FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Gmail şifremi unuttum???

nfsforever
Arkadaşlar ben Gmail şifremi unuttum.Şifremi unuttum kısmına girdiğimde kullanıcı adımı (nfsforever) yazmamı istiyor.Arkasından da şu yazılar çıkıyor:"Şifre yenileme sürecini başlatmak için, lütfen nfsforever@gmail.com e-posta adresinize gönderilen yönergeleri takip edin.
Lütfen nfsforever@gmail.com'in giriş yapmak için kullandığınız isim olduğundan emin olun. Eğer değilse, şifrenizi yenilemeye yarayacak bir e-posta almayacaksınız.

Eğer size gönderdiğimiz mesajı bulamıyorsanız, lütfen burayı tıklayın."

Ben zaten maile giremiyorum,onlar şifreyi yenilemek için mailinize girin diyorlar...Şifremi nasıl alabilirim???
BURAK_X
Coomedy'e mesaj at.Onunda bir kere başına gelmişti buna benzer birşey.
cavbela
geçmiş olsun. başka bir kullanıcı adı girmieyi dene. .. belki posta atmak için bi adres istiyolardır. . .
cavbela
ben denedim şimdi. kendi adresimi unuttum diye. benden kayıt sırasında girdiğim ikinci mail adresine bakmamı istedi. sen ikinci adres olarak ayn adresi girmişsen ondan oyle bi cevap gelmiştir.....
nfsforever
cavbela wrote:
ben denedim şimdi. kendi adresimi unuttum diye. benden kayıt sırasında girdiğim ikinci mail adresine bakmamı istedi. sen ikinci adres olarak ayn adresi girmişsen ondan oyle bi cevap gelmiştir.....

Yani alamayacakmıyım ben şifreyi geri???
mr.emre
nfsforever wrote:
cavbela wrote:

Yani alamayacakmıyım ben şifreyi geri???

evet aynen öyle, şuan belki çok sinir oluyosun gmail e ama bunlar mailin hacklenmemesi için şart.
cavbela
demekki başta ikinci bir mail vermek gerekliymiş. bundan sonra ben unutmam onu. . .
tricecold
evet geçmiş olsun arkadaş
Coomedy
ben sana yardımcı olabilirim dostum.. evet benim de başıma gelmişti böyle birşey ve söke söke geri ladım Very Happy
unutmadı mama ya hacklemişlerdi heralde :S
neyse hotmail yönetiminin mailini bul onlara bi dilekçe yaz googleda biraz ararsan gmail geri al diye bulabilirsin.
benle iletişim kurdular son şifremi sordular son girebildiğim ortalama zamanı falan bikaç soru tamamdır.
VE DİĞER ARKADAŞLAR
UNUTMAYIN Kİ İMKANSIZ DİYE BİRŞEY YOKTUR !!
COOMEDY TEKRAR BURADA ! Very Happy
mr.emre
Coomedy wrote:

baya da point varmış Very Happy
nfsforever
Coomedy wrote:
ben sana yardımcı olabilirim dostum.. evet benim de başıma gelmişti böyle birşey ve söke söke geri ladım Very Happy
unutmadı mama ya hacklemişlerdi heralde :S
neyse hotmail yönetiminin mailini bul onlara bi dilekçe yaz googleda biraz ararsan gmail geri al diye bulabilirsin.
benle iletişim kurdular son şifremi sordular son girebildiğim ortalama zamanı falan bikaç soru tamamdır.
VE DİĞER ARKADAŞLAR
UNUTMAYIN Kİ İMKANSIZ DİYE BİRŞEY YOKTUR !!

Sağol Coomedy bir deneyeyim...