FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

bayram

palavra
merhaba arkadaslar
kurban bayramina sayili gunler kaldi
bu bayrami evden uzakta gecirecegim
bu yuzden
"bayram gelmis neyime "
turkusu benim icin hit parca olacak gibi
siz bayrami nasil gecirmeyi planliyorsunuz.
bayram mi yilbasimi planlarinizda daha agirlikli yer kapliyor?
selamlar
selim06
Ben kişisel olarak Bayrama önem veriyorum.Zten ben de memlekete gideceğim bayramda.TAbi ki bayramın bir kültürü;bir geleneği bir yapısı var.Yılbaşı ise sadece psikolojik bir olay..
loserk
palavra wrote:
merhaba arkadaslar
kurban bayramina sayili gunler kaldi
bu bayrami evden uzakta gecirecegim
bu yuzden
"bayram gelmis neyime "
turkusu benim icin hit parca olacak gibi
siz bayrami nasil gecirmeyi planliyorsunuz.
bayram mi yilbasimi planlarinizda daha agirlikli yer kapliyor?
selamlar

yılbaşı daha ağırlıklı,nası olsa deliye hergün bayram...
bugra9
selim06 wrote:
Ben kişisel olarak Bayrama önem veriyorum.Zten ben de memlekete gideceğim bayramda.TAbi ki bayramın bir kültürü;bir geleneği bir yapısı var.Yılbaşı ise sadece psikolojik bir olay..

Aynen sana katılıyorum. Bende bayramı memlekette geçirecem.
Bana göre bayramın büyük bir yeri var.
cihan
Başta Frihost üyeleri olmak üzere tüm İslam Alemi'nin Kurban Bayramları'nı ve Yeni Yıl'larını en içten dileklerimle kutlar, daha nice sağlık, huzur, mutluluk dolu bayramlara ve yeni yıllara ...

Murat, 28 Aralık 2006
bayramda kurban kesme eyleminin direkt olarak içinde olacağım için biraz kanlı geçircekmişim gibime geliyor. Umarsam sağ salim bi tarafımı da beraberinde kesmeden tamamlarım bayramı. yılbaşı olayına gelince; gavurlara happy christmas demekden başka bi aktivite düşünmüyorum. Smile
cavbela
ben ikisinide ailemden uzakta geçirecem. bunun üzüntüsünü unutabilmek için bir kasa bira almayı düşünüyorum. sponsora ihtiyacım var. eski sposorum geyikkutuphanesine önemle duyurulur Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
geyikkutuphanesi
cavbela wrote:
ben ikisinide ailemden uzakta geçirecem. bunun üzüntüsünü unutabilmek için bir kasa bira almayı düşünüyorum. sponsora ihtiyacım var. eski sposorum geyikkutuphanesine önemle duyurulur Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

biraya sponsorluk yapmıyoruz Very Happy şarap istiyosan fıçı fıçı sponsorluk bağlantıları kurabiliriz. Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Razz
cavbela
geyikkutuphanesi wrote:
cavbela wrote:

biraya sponsorluk yapmıyoruz Very Happy şarap istiyosan fıçı fıçı sponsorluk bağlantıları kurabiliriz. Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Razz

olur be oda olur. . . ..
palavra
cihan wrote:
Başta Frihost üyeleri olmak üzere tüm İslam Alemi'nin Kurban Bayramları'nı ve Yeni Yıl'larını en içten dileklerimle kutlar, daha nice sağlık, huzur, mutluluk dolu bayramlara ve yeni yıllara ...

Murat, 28 Aralık 2006

ben de bu guzel dileklere katiliyorum
insallah herkes mutlu bir bayram ve yilbasi gecirir
bu arada bir hayli de dikkatli olmak lazim
kurban keserken kendi kaninizi akitmayin
seyehat ederken de dikkatli olun
ozellikle araba kullanan arkadaslar 1 saat gec olsun , kaza olmasin
serazat
inşallah güzel bir bayramdaha geçiririz.. bakalım birincisi gün akşam kim neresini kesecek haberlerde bakarız.. boğasını kaçıranlarda olmasın diye diliyoruz ama hersene oluyor.. bu sene kasaplarada kurs vermişler sertifikası olmayan kasapla sıkıntınız olursa zabıtaya haber verebilirsiniz Laughing

Hepinizin bayramınız mubarek olsun arkadaşlar bayramlarda artık kart pek gönderilmiyor sevdiklerimize e-klart gönderelim ben bu flash animasyonlarını buldun sizlerlede paylaşayım dedim

http://www.animaturk.com/ekart/kurban01.swf

http://www.animaturk.com/ekart/kurban02.swf

http://www.animaturk.com/ekart/kurban03.swf

işte böyle 4.swf -5.swf diye devam ediyor Wink
mcc
Herkezin gelecek bayramı mübarek olsun hayırlara vesile olsun .!
coozy
Hepimizin bayramı şimdiden mubarek olsun.İnşallah iyi, güzel bir bayram olarak hafızalarda kalır. Confused
darkeagle
Yeni yıl bayram sevinci ile geldi; kurban bayramınızı kutlar, yeni yılda sevincinizin sağlık ve başarı ile birlikte katlanarak artmasını dilerim...

Not: Klasik oldu ama çaktırmayın...
mr.emre
geçmek üzere olan* bayramınız mübarek olsun Laughing

*nası bi tanım o ya Laughing
mcc
bayram bitiyo millet tatilde ühühühühühü!
BURAK_X
Geçmiş bayramınız mübarek olmuştur İnşallah
cavbela
darkeagle wrote:
Yeni yıl bayram sevinci ile geldi; kurban bayramınızı kutlar, yeni yılda sevincinizin sağlık ve başarı ile birlikte katlanarak artmasını dilerim...

yaw yeni farkettim
Quote:

biraz büyük yazsaydında bende yazıyı oluyabilmek için not padi açmak zorunda kalmasaydım Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

bu arada
ben niyeyse bu aralar a yerine e yazmaya vede tam tersini yapmaya çok başladım