FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Bedava .info domainler

mr.emre
bedava .info domain dağıtımı başladı

TIKLA
mr.emre
aptalca 1 kampanya kimse heveslenmesin bence

1- 18 yaşından küçüklere vermiyolar
2- hostu onlardan almanız gerekiyo çünkü ns ler değişmiyo
insolent1
Hadi ya.Çok saçma...

Sağolasın Emre.
abone
zaten hostu satın alacaksam o türden firma çok var piyasada,yani host alana alanadı bedava kampanyaları.Kaldı ki info uzantılı alanadları 1.5 dolara kadar düştü.gerçekten de saçma.
cavbela
ben almaya çalıştım ama işi sıkı tutmuşlar vazgeçtim bende alsın onların olsun domainleri:)))
mcc
Offfffffffffff bu ne yaw ne işe yararki hosttan çıkarıyolar tabi domain parasını kim kanarki ?
nfsforever
Bence de çok saçma bir kampanya olmuş.Dediğiniz gibi zaten piyasadaki çoğu hosting paketi yanında bir de domain hediye ediyor...Sırf reklam için yapmışlar yani...
mr.emre
kampanyanın diğer 1 amacı telefon numaralarını toplamak

telefon nolarını bankalara ve sponsor firmalara para karşılığı satacaklar ve spam yiyeceksiniz Wink
cavbela
mr.emre wrote:

telefon nolarını bankalara ve sponsor firmalara para karşılığı satacaklar ve spam yiyeceksiniz Wink

bak aklıma ne geldi geçenlerde ablamın telefonuna (turksel) bankamatikten kredi kartıyla kontor yüklemeye çalışmıştım ama başaramamıştım herneyse. .. birgün ablamın telefonundan beni aradılar world kart istermisiniz eğer onay verirseniz adresinize göndrereceğiz diye.

demek onlarında amacı budur. . . yav ben öğrenciyimistemem kredi kartı falan yormayın beni ii i i i. . . . .
palavra
serbest piyasa ekonomisi. onlar da gemilerini yurutmeye calisiyorlar.
bugra9
Zaten o firma başta kendini kanıtlasa da suan nasıl kazık atabilirim diye düşünüyor.
muhendisabi
mr.emre wrote:

mr. emre eğer dediğin gibi ise ki bu çok büyük bir ihtimal, sen uyandırıncaya kadar aklıma gelmemişti ve zokayı yuttuk. Çünkü ben oraya başvurdum ve üstteki arkadaşımızın dediği gibi domaini aslında kendilerine alıyorlar sana ise al işte senin adın bizde alanı bizden alacaksın diyorlar, yhani sahtekarlık yapıyorlar ama yapabilecek bişey yok, dediğim gibi sokayı yuttum, biz yandık diğer arkadaşlar yanmasın, aman ha arkadaşlar, türkticaret ten .info domaini bedava falan zannedip almayın, kazıklıyorlar.
cavbela
muhendisabi wrote:
mr.emre wrote:

mr. emre eğer dediğin gibi ise ki bu çok büyük bir ihtimal, sen uyandırıncaya kadar aklıma gelmemişti ve zokayı yuttuk. Çünkü ben oraya başvurdum ve üstteki arkadaşımızın dediği gibi domaini aslında kendilerine alıyorlar sana ise al işte senin adın bizde alanı bizden alacaksın diyorlar, yhani sahtekarlık yapıyorlar ama yapabilecek bişey yok, dediğim gibi sokayı yuttum, biz yandık diğer arkadaşlar yanmasın, aman ha arkadaşlar, türkticaret ten .info domaini bedava falan zannedip almayın, kazıklıyorlar.

onun yerine isim tescilden 1,5 dolara alırım daha iyi hatta ne uğraşacam info ile .org alırım daha hoş duruyo. . .. .
muhendisabi
valla biz dediğim gibi zokayı yuttuk ama olmazsa alan adının org lusunu alayım ne olacak dediğin gibi 1.5$, umarım ordada bi yamuk yoktur.
mr.emre
muhendisabi wrote:
valla biz dediğim gibi zokayı yuttuk ama olmazsa alan adının org lusunu alayım ne olacak dediğin gibi 1.5$, umarım ordada bi yamuk yoktur.

neredeyse tüm domainlerim ordan kayıtlı herhangi bir yamuklarını görmedim
muhendisabi
mr.emre wrote:
muhendisabi wrote:

peki bulundurmayı nerden yapıyorsun, bana önerebileceğin bir hosting varmı uygunundan yine
mr.emre
muhendisabi wrote:
mr.emre wrote:
muhendisabi wrote:

peki bulundurmayı nerden yapıyorsun, bana önerebileceğin bir hosting varmı uygunundan yine

Frihost Razz

paralı istersen ucuz öneremeyeceğim mecbur pahalı alacaksın okuldan kaçan liseliler hostingçi oluyor çünkü, piyasa kötü
muhendisabi
mr.emre wrote:
muhendisabi wrote:
mr.emre wrote:
muhendisabi wrote:

Frihost Razz

paralı istersen ucuz öneremeyeceğim mecbur pahalı alacaksın okuldan kaçan liseliler hostingçi oluyor çünkü, piyasa kötü

Çok mu soruyorum bilmiyorum mr.emre ama frihost kaç günde cevap verir, ben bekliyorum, daha herhangi bir mesaj haber falan yok
cavbela
çokta bekleyebilirsin hiçte beklememeyebilirsin:)))
mesajlarının kalitesine bağlı bide ingilizce mesaj atman şansını arttırır. tabi türkçe mesajlarlada alabilirsin ama biraz daha uzun sürer o şekilde. ..
insolent1
Türkticaret nete bi kaç sebepten uyuz oldum. Hizmet açısından isimtescil işini tam yapıyor.Türkticaret nerden üç kağıt yapsam diye uğraşıyor gibi.
bugra9
Arkadaşların dedikleri gibi en iyi isimtescil.net. Bende hiçbir yamuğunu görmedim taki domainin süresi bitene kadar. Domainin süresi bitmiş 1-2 gün geçmiş benden 4-5 kat daha para istedi domain için. Bende kayıt ettirmedim. Şuan ne oldu hiç anlamadım ama yeniden kayıt edemiyorum. Very Happy
school61
http://www.yonlendir.com/ de buna benzer guzel bir servisi var. size alan adi veriyor istediginiz bir ip ya da siteye yonlendirebiliryorsunuz.
Baron
yönlendirme yaparken para istiyor.
cavbela
Baron wrote:
yönlendirme yaparken para istiyor.

aslında cümleyi yanlış kurmuşsun doğrusu "yönlendirme yaparken bile para istiyor" olacaktı Laughing Laughing Laughing Laughing