FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Türk Ticaret Net'ten bedava domain

mr.emre
Quote:
Türk Ticaret Net, "info" uzantılı domain adresini isteyen herkese vermeye hazırlanıyor. Bu kampanyanın amacı, "Türkiye'de İnternet'in büyümesi" için.

Kampanya çalışmaları bitti. Pazartesi kampanya başlıyor. İsteyen herkes, www.isim.info domainini bedava alabilecek. Sadece bu kadar değil. Domain ile birlikte yönetim paneli de ücretsiz... Kısacası bu kampanyada herşey bedava...

Türkiye'de bir ilki başlatan Türk Ticaret Net'in İnternet'in büyümesi için attığı bu adımı bizde destekliyor, başarılı bir sonuç alınmasını diliyoruz.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=52862
coozy
Bizim için güzel bir uygulama da şartları nedir ki? ya da süreli mi vs? Confused
mr.emre
coozy wrote:
Bizim için güzel bir uygulama da şartları nedir ki? ya da süreli mi vs? Confused

Kesin şartlar p.tesi belli olur.
Süre 1 sene.
tufansaba
bu uygulama zamanında yapılan .be domain işine döner Laughing
abone
iyi güzel de pazartesi günü yoğunluktan dolayı Türk Ticaret Net'in sitesi çökmesin Laughing
aFamous
Bence bu reklamdan başka birşey deil 1 yıl ne işine yarar ki zaten üstelik .info normaldede 4 ytl lik domain süresiz verseler çok ii olurdu Confused Rolling Eyes
nfsforever
Arkadaşlar ben TürkTicaret.net e girdim ama bedava .info alma ile ilgili birşey bulamadım.Siz tam sayfasını söyleyebilirmisiniz acaba?Çünkü benim girdiklerimde yıllık 4 YTL sayfası açılıyor...
aFamous
üzgünüm ama bu sistem i türkticaret kaldıramaz asılsız haber sadece reklam Mad
insolent1
Yıllık 3.99 YTL yazıyor. Bu iş yatmış gibi.
mr.emre
insolent1 wrote:
Yıllık 3.99 YTL yazıyor. Bu iş yatmış gibi.

çok kötü patladım abi ne diyon, ne umutlarım vardı varya Very Happy
darkeagle
Eee hani???

Kaç gündür pusuda yatıom tık yok
mcc
Arkadaşlar hayalleriniz suya mı düştü üzülmeyin tr.tc .tk .tg.bg damainleriniz hala beleş Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
abone
ben de geceden türk ticaret netin kapısının önünde çadır kurmuştum ama meğersem haber asparagasmışşş Laughing gece boyunca gözüme uyku girmedi acaba hangi alanadını kapatsam diye.
selim06
Sanırım asparagas bir haber için daha fazla yorum yapmaya gerek yok.
---kilit---