FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

kullandığınız fotograf makinaları

maniac_ea
arkadaşlar kullandığınız fotograf makinaları nelerdir yada ne önerirsiniz 1 kere alıp iyi bir şey almak istiyorum
palavra
ben uzun yillar degisik sony ler kullanmistim
ama resim cekerken 3-4 saniye beklemesi hosuma gitmedigi icin
artik canon kullaniyorum

canon ixus
6 megapixel
1 gb karti var
vidio cekimi pek iyi degil ama ben zaten resim icin kullandigim icin pek muhim degil

zoom da idare eder
ama mukemmel degil

350 $ a almistim kartiyla beraber
tufansaba
sony cybershot dsc s600 almıştım video çekimi iyi değil

resimleri hızlı çekiyor gece çekimi süper ama oynatmamak gerek flash 7metre Very Happy mercekler carl zeiss marka

1gb kartla 400ytl almıştım 1.5 ay önce
darkeagle
Bana kalırsa sony cybershot al derim.

Fakat fotoğrafçı bir arkadaşım illa canon dio.

Bu markalardan başka birşey düşünme derim.
tufansaba
fotoğrafçıların hepsi öyle ya nikon ya canon illa ikisinden birisi Laughing
maniac_ea
nikon zaten bir numarada onun makinalarıda pahalı be kaliteli olunca Very Happy
BURAK_X
Onixon.Megapixel i iyi ama akşam ne kadar ışık olursa olsun çok kötü.Video ve fotoğraf çekiyor.Sessiz.Dahili hafızada sadece 100 civarı fotoğraf veya 70 sn video tutuyor.Bilgisayara bağlanabilir.Televizyonada.Hafıza kartıda tıkılabiliyor...
serazat
bende hp m307 var memnunum ama eskidi artık vidyo çekimide iyi değil. bütçene göre CANON SONY HP düşün derim.. benim bütçeme hp uygundu aklımada uygun geldi sony alacaktım ama hpnin ozaqmanlar birde kampanyası vardı çanta sdkart falan veriyordu. Sen önce özelliğe bak sonra fiyatta bir güzellik yaparlarsa alırsın.
Hayvanadam
Eğer ucuz ve kaliteli olsun diyorsan 256,89 YTL KDV Dahil a alabileceğinin en iyisi Canon a 510 fiyat/performans olarak çok iyi bir makine olmakla beraber resim kalitesi tartışılmaz birkaç örnek fotograf

http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=809&IID=12796

Not: Resimler amatör kişiler tarafından çekilmiştir..
nfsforever
ben sana sony N1 i oneririm ama biraz pahalı gelebilir ama cok iyi bir makina 8.1 megapiksel ayrıca fotoğraf cekimi ve hızı harika. her halde 1000 ytl civarındadır. ayrıca 8.1 mp olduğu içinde 2 gb hafıza kartı sart oluyor. dediğim gibi biraz pahalı eger paran var sa hiç kaçırma.
maniac_ea
arkadaşlar samsung s600 nasıl 250 ytl özellikleri için http://www.hepsikamera.com/product_info.php/products_id/1841 yalnız burada biraz pahalı bim de kampanya var 249 ytlye satılıyor kamera gzl gibide pilli olması kötü
loserk
maniac_ea wrote:
arkadaşlar samsung s600 nasıl 250 ytl özellikleri için http://www.hepsikamera.com/product_info.php/products_id/1841 yalnız burada biraz pahalı bim de kampanya var 249 ytlye satılıyor kamera gzl gibide pilli olması kötü

digimax s500 kullanıyorum özellikleri hemen hemen aynı s600 ile... gayet memnunum,çok fonksiyonel bir kamera ve görüntü kalitesi de oldukça iyi ama gece çekimi biraz karanlık...