FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

böbrek taşı

cavbela
arkadaşlar az önce hurriyetten bi haber aldım

Quote:
Gebze İlçesi'nde, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından aylardır sürdürülen çalışmaların bir türlü tamamlanmaması ilçe halkını çileden çıkarırken, aracının büyük bir çukura girmesiyle böbrek taşını düşürdüğünü iddia eden 59 yaşındaki Hanefi Kaplan ise yerel gazeteye verdiği ilanda, “Böbreklerimdeki taşların, aniden yerinden oynayıp düşmesinde emeği geçen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

bende çok çekiyorum şu böbrektaşlarından sizin bildiginiz şöle derin büyük bir çukur varmı. varsa çok makbule geçer benim için. . . . .
aFamous
Övün Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı ÖVÜN! Shocked
cavbela
aFamous wrote:

haklısın adama bi övünç kaynağı çıktı. bizim gibi hastalara çare olduğu için ona binlerce teşekür. . .
tufansaba
böbrek taşı düşürmek zordur başkalarından bilirim Allah Kolaylık versin diyecek başka birşey yok sanırım

ama

şu dikkatimi çekiyor "cavbela" her cümlenin sonunda 10 tane nokta koymak zorundamısın şimdide 2-3 boşluk bırakıp nokta koyuyorsun neden ? yeterince puanın var önceden -lerdeydi birşey denmedi neden hâlâ devam ediyorsun merak ettimde Smile
borabora
güleriz ağlanacak hallerimize.sadece kocaelindemi ?
maniac_ea
kadiköy civarında şu sıralar çok kazı var söyliyim
cavbela
maniac_ea wrote:
kadiköy civarında şu sıralar çok kazı var söyliyim

ben bi uğrayım kadıköye bayrama kadar inşallah bitmez kazılar.

tufansaba wrote:
böbrek taşı düşürmek zordur başkalarından bilirim Allah Kolaylık versin diyecek başka birşey yok sanırım

ama

şu dikkatimi çekiyor "cavbela" her cümlenin sonunda 10 tane nokta koymak zorundamısın şimdide 2-3 boşluk bırakıp nokta koyuyorsun neden ? yeterince puanın var önceden -lerdeydi birşey denmedi neden hâlâ devam ediyorsun merak ettimde Smile

noktaları frih için koymuyorum ben her yerde yazdığım mesajın sonuna koyarım bunları. puan versin vermesin onemli değil. . ..
palavra
bende bobrek tasindan bir hayli cektim

simdiye kadar 4 defa tas dusurdum her seferinde bir haftalik krizlere girdim

ilk gittigim doktor her gun 20 bardak su ic baska caresi yok demisti
bir de ayni dertten muzdarip bir arkadasim
koruklu otobuslerin en arkasina gec, o sallanti faydali olur diye espri yapmisti

genelde kisin , asiri bir usutmeden sonra problem oluyor
insolent1
146 ya ad 30m ye binin böbrek taşı falan kalmaz. Razz
İlle de çukur şart değil.
cavbela
palavra wrote:
bende bobrek tasindan bir hayli cektim

simdiye kadar 4 defa tas dusurdum her seferinde bir haftalik krizlere girdim

ilk gittigim doktor her gun 20 bardak su ic baska caresi yok demisti
bir de ayni dertten muzdarip bir arkadasim
koruklu otobuslerin en arkasina gec, o sallanti faydali olur diye espri yapmisti

genelde kisin , asiri bir usutmeden sonra problem oluyor

he ya yazın hiç dert çekmedim bu kış daha bi zararı dokunmadı ayaklarımı ii korudum bu sefer belki ondandır.. . .
mr.emre
aFamous wrote:

İbrahim KARAOSMANOĞLU yakından tanırım, iletirim Wink
maniac_ea
ne çok böbrekten rahatsız olan arkadaş varmış ya geçmiş olsun
cavbela
maniac_ea wrote:
ne çok böbrekten rahatsız olan arkadaş varmış ya geçmiş olsun

sağolasın ya. . .
mcc
Hizmette sınır yok Very Happy
geyikkutuphanesi
Ben artık otobüs kullanmıyorum okula yürüyerek gidip geliyorum. Fakat şunu farkettim ki böbrek sağlığımı borçlu olduğum bu etkeni devre dışı bırakmam galiba ilerde böbrek kaynaklı sağlık sorunlarımın baş göstermesine neden olacak. Very Happy şimdi 5 dakkalık yol için de otobüse 80 krş vermek de koyuyo. Sonumuz hayrola.
cavbela
geyikkutuphanesi wrote:
Ben artık otobüs kullanmıyorum okula yürüyerek gidip geliyorum. Fakat şunu farkettim ki böbrek sağlığımı borçlu olduğum bu etkeni devre dışı bırakmam galiba ilerde böbrek kaynaklı sağlık sorunlarımın baş göstermesine neden olacak. Very Happy şimdi 5 dakkalık yol için de otobüse 80 krş vermek de koyuyo. Sonumuz hayrola.

sende okula zıplayarak git ozaman yoksa ilerde zıplamak zorunda kalırsın Laughing Laughing Laughing
geyikkutuphanesi
cavbela wrote:
geyikkutuphanesi wrote:

sende okula zıplayarak git ozaman yoksa ilerde zıplamak zorunda kalırsın Laughing Laughing Laughing

çukurlar kadar etkili olcağını sanmıyom ama denerim Very Happy