FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

PiknikTube

maniac_ea
beyazın şovunda açıkladığı projesi beta olarak yayında www.pikniktube.com adresinden girebilirsiniz
darkeagle
Webcamle, handycamle, betacamle, iskemle Laughing

Geçen haftaki bölümünde gördüm ilk görünce yarıldım hemen kalkıp pc başına geçtim...
abone
hayırlısı olsun,ben bundan sonra youtube'a girmem artık mekanımız pikniktube Laughing
tufansaba
pikniktüp Laughing duymuştumda nasip olmamıştı girmek şimdi nasip oldu Very Happy

yakında alırmıki acaba google da burayı Very Happy
b17
Güzelmiş kankalar sağolun...
cafein
eline saglık 2 saattir komik videolar izliyorum sayende hehehe cok komikmis en komik olanları su italyanca sarkıların turkce gibi okunması sanırım
insolent1
kendin pişir kendin yee.
palavra
guzel olmus
ama keske taklikler yerine orjinal fikirler bulabilsek
geyikkutuphanesi
evet fikri bulmak pek zor değilmiş de tanıtım konusunda kanal d de reklamlarının yayınlanmasından kaynaklanan bir kolaylık ve beraberinde büyüme gözlenebilir. Bu tip sitelerde önemli olan reklam yapabilmek ki adamlar bunu yapıyolar Very Happy
maniac_ea
size espiri amaçlı acılmış bir site zaten öyle ciddi bişi değilki asıl işin içine eden www.trtube.com adam direk siteyi kopyalamış
insolent1
trtube,milyondolarlık site vs. her şeyin aynısını yapıyoruz.
İnternethaberin de manşet ,sondakika yazan kısmı bile yahoo nun kopyası.
Kopyada üstümüze yok.
İcraat yapamıyoruz.
BURAK_X
Aslında hepimiz birleşip bi video sitesi açsak Razz Razz Very Happy mesela
darkeagle
BURAK_X wrote:

Bi biz eksiktik Laughing
b17
darkeagle wrote:
BURAK_X wrote:

Bi biz eksiktik Laughing

Açarız aslında hepsinden iyisini ama süper bir hosta ihtiyacımız var ve de bunlar olsa da reklamı süper yapmamız lazım yoksa bir işe yaramaz...
Hayvanadam
Güzel olmuş gayet başarılı üyelik henüz açık değil galiba?
abone
Henüz beta aşamasında üyelik olmaması normaldir.

Hayvanadam wrote:
Güzel olmuş gayet başarılı üyelik henüz açık değil galiba?
SATAHRIBAT
isim zaten kopariyo kim dusunmusse helal olsun diyorum,
Seregwethrin
Geçenlerde bu siteyi sanırım satılırken görmüştüm GittiGidiyorda Confused
insolent1
Demek ki gittigtimiş site Razz
mr.emre
Seregwethrin wrote:

.net uzantısı satılıyor bide az önce gg da .tv uzantısını gördüm hemen al 1000 ytl
insolent1
mr.emre wrote:
Seregwethrin wrote:

.net uzantısı satılıyor bide az önce gg da .tv uzantısını gördüm hemen al 1000 ytl

o tv domaini kaç yıllık acaba Razz

Gerçi tv li domainler zaten pahalı oluyor. Razz
loserk
pikniktube un trafiği düzeldi mi acaba? en son bi ziyaretçi patlamasından dolayı üyelik,video gönderme falan inaktifti ama şimdi nası bilmiyorum...
BURAK_X
maniac_ea wrote:
size espiri amaçlı acılmış bir site zaten öyle ciddi bişi değilki asıl işin içine eden www.trtube.com adam direk siteyi kopyalamış

Asıl işin içine eden benim Very Happy Very Happy Very Happy
şuna baksanıza: http://burakx.frih.net/xtube.html
muhendisabi
Pikniktube den gmail e eposta gitmiyor biliyor musunuz. Yani aktivasyon kodu gelmiyor. Youtube u satın alan Google bence pikniktube aktivasyon maillerini göndermiyor, filtreliyor. Hem youtube da yayınlayacağıma, pikniktube de yayınlarım daha iyi. Bence bu bile milli servet, milli paylaşım sayılır.

En büyük tube PiknikTube !
bugra9
Bence gayet güzel olmuş. Her ne kadar kopyada olsa Türklerin yapması yeter. İnşallah bu site ilerde kapanmaz veya satmazlar. Muhendisabi bence google senin dediğin gibi yapmamıştır. O öyle işlerle uğraşmaz. Zaten en güçlülerden birisi.
muhendisabi
bugra9 wrote:
Bence gayet güzel olmuş. Her ne kadar kopyada olsa Türklerin yapması yeter. İnşallah bu site ilerde kapanmaz veya satmazlar. Muhendisabi bence google senin dediğin gibi yapmamıştır. O öyle işlerle uğraşmaz. Zaten en güçlülerden birisi.

Bugra9 eğer herhangi bir şeyi yanlış yapmıyorsamki büyük ihtimal yapmıyorum, gmail e aktivasyon emailleri gelmiyor, deneyebilirsin, eğer sana gelirse ben birşeyleri yanlış yapıyorum demektir, anlamış oluruz, ama neyi yanlış yapabilirimki, mailni yazıyorsun işte Very Happy , ama yine de denemekte fayda var.
cavbela
muhendisabi wrote:
Pikniktube den gmail e eposta gitmiyor biliyor musunuz. Yani aktivasyon kodu gelmiyor. Youtube u satın alan Google bence pikniktube aktivasyon maillerini göndermiyor, filtreliyor. Hem youtube da yayınlayacağıma, pikniktube de yayınlarım daha iyi. Bence bu bile milli servet, milli paylaşım sayılır.

ya googlelin oyle birşey yapacağını sanmıyorum çünkü bu gmailin pretijini türkiyeden olan kullnıcılarının gözünde bayaaa bir düşürecektir.

ama banada aktivasyon postası hala gelmedi gelirse yazarım buraya:)))

hala gelmedi fakat hotmailede gelmedi demek ki sorun piknikte
muhendisabi
cavbela wrote:
muhendisabi wrote:

ya googlelin oyle birşey yapacağını sanmıyorum çünkü bu gmailin pretijini türkiyeden olan kullnıcılarının gözünde bayaaa bir düşürecektir.

işte bende onu diyorum, sana da gelmemiş, sorun ya google da ya pikniktube de, başkaları video yükleyebildiğine göre google da, ne dersin?
cavbela
muhendisabi wrote:
cavbela wrote:
muhendisabi wrote:

işte bende onu diyorum, sana da gelmemiş, sorun ya google da ya pikniktube de, başkaları video yükleyebildiğine göre google da, ne dersin?

ben son mesajımı editledim hotmailide gelmiyor diye

bence sorun geçici ve piknik tube de
cavbela
cavbela wrote:
muhendisabi wrote:
cavbela wrote:
muhendisabi wrote:

ben son mesajımı editledim hotmailide gelmiyor diye

bence sorun geçici ve piknik tube de

ha bu arada hoş geldin
muhendisabi
teşekkürler çavbela, umarım güzel paylaşımlar yaparız.
cavbela
muhendisabi wrote:
teşekkürler çavbela, umarım güzel paylaşımlar yaparız.

güzel paylaşımlar için doğru adrestesin. . ..