FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

adslkota??

insolent1
adsl aylık transferi uzun zamandır göremiyorum. işlem hatası,sistem hatası yazıyor. Sizde de böyle bir problem var mı acaba?
geyikkutuphanesi
ben de şimdi baktım göremedim. Sistem hatası dedi. Ben de sevinmiştim bi ara ne güzel açılıyo diye. Yine eski günlere döndük galiba.
darkeagle
Türk Telekomun yaptığı birşey ne zaman tam oldu ki?
cavbela
bendede açılmıyor. yılbaşından sonra oldu ne olduysa. düzelir inşallah yakında. . . .
mr.emre
aynı hata bende de var.
loserk
bende açılıyo arkadaşlar bi daha kontrol edin isterseniz
Rolling Eyes
cavbela
yaa ozaman sana torpil geçiyo bu adsl
bendeki durum aynen aşağıdaki

Laughing Laughing belki 1 aydır faturamı ödemiyom ondandır Laughing Laughing Laughing Laughing
coozy
Bende de açılmıyo. Evil or Very Mad
Ne zaman düzelir ki?
BURAK_X
Bendede sistem hatası diyo.
darkeagle wrote:
Türk Telekomun yaptığı birşey ne zaman tam oldu ki?

Gayet tabii Very Happy
DarkJedi323
Bir haftadır bende de Sistem Hatası diyip duruyor.

TTNet yeni yılda bomba gibi bir yenilikle geliyormuş ya, kesin onun hazırlığından dolayı serverlar çok meşgul olmasın diye belirli saat dilimlerinde açıyorlardır bu kota öğrenme sayfasını. Evil or Very Mad Olur mu olur valla, burası Türkiye, bahsimiz de TTNet. Rolling Eyes
cavbela
DarkJedi323 wrote:
Bir haftadır bende de Sistem Hatası diyip duruyor.

TTNet yeni yılda bomba gibi bir yenilikle geliyormuş ya, kesin onun hazırlığından dolayı serverlar çok meşgul olmasın diye belirli saat dilimlerinde açıyorlardır bu kota öğrenme sayfasını. Evil or Very Mad Olur mu olur valla, burası Türkiye, bahsimiz de TTNet. Rolling Eyes

evet burası türkiye o nedenle bu saatlerde 24 00 25 00 arasıdır Laughing Laughing Laughing Laughing
mr.emre
az önce yurt dışı tamamen gitti, msn kapandı, frihosta ulaşamadım. paul duyuyon mu beni Laughing
cavbela
ahanda sonunda girebildim. bu arada geçen ay kotayı 1,5gb aşmışım. sonum hayırlı ola. . ..

Not daha bir önceki ayın (yeni fatura gelecek) faturasını ödemedim. . . biri beni ıslah etsin. . .. . .
tufansaba
Başlığı Görünce Deniyeyim Dedim Girdi Laughing

mr.emre
bende girdim sonunda ie ile giriliyo, ff ile girilmiyo.

paul kime diyorum ben Evil or Very Mad Laughing
bugra9
cavbela wrote:
ahanda sonunda girebildim. bu arada geçen ay kotayı 1,5gb aşmışım. sonum hayırlı ola. . ..

Not daha bir önceki ayın (yeni fatura gelecek) faturasını ödemedim. . . biri beni ıslah etsin. . .. . .

Telekom faturanın katlanmış faizini gösterirse o zaman ıslah olursun. Very Happy

Ben girmeyi denedim, sistem hatası dedi. Tekrar deneyince girdi ie de.
cavbela
neyse yarın ödeyeceğimmm. .. inşallah fazla katlamamışlardır. . .
ozank
Hocam bende de açılmıyor.
Hatta ben anlamıyorum, bazen açılıyor ama bu sefer menüleri göstermiyor
menüleri gösteriyor tıklıyorum kota bilgileri çıkmıyor

Kafasına göre takılıyo şerefsiz
darkeagle
Ya bi işlem hatası, bi sistem hatası dio Confused
Aradaki fark ne acaba?
geyikkutuphanesi
darkeagle wrote:
Ya bi işlem hatası, bi sistem hatası dio Confused
Aradaki fark ne acaba?

bozuk işte Laughing hatalarda mana arama hangi hatayı bulursa onu veriyo... Very Happy
DarkJedi323
Firefox'ta açmıyor, IE'de deneyin.
Baron
bende herzaman değil ama arasıra rastlıyorum o hataya ama bir müddet bekleyip denediğimde görebiliyorum
cavbela
bende artık sorun yok çalışıyo. .. .
bugra9
Telekom sabrımızı artttırmaya çalışıyor. Very Happy
Coomedy
ben www.adslbilgilendiricisi.com bunu kullanıyorum yorumların aksine gayet memnunum heralde kullanmayı bilmio salaklar (:
hiç de hata almadım..konu yazılış tarihinde de..
BURAK_X
Bendede çalışıyo
bugra9 wrote:
Telekom sabrımızı artttırmaya çalışıyor. Very Happy

Galiba ilerde yani sorunlar çıkacak da sabrımızı şimdiden öğreniyorlr.İHTİLAL ÇIKARALIM Very Happy Very Happy Very Happy
insolent1
Şu an açılıyor. Ancak sadece Ocak ayının transferini gösteriyor. Bir de şöyle bir yazı var.

Quote:

Sistem üzerinde yapılan iyileştirme çalışmaları sebebiyle kısa bir süre icin sadece son aya ait kota verisi görüntülenebilecektir.
cavbela
insolent1 wrote:
Şu an açılıyor. Ancak sadece Ocak ayının transferini gösteriyor. Bir de şöyle bir yazı var.

Quote:

Sistem üzerinde yapılan iyileştirme çalışmaları sebebiyle kısa bir süre icin sadece son aya ait kota verisi görüntülenebilecektir.

bende onu yeni yıla girdiğimiz için sadece ocağı gösteriyolar diye düşünmüştüm. yazılanlara hiç deikkat etmedim. . . .
cavbela
yav bide az önce baktım. 3 gün öncesinin bilgilerini gösteriyolar. 3 günde ben neler neler indirdim.
bugra9
Telekom zaten iyi bir internet hizmeti vermiyor bari kendi sitesi doğru dürüst açılsın, o da yok. Bide niye geri kaldık diyorlar...