir o zamn şimdilik strateji belirlemekle geçirelim gelişebildiğim kadar gfelişiyim de bakıyım ne neymiş nasılmış sonra 3 serverda coşalım!!
aFamous
sağlam bi oyuna benzio türk yapımı olması gurur verici Cool
cavbela
Quote:
responsible for this website:
registered office:
Travian Games GmbH
Nürnberger Str. 17
97762 Hammelburg
Germany

principle office:
Travian Games GmbH
Römerstraße 16a
80801 München
Germany

jurisdiction:
Amtsgericht Schweinfurt, HRB 4858
Tax-Ident: DE 205/140/40177
managing director: Siegfried Müller
Phone: 004989/72016125 (not for game support)

Email:
General: admin@travian.com
Support: support@travian.com
Travian PLUS: plus@travian.com

Please don't forget Username + World when you write to support

All rights to texts, graphics and source codes are held by Travian Games GmbH. Travian is a registered trade mark of Travian Games GmbH.

malesef alman yapımı. almanlar için gurur verici olsa gerek. .. . .
bugra9
Türk yapımı Sehemgame diye oyun var. Güzele benziyor.
Adresi: http://www.sehemgame.com Very Happy
mcc
bugra9 wrote:

hmmm

Code:
SehemGame Türkiye’nin en geniş kapsamlı, TÜRK yapımı strateji, aksiyon, teknoloji ve mafya oyunudur…

zaten bizimkiler mafya dan başka birşeyle uğraşmaz ama türk yapımı olması iyi ... ( Mi acaBa?)
bugra9
mcc wrote:
bugra9 wrote:

hmmm

Code:
SehemGame Türkiye’nin en geniş kapsamlı, TÜRK yapımı strateji, aksiyon, teknoloji ve mafya oyunudur…

zaten bizimkiler mafya dan başka birşeyle uğraşmaz ama türk yapımı olması iyi ... ( Mi acaBa?)

Bu nasıl Türk sitesi anlamadım daha adresi ingilizce. Biraz özenti sitesi olmuş. Ondan dolayı ben üye olmadım. Very Happy
mcc
bugra9 wrote:
mcc wrote:
bugra9 wrote:

hmmm

Code:

Bu nasıl Türk sitesi anlamadım daha adresi ingilizce. Biraz özenti sitesi olmuş. Ondan dolayı ben üye olmadım. Very Happy

yaw zeten sıkıcı mafya oyunlarından bıktık artık ! biraz daha stratejik oyunlar oynayalım !
mcc
arkadaşlar server 3 hala açılmadı ama kayıtlar başladı erkenden isminizi kapın ben kaptım galyalı oldum birde herkez kuzey doğu seçdinki frihler olarak aynı bölgede olalım

http://s3.travian.com.tr/anmelden.php
mr.emre
S3 Kayıt oldum
Galyalıyım
Kuzey Doğu Seçtim
Kullanıcı Adım Webustad

Bu arada:

Oyun henüz başlamadı. Hesabını

67:51:40

zaman sonra açabilirsiniz.
Coomedy
asıl Türk yapımı varrrr
www.palantis.com çok ii Razz
şimdi kaydoluyorum traviana bakalmm
mr.emre
Coomedy wrote:
asıl Türk yapımı varrrr
www.palantis.com çok ii Razz
şimdi kaydoluyorum traviana bakalmm

Quote:
Bağlantı sıfırlandı
Sayfa yüklenirken sunucuyla bağlantı kesildi.
* Site geçici olarak açılamıyor ya da çok meşgul olabilir. Biraz bekleyip yeniden deneyin.
* Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını gözden geçirin ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun.
* Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına internete erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.
mr.emre
üstteki mesajı attım hemen altında bu reklam çıktı

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/novini.php?games=ok?rand=1221

frihost para kazansın biraz diye tıkladım bu çıktı Very Happy
Coomedy
Açıkçası bende açılıyor palantis..tekrar deneseydin Smile

