FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

sitem talebim henuz onaylanmadi

aydede
merhaba,
4-5 gün kadar önce site başvurusunda bulundum fakat bu zaman zarfında herhangi bir gelişme olmadı. Bu tür gecikme olağan bir durum mu?
Şimdiden teşekkürler kolay gelsin..
muhendisabi
aydede wrote:
merhaba,
4-5 gün kadar önce site başvurusunda bulundum fakat bu zaman zarfında herhangi bir gelişme olmadı. Bu tür gecikme olağan bir durum mu?

ustam sanırım belli bir süresi yokmuş, aktiviteye göre değerlendiriyorlarmış benim anladığıma göre
cavbela
aydede wrote:
merhaba,

benimki 3 günde açılmıştı ama çook uzun süre bekleyenlerde var. tavsiyem sabretmen ve kaliteli mesajlar atman çünkü başvurunu değerlendirirken mesajlarına bakıyorlar. eğer baştan savma mesajlar atarsan pek çabuk alamazsın hostu kolay gelsin. .. .
palavra
bana da basvurudan 3 gun sonra sitemi kurabilecegim bilgileri gondermislerdi.
galiba bir en az 10 kaliteli mesaj sarti var.
nfsforever
aydede wrote:
merhaba,

Bence seninkini kabul etmeyecekler.Ben 3 kere başvurdum 3'ünde de reddettiler.Daha çok paylaşım yapın dediler...
selim06
Henüz başvurunuzla ilgili bir fikrim alınmadı yani bu nedenle bir şey söyleyemiyeceğim.Süre ise esnek arkadaşlarımızında dediği gibi aslında en çok 1 haftada cevap veriliyor;ama bazen gerçekten zor durumda kalınabiliyor.Anlayışınız için teşekkürler...
mr.emre
bu süre içinde daha fazla mesaj atmalısın
coozy
Kaliteli mesajlar atmalısın. 1 veya 2 haftayı rahat bulur gelmesi...
muhendisabi
aydede wrote:
merhaba,

umarım en kısa sürede olumlu cevabı alırsın.
serazat
alırsın alırsın merak etme hem alıncada çok memnun kalacaksın çoğu ücretli hosttan daha iyi forumdada aktif olmak eğlenceli zaten.. Laughing
DarkJedi323
Dün yeni bir başvuruda bulundum. Eskisini kapattırmıştım. Forumda da ne olduğum biliniyor, çok uzun sürmez umarım açılması. Laughing
bugra9
DarkJedi323 wrote:
Dün yeni bir başvuruda bulundum. Eskisini kapattırmıştım. Forumda da ne olduğum biliniyor, çok uzun sürmez umarım açılması. Laughing

Bu durumda bence fazla sürmez ama bu bizimle dalgamı geçiyor bi açıp bi kapatıyor diye düşünürlerse işin zor. Very Happy
DarkJedi323
bugra9 wrote:
DarkJedi323 wrote:

Bu durumda bence fazla sürmez ama bu bizimle dalgamı geçiyor bi açıp bi kapatıyor diye düşünürlerse işin zor. Very Happy
Yok canım baya bir oldu ilk hostumu kapatalı. Yazdan önce kapattırmıştım. Smile
ozank
Hocam ben daha 5 mesajı dolduramadım, yazı yazacak yer arıyorum Very Happy

Ne kadar uzun yazdığına filan önem veriyolar mı ?
Baştan savma birşeyler yazsam yerler mi acaba ?

Umarım aralarında türk yoktur da bunu okumazlar Very Happy
darkeagle
ozank wrote:

Aralarında türkler (Türkçe modları) var ve büyük bi olasılık bu mesajı okuyacaklar Laughing
geyikkutuphanesi
darkeagle wrote:
ozank wrote:

Aralarında türkler (Türkçe modları) var ve büyük bi olasılık bu mesajı okuyacaklar Laughing

bizim zamanımızda ( Laughing baya zaman oldu heralde) türkçe mesajları değerlendirmeye almıyorlardı. Kaliteli ingilizce mesaj atman isteniyodu. o zamanlar frihost da şimdikinden daha az biliniyordu zaten. haliyle yeniydi çünkü. ben başvuru yaptığımın akşamı veya ertesi günüydü hostu almıştım. sonra frihost kalabalıklaştı ve talebi karşılamak da güçlük çekmeye başladı. dolayısıyla biraz daha ince eleme sık dokuma başladı. ama -sonunda verecektir. irtibatı koparma. Smile gerçekten profosyonel linux hosting ücretsiz olarak sunuluyor. language mod olarak türkçede selim var. onun son durumu daha ii bilmesi gerekior.
ozank
Neyse okusunlar bari
hepsine burda selam ediyorum Smile
selim06
ozank wrote:
Neyse okusunlar bari
hepsine burda selam ediyorum Smile

"Aleyküm Selam"
Mesajlarınızı değerlendirirken elbette foruma nasıl bir katkıda bulunduğunuz önemli.Her şeyin başında Forum kurallarını okumanız sizler için yararlı olacaktır...
http://www.frihost.com/forums/vt-3826.html
Ayrıca sadece Türkçe mesajlar atarak da host alabilirsiniz.Herhangibir sorununuz olduğunda bana Özel Mesaj atmakdan çekinmeyiniz...
ozank
Eyvallah
Kuralları okudum sağol
Bir sorunum olursa direk kapundayım
iyi günler
Smile
insolent1
Sabretmen lazım bir de.
Hostingini geç verebilirler.İngilizce mesajlar da yaz. Burda Türkçe mesajlar da yaz. Yalnız kolaya kaçma.Ya da anlarlar mı sallasam diye düşünme Very Happy

Forumlarda aktif ol.

Bunlara rağmen yine olmazsa yine de sabret.

Sabr@.

İnşallah yakın zamanda alırsın.