FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

canlı yayında spikeri gülme krizi tutarsa..

loserk
ya arkadaşlar biliyorum böyle şeyler yasak ama izlerken gülmekten yarıldım sizlerle de paylaşmak istedim... kusura bakmayın böyle bir konu açtığım için:

http://www.youtube.com/watch?v=1pXuwis5nh4
cavbela
gerçektende süperdi izledim yarıldım bende. . .
mr.emre
şutlamışlar bu adamı
cavbela
mr.emre wrote:
şutlamışlar bu adamı

tabi şutlarlar adamın yüzüne baka baka gülerse böyle olur. ama başka kanallarda iş bulur talk şovlarda falan. . ..
loserk
acaba kurmaca mı diye düşünüyorum,çünkü arkadaki seyircilerden hiçbir tepki yok...
cavbela
loserk wrote:
acaba kurmaca mı diye düşünüyorum,çünkü arkadaki seyircilerden hiçbir tepki yok...

yaw harbidende hiç bi tepki yok seyircilerden. hepsi başka biişey düşünüyo gibi. belki hepsi nerde olduğunu bile unutmuştur. seyircilere türkiyede eğitim vermek lazım vallla.nasıl konuya dahil olunur. nasıl ortalığı şenlendirirler diye. iki gün sabah programlarından izleseler canavar gibi olurlar valla.
bugra9
loserk wrote:

Bende kurmaca mı diye düşündüm ama seyircilerde tepki olmadığına göre spiker seyircilerle dalga geçiyor. Yani kurmaca değil gibi. Very Happy
mr.emre
cavbela wrote:
seyircilere türkiyede eğitim vermek lazım vallla.nasıl konuya dahil olunur. nasıl ortalığı şenlendirirler diye. iki gün sabah programlarından izleseler canavar gibi olurlar valla.

%101 katılıyorum Very Happy