FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Live uzantılı mail adresi

mr.emre
radmin wrote:
Microsoft yakında tüm mailleri live.com ile entegre edecek. Biz şu an Türkiye olarak alamıyoruz. EE güzel ve karizmatik mailleride elin gavuruna kaptırmakta olmaz tabi Very Happy
Kendinize karizmatik mailleri alın bitmeden. Yada direk nickinizi alın.

Get Windows Live buraya giriyorsunuz.
Kayıt ol seçenegini tıklıyorsunuz. Biz türk oldugumuzdan sadece hotmail.com çıkıyor ilk başta.
Sonra şu kodu adres çubuguna yapıştırıyorsunuz.

Code:
javascript: var p = 'live.'; var ds = new Array('com','net'); for (var i = 0; i < ds.length; i ++){document.getElementById('idomain').options[i] = new Option(p + ds[i], p + ds[i])} alert('domains added');

artık @live.com mailler sizi bekliyor Very Happy
maniac_ea
sadece @live.com değil

aYYaS Pcnet wrote:
@hotmail.com
@hotmail.co.uk
@msdn.com
@msn.com
@msngames.com
@live.com
@live.co.uk
@live.be
@live.de
@live.fr
@live.it
@live.nl

(Fakat @microsoft.com'da onay gerektiği için, kullanmak pek mümkün olmuyor)
cavbela
ben bir türlü yapamadım yapılabilginden emin misiniz yoksa ben mi yanlış bişeyler yapıyorum? ?? ?
mr.emre
cavbela wrote:
ben bir türlü yapamadım yapılabilginden emin misiniz yoksa ben mi yanlış bişeyler yapıyorum? ?? ?

Daha az önce aldım ben, selim browserı temizleyip yapınca oluyo demişti, istersen öyle dene.
abone
emre teşekkürler bilgi verdiğin için
cavbela
sonunda aldım ben kodu hep sona ekliyordum bu nedenle olmuyormuş kodu başa koyunca alabildim sonunda benimde karizmatik bir mailim oldu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
tufansaba
Teşekkürler Emre

Code:
javascript: var p = 'live.'; var ds = new Array('com','net','co.uk','be','de','it','nl'); for (var i = 0; i < ds.length; i ++){document.getElementById('idomain').options[i] = new Option(p + ds[i], p + ds[i])} alert('Domainler Eklendi By TUFAN');

bende kodlarda biraz değişiklik yapıp

@live.co.uk
@live.be
@live.de
@live.it
@live.nl

bu domainleride ekledim isteyen istediğini alabilir artık güle güle kullanın Laughing
b17
Çokteşekkürler arkadaşlar.İyi olcak Shocked Smile Shocked
mcc
aldım walla ama ne işe yarıyo :S
b17
mcc wrote:
Ben de bilmiyorum Surprised
cavbela
b17 wrote:
mcc wrote:
Ben de bilmiyorum Surprised

bende aldım ama ole duruyo işte karizma olsun herkes alamıyorya bi farklılık yaratıyo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

bide aldım ama daha açıp bakmadım bile Rolling Eyes Rolling Eyes
coozy
Teşekkürler arkadaşlar.Bende alayım bi kaç tane. Laughing
aFamous
Sadece @live.com alabilirsinin boşa zaman kaybetmeyin kayıt yaptırabilseniz dahi diğer uzantıların mail hesabı geçerli olmaz.. Wink
mr.emre
aFamous wrote:
Sadece @live.com alabilirsinin boşa zaman kaybetmeyin kayıt yaptırabilseniz dahi diğer uzantıların mail hesabı geçerli olmaz.. Wink

emin misin ?

@live.co.uk
@live.be
@live.de
@live.it
@live.nl

bunları al geçerli yani doğrulanma istemiyor.

msngames vb. uzantılar da alabiliyosun onlar da doğrulanma istemiyor.
Wink
cavbela
mr.emre wrote:
aFamous wrote:

emin misin ?

@live.co.uk
@live.be
@live.de
@live.it
@live.nl

Wink

kendimizi çok kasmaya gerek yok live.com yeterli ya anapam elin italya almanya hollanda uzantılı maillerini Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
dxhunter
Bende aldım hemde ismimi Very Happy kisa ve oz yani.
aFamous
mr.emre wrote:
aFamous wrote:

emin misin ?