Oyun henüz başlamadı. Hesabını

66:35:00
zaman sonra açabilirsiniz.
mr.emre
şuan açıldı (9:11)
mcc
mr.emre wrote:

yoo aga açılmamış daha n e iş?
mr.emre
mcc wrote:
mr.emre wrote:

palantis sunucu bulunamıyor hatası vermişti şuan açıldı diyerek onu kastettim Very Happy

travian ı değil Very Happy
mcc
mr.emre wrote:
mcc wrote:
mr.emre wrote:

palantis sunucu bulunamıyor hatası vermişti şuan açıldı diyerek onu kastettim Very Happy

travian ı değil Very Happy

hmmm ok Very Happy
mr.emre
oyun başladı

s3.
mcc
evet arkdaşlar açıldı gelişmeye başlayalım ama oyun yeni açıldığından heralde sadece 3 gün boyunca kimse size saldıramıyor yada saldıramıyosunuz!
mcc
mCc Köyü (9|69)
Birlik:
server: 3
arkadaşalr mesajlarınızı bekliyorum birlik kuruyoruz!
bugra9
bugra Köyü (55|22)
Birlik:
Sahibi: bugra
Nüfus: 14

Birlik için biraz erken değilmi. Very Happy
Coomedy
İsim

Pinokyo nun Köyü
(Merkez)

Nüfus
6

Koordinatlar
(1|108)

Sıra: 9325
Birlik: -
Köyler: 1
Nüfus: 6
niho_gs
ilginç ve güzel görünüyor fakat ogame ile yeterince gereksiz zaman harcadım hiç niyetim yok buna.bilgi için teşekkürler.
tarslan1981
ben daha yenı gırdım kesfetmeye calısıom guzel bı oyuna benzıo
age of empıres gıbı geldı bana
tarslanars
ben daha yenı gırdım kesfetmeye calısıom guzel bı oyuna benzıo
age of empıres gıbı geldı bana
Garga
Abi bekle bekle odun gelcek nereye kadare yok beni sarmadı bence OGAME daha iyi...
atilgan41
oooo bende galyalıyım önce bir birlik kuralım mesela firihlier (eski uygarlık adı gibi oldu ) ben kuracam birliği arkadaşlar amaönce gelişmemiz lazım herkez bi kordinatlarını yazsın
bir de ip ucu veriyim önce sadece tarla odun demir tuğla yerlerini geliştirin çünkü ilerde bişe yapmak istediğiniz halde odun ve tuğla olmuuuuyooorrr!
kordinatlarım:
mCc (164|65)
Birlik:
mesajlaşırız orada!(mağlum yerde )
Garga
Abi ben devam buna sardı gibi ama çok zor yaw Very Happy
loserk
oyuna başlamayan ama başlamak isteyen varsa hayrına http://www.travian.com.tr/?uc=tr5_15938 linkine tıklayıp üye olsa da,bana da azcık altın kazandırsa Embarassed ...
spAxel
beyler bende başladım cozmeyi deniom orda ilk bina kurumnda ne kurim ham madde deposu elcilik fln war hngisini yapim ilk olarak
cavbela
gerçi ben oyunu bırakalı uzun zaman oldu ama.. ilk önce hammaddelerini geliştir.. onları iyi geliştirirsen herhangi bi darbede toparlanman kolay olur. daha sonra merkez binanı geliştir. sonrası zaten gelir. .. koruma süresinin dolmasına yakında kışla falan kur.. .
atomkarinca
ohhhehhe
bende kayıt oldum acayip komik paneli var subdreamer köyü diye Very Happy
spAxel
keşke bu saldırma olaylarıyla ilgili belli bir puan vs ile sınırlansa daha ii olurdu bu günle biras olmas gibi
selim06
evet arkadaşlar nasıl oldu Frih birliği görünen o ki üye alımını çok sınırlı yapmışsınız.Ben pek takmıyorum ama 250 civarı nufusum oldu.Sizin durumlar nasıl?