FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

hostuma giremiorm

spAxel
arkadaslar file zilla kullanıyorum herşeyi doğru sekilde yazıorm ftp ye fpt.(site).frih.net account adımı yazıorm spaxel olarak şifremi de giriorm şifermde harf sayı ve noktalama işareti var bu hata şifreden kaynaklanıyor olailbrmi

hatada da unable to connect dio ne yapmam lasım
loserk
spAxel wrote:
arkadaslar file zilla kullanıyorum herşeyi doğru sekilde yazıorm ftp ye fpt.(site).frih.net account adımı yazıorm spaxel olarak şifremi de giriorm şifermde harf sayı ve noktalama işareti var bu hata şifreden kaynaklanıyor olailbrmi

hatada da unable to connect dio ne yapmam lasım

cuteftp kullanmayı dene ya da firefox ya da ie den şu şekilde girmeyi dene:

Code:
ftp://kullanıcıadı:şifre@site_adresin/www
spAxel
sanırm şifreyi kabul etmiyo noktalama işareti var ondan kaynaklanabilir blki frih deki profilmden şifermi sade bişi yapsam hosttaki de deişir mi
cavbela
filezillanın ayarlarından kaynaklanıyor. bende başta kullanamamıştım ama ingilizce forumda araştırınca sorunu buldum şimdi tekrar bakıyorum bulunca yazacağım buraya. .

edit ahanda buldum:
filezillada default olarap pasif mod ayarlı ancak frihost bunu kabul etmiy. ayarlardan firewallda passive mod un yanında bi tik var. onu kaldırırsan çalışır. kolay gelsin. . ..
mr.emre
http://www.frihost.com/forums/vt-59985.html
loserk
cuteftp ye terfi edin sorunsuz bağlanın ftpnize... Wink
spAxel
cavbela wrote:
filezillanın ayarlarından kaynaklanıyor. bende başta kullanamamıştım ama ingilizce forumda araştırınca sorunu buldum şimdi tekrar bakıyorum bulunca yazacağım buraya. .

edit ahanda buldum:
filezillada default olarap pasif mod ayarlı ancak frihost bunu kabul etmiy. ayarlardan firewallda passive mod un yanında bi tik var. onu kaldırırsan çalışır. kolay gelsin. . ..

senin dediğin olmadı kardes ama genede saol cuteftp yi deniim bide

edit: cute ftp de işe yaramıo şifrede bişilik var galiba
mcc
arkadaşım şifrende sorun varsa bilmem ama eğer sorun bizim de yaşadığımız sorunsa ki seninde yaşaman gerekir o zaman cevabı forumda aratırsa bulursun " ftp giremiyorum" eğer şifrende bir sorun varsa o ayrı mesele!
spAxel
şifremi değiştirip deniyim bi
BURAK_X
ara sıra bende hosta giremiyorum.süre aşımı oluyor.ama arasıra.Bağlantı zaman aşımına uğradı www.burakx.frih.net sunucusu çok geç cevap veriyor.diyor
coozy
Filezilla'dan aktif modu ayarla.Sorun hallolacaktır sanırım.