@live.co.uk
@live.be
@live.de
@live.it
@live.nl

Wink
kastım bu deil bunlar zaten destekli domain! tr alabilmek yada isim uzantılı alabilmek [kullanabilmek] marifet.. Wink
mr.emre
o zaman sadece live.com deme
cavbela
aFamous wrote:
kastım bu deil bunlar zaten destekli domain! tr alabilmek yada isim uzantılı alabilmek [kullanabilmek] marifet.. Wink

yav dostum sende kanatsız uçmak istiyosun

insan oğlubunu daha başaramadıSmile
b17
cavbela wrote:
aFamous wrote:

yav dostum sende kanatsız uçmak istiyosun

insan oğlubunu daha başaramadıSmile
Bence de.TR olsa alırım tabi de öle bişi malesef mevcut değil.(Sanırım yani Surprised )Bu arada aFamous'un avatarı süpermiş Exclamation
cavbela
"b17 wrote:
Bence de.TR olsa alırım tabi de öle bişi malesef mevcut değil.(Sanırım yani Surprised )Bu arada aFamous'un avatarı süpermiş Exclamation

live.tr alınabiliyor ama doğrulanamıyor. mesengerda kullanabiliyosun fakat mail adresi olarak olmuyor aşğıdaki kodu kullanarak yapabilirsin

Code:
javascript: var p = 'live.'; var ds = new Array('com','net','co.uk','be','de','it','nl','tr'); for (var i = 0; i < ds.length; i ++){document.getElementById('idomain').options[i] = new Option(p + ds[i], p + ds[i])} alert('Domainler Eklendi By CAVBELA');
mr.emre
Hiç uğraşmayın en güzeli bu. Laughing

Code:
javascript: var p = 'frihost.'; var ds = new Array('com'); for (var i = 0; i < ds.length; i ++){document.getElementById('idomain').options[i] = new Option(p + ds[i], p + ds[i])} alert('eklendi');

ayrıca bu aralar mail alamayabilirsiniz aşırı yüklenme oluyo 32 diye bir hata veriyor. Very Happy
spl584
tesekkurler aliyim bi tane Very Happy
maniac_ea
o kodu değiştirim istediğiniz uzantıyı yazın ama hotmail sağlamadıkça o mail doğrulanmaz live.tr adresinide desteklemediği için doğluma olmaz
aFamous
cavbela wrote:
"b17 wrote:

live.tr alınabiliyor ama doğrulanamıyor. mesengerda kullanabiliyosun fakat mail adresi olarak olmuyor aşğıdaki kodu kullanarak yapabilirsin

Code:
javascript: var p = 'live.'; var ds = new Array('com','net','co.uk','be','de','it','nl','tr'); for (var i = 0; i < ds.length; i ++){document.getElementById('idomain').options[i] = new Option(p + ds[i], p + ds[i])} alert('Domainler Eklendi By CAVBELA');
msngr adresi olarakta kullanamazsın mail adresi doğrulanamadı diye not çıkar eğer böyleyi diosan böyle hertürlü adresi kullanabilirsin ismin@soyismin dahi Wink +teşekkürler b17 Cool
tufansaba
cavbela wrote:

Code:

bu kadarda ç(alıntı) yapılmazki Exclamation
mcc
evet arkadailar aldım ve arkadaşlara havamı attım teşekkürler paylaşım için kısa ve öz bi msn adresimiz olmuş oldu kolay gelsin saygılar teşekkürler Very Happy
mr.emre
ŞOK !!!

Microsoft resmi sitede bu yollarla alınan maillerin kapatılacağını duyurdu.

Daha sonra yoğun itiraz sonucu vazgeçti. Wink
mcc
mr.emre wrote:
ŞOK !!!

sen varya sen !!!
cavbela
mr.emre wrote:
ŞOK !!!

şakkacı seniii
mr.emre
cavbela wrote:
mr.emre wrote:
ŞOK !!!

şakkacı seniii

şaka değil Exclamation Exclamation Exclamation
bugra9
Şimdi ben alayım mı almayım mı? Kapatılacak mı, kapatılmayacak mı?
Bana görede şaka yapıyorsun. Very Happy
Microsoft bunları kapatırsa bidaha belini doğrultamaz. Very Happy
mr.emre
bugra9 wrote:
Şimdi ben alayım mı almayım mı? Kapatılacak mı, kapatılmayacak mı?
Bana görede şaka yapıyorsun. Very Happy
Microsoft bunları kapatırsa bidaha belini doğrultamaz. Very Happy

resmi blogda yazılıydı silinmiş kapatılmayacak.
bugra9
Almayı denedim
Quote:
Kayıt hizmetimizdeki geçici bir sorunu gidermeye çalışıyoruz.
Lütfen yeniden deneyin.
Error code: 1

şeklinde hata mesajı verdi. