FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

.gz sıkıştıran bi program lazım !

mcc
Arkadaşlar .gz sıkıştıran hani bu host a atıp orada açıyozya öyle yapan bi program lazım iki saattir arıyom bulamadım bi el atarsanız sevinirim bu arada windows kullanıyorum !
şimdidenteşekkürler ...
mr.emre
winrar
cavbela
mcc wrote:
Arkadaşlar .gz sıkıştıran hani bu host a atıp orada açıyozya öyle yapan bi program lazım iki saattir arıyom bulamadım bi el atarsanız sevinirim bu arada windows kullanıyorum !
şimdidenteşekkürler ...

ne demek istediğini anladım faka senin isteğin için dosyanın tar.gz olması gerekiyo. winrar tar'a ve gz'ye ayrı ayrı çeviriyor fakat tar.gz yapmıyor yapmaya açlıştığın zaman direk gz yapıyor. yani olmuyor. sen biraz araştır belki bulursun
ama eğer abin grub u tekrar yüklediyse gir ubuntuya ordan yap. bugun konuştum pazar akşamı evde olcakmış Laughing Laughing Laughing
selim06
valla bir linux uzantısı olduğu için; Windows larda sadece tar.gz olarak kullanılıyor benim bildiğim ama istersen bir bak;
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&hs=yRF&q=.gz+zip&btnG=Ara&meta=
mcc
cavbela wrote:
mcc wrote:
şimdidenteşekkürler ...

ne demek istediğini anladım faka senin isteğin için dosyanın tar.gz olması gerekiyo. winrar tar'a ve gz'ye ayrı ayrı çeviriyor fakat tar.gz yapmıyor yapmaya açlıştığın zaman direk gz yapıyor. yani olmuyor. sen biraz araştır belki bulursun
ama eğer abin grub u tekrar yüklediyse gir ubuntuya ordan yap. bugun konuştum pazar akşamı evde olcakmış Laughing Laughing Laughing

dediğin gibi abim bulmuştu bir program ama süresi doldu vardır kesin başka program da neyse saol yinede !
tufansaba
o programın adı nedir ?
mcc
tufansaba wrote:
o programın adı nedir ?

adını hatırlayamıto powerzip yada quickzip ama powerzip olması lazım!
BURAK_X
gz ne abi?
mcc
ya arkadaşlar linüx kullanan varsa aşagıdaki linkini vereceğim dosyayı tar.gz yapabilirmi !

http://www.mjturkiye.net/forum/index.php?automodule=downloads&req=download&code=do_download&id=596

bu doyayı açıp tar.gz yapıp da linkini atarsanız sevinirim
(dosya joomla 12 tr)
insolent1
powerzip tavsiye ederim. tar.gz hazırlanabiliyor.
rar zip de hazırlanabiliyor. Ayrıca frihsotun directadmininde de yapabilirsin Razz Öyle hatırlıyorum.
mcc
arkadaşlar herkeze teşekkürler powerzip i buldum kurdum gerekli işlemleri yaptım şimdi kullanıyorum sorunsuz walla rahat bir nefes aldım 2 gündür bunla uğraşıyom ohhh neyse powerzip tar.gz yapıyor eğer lazım olursa indirin kurun teşekkürler!
tufansaba
herkeZ değil herkeS
bugra9
tufansaba wrote:
herkeZ değil herkeS

Türkçemizi düzgün kullanalım lütfen. Very Happy