FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Dizüstü Bilgisayar Öneriniz

geyikkutuphanesi
Arkadaşlar dizüstü bilgisayar almaya karar verdim. Söyle uygun fiyat ve ortalama özelliklerde bir bilgisayarı alabileceğim en uygun mekan neresidir acaba? Hani bilgisayar da almışken şöyle core duo falan alıyım dedim. Bi de marka olarak fijutsi-siemens i önerir misiniz? ne ayaktır bu?
palavra
son 5-6 yildir
cevremdeki bir cok insan amerikaya laptop siparisi veriyor.
fiyatlar turkiyeye gore 25-30% daha ucuz.
tabi garantilik bir olay durumunda ciddi zorluklar var.
muhendisabi
geyikkutuphanesi wrote:
Arkadaşlar dizüstü bilgisayar almaya karar verdim. Söyle uygun fiyat ve ortalama özelliklerde bir bilgisayarı alabileceğim en uygun mekan neresidir acaba? Hani bilgisayar da almışken şöyle core duo falan alıyım dedim. Bi de marka olarak fijutsi-siemens i önerir misiniz? ne ayaktır bu?

kesinlikle fujitsu öneririm, giyat performans oranı mükemmel, fujitsunun en ileri özelliklisi ne ise şu an bilmiyorum, onu tavsiye ederim. garanti açısından da hiç bir sorunun olmaz, datapro firması mükemmel çalışan bir firma, garantisini ve servisini ordan alıyorsun.
maniac_ea
hp pavilionlar da güzel ben yaza dogru almayı dusunuyorum pavilion
mr.emre
hp bende öneririm
bugra9
Toshibadan daha iyi dizüstü üreten var mı ki dünyada Very Happy
cavbela
oo sonunda alıyon demek ha hayırlı olsun. . . .
geyikkutuphanesi
muhendisabi wrote:
geyikkutuphanesi wrote:

kesinlikle fujitsu öneririm, giyat performans oranı mükemmel, fujitsunun en ileri özelliklisi ne ise şu an bilmiyorum, onu tavsiye ederim. garanti açısından da hiç bir sorunun olmaz, datapro firması mükemmel çalışan bir firma, garantisini ve servisini ordan alıyorsun.

evet fujitsu siemens aldım hatta şu an ondan bağlanıyorum. İlk izlenim olarak iyi gibi gözüküyor. Fakat biraz fazla ısınıyo gibi geliyo bana. Normaldir büyük ihtimalle ama şimdi yeni ya herbişeyi kusur gibi gözüküyo Very Happy
muhendisabi
geyikkutuphanesi wrote:
muhendisabi wrote:
geyikkutuphanesi wrote:

evet fujitsu siemens aldım hatta şu an ondan bağlanıyorum. İlk izlenim olarak iyi gibi gözüküyor. Fakat biraz fazla ısınıyo gibi geliyo bana. Normaldir büyük ihtimalle ama şimdi yeni ya herbişeyi kusur gibi gözüküyo Very Happy

Tebrik ederim, gule gule kullan, gor bak hicbir sIkIntI yasamayacaksin, selamlar.
cavbela
hayırlı olsun . . ..
dxhunter
Hayili olsun ne aldin tam marka model ne ? Fujitsu siemens.... ?
geyikkutuphanesi
fujitsi-simens 1510 aldım. 3. gün memnunum aletten. Smile
ozank
hayırlı olsun , benim 3 arkadaşımda da fijitsu siemens var, hepsi memnun
daha bir sorunları çıkmadı. tek eksiği, şu fanın çıkışı mouse'un olduğu yerde, eli yakıyor.

ayrıca hocam, parasını basınca hepsi güzel Smile
roguehider
Ben macbook almayı düşünüyorum. Eğer windows'a çok alıştım mac os kullananam diyorsan kötü bir tercih olabilir ama "yok abi altından girer üstünden çıkarım ben" diyorsanız Unix tabanlı ticari bir işletim sistemi olan mac os x gayet güzel bir işletim sistemi. Zaten macbook'lardaki donanım gücünü sanırım açıklamaya gerek de yok Smile
Baron
herkesin favorisi başka tabii alacaksan dünya markası dell tavsiye ederim bende dell inspiron 600 1.86 ghz işlemcili makine var canavar. hp fena değil ekranları çok kırılıyor 100 arızalı hp den 80 ninde ekran problemi var.
fijutsi-siemens yavaş ve gürültülü çalışır.
toshiba hantal ötesi bir makine.
şuan dell inspiron 6200 herhalde duo 2 işlemcili 1.86 ghz işlemcili 1049 artı kdv dolar olması lazım.
muhendisabi
Baron wrote:
herkesin favorisi başka tabii alacaksan dünya markası dell tavsiye ederim bende dell inspiron 600 1.86 ghz işlemcili makine var canavar. hp fena değil ekranları çok kırılıyor 100 arızalı hp den 80 ninde ekran problemi var.
fijutsi-siemens yavaş ve gürültülü çalışır.
şuan dell inspiron 6200 herhalde duo 2 işlemcili 1.86 ghz işlemcili 1049 artı kdv dolar olması lazım.

Bende dell inspiron 9400 var, centrino duo 2.16 GHz. Çokta memnun değilim, Daha önceki fujitsu siemens makinem çok daha iyiydi, 1.7 GHz centrino olmasına rağmen.
bugra9
Quote:

Bence Toshiba çok iyi bir makine. Çok hızlı ve çok güçlü. Benimkisi Toshiba içinde NIS ve daha birçok program yüklü ama dizüstü yeni format atılmış gibi çalışıyor. Sadece ekranı bozuldu baska sorun görmedim. Very Happy
BURAK_X
bugra9 wrote:
Toshibadan daha iyi dizüstü üreten var mı ki dünyada Very Happy
Katılıyorum bencede Toshiba iyi
mr.emre
babamın casper laptop ı var demirbaş arada onu çalıyorum kullanıyorum, yetmiyo ama idare etmeye çalışıyorum tabi Razz