FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Eski üyeliğimi nasıl alabilirim

nghtdvl
selamlar arkadaslar ben "spAxel" eski üyeler blki hatırlar profilim: http://www.frihost.com/forums/profile.php?mode=viewprofile&u=17454

eski üyeliğimi nsl geri alabilirim şifremi unttum yapamıorm mailimi hatırlamıorm cunku eski üyeliğimi nsl geri alabilirim
loserk
nghtdvl wrote:
selamlar arkadaslar ben "spAxel" eski üyeler blki hatırlar profilim: http://www.frihost.com/forums/profile.php?mode=viewprofile&u=17454

eski üyeliğimi nsl geri alabilirim şifremi unttum yapamıorm mailimi hatırlamıorm cunku eski üyeliğimi nsl geri alabilirim

bondingse "spaaxel" olduğunu ispat edersen zannediyorum ilgilenecektir o Wink
nghtdvl
maili bulsam blki şifreyi alırım
insolent1
mail i verir herhalde. Ama mailin şifresini de unuttuysan yapacak bi şey yok. Smile
loserk
selime bi söyle istersen belki o iletir bondingse veya morpheusa Rolling Eyes
nfsforever
Evet ya benim de almam lazım.Ne güzel server 1 den host vardı kapandı gitti.Kullanıcı adı bil-int ti ama benimkini elimden almışlardı online olmuyorum diye...
nghtdvl
pm atimbi 2 sinede
spAxel
arkadaslar yardımlarınız için cok tesekkür ediorm
cavbela
peki nasıl alabildin. . ..

adresimi hatırladın? ? ??
spAxel
selime pm attydım o adminlere sormus adminler mailimi verdi
nghtdvl
gene ben gene sorun

ben mozilla kulnnıyodum ondada şifreyi hatırla hatırlama falan ole bişi vardı ben hatırla yapmıstım direk giriodum biligsayara format attım frihosta girim dedim şifrelerimi denedm olmadı şifremi unttum yaptım o aktivasyon linki gonderdi actım o linki bir tanede şifre verdi girdim onla ondan sonra profilden şifreyi düzeltmek için girdim yeni mail aldıydım dedim hazır şifreyi deiğiştirmişken maili de değiştirim sonra gonder yaptım hata verdi bir daha giremem kullanıcıya bir daha giremedm şifreyi unutm yapıorm tm mailleri denedim gene bişi olmadı nasıl alcam yav
selim06
Allah'tan Frihost yenilikleri sayesinde sizin her bilginize artıok ben de ulaşabiliyorum Very Happy
oktyats AT hotmail.com verdiğin e-mail;ama kalan kısımı bilemiyeceğim çaresiz kalırsan bir de Bondings'le konuşuruz(gerçi onun da sınavları var bu ara)
insolent1
spAxel süpersin : )
nghtdvl
selim06 wrote:
oktyats AT hotmail.com verdiğin e-mail

"Sorry, but your password cannot be retrieved because your account is currently inactive. Please contact the forum administrator for more information." diyor sifremi unuttum yapınca o maille bide sen dene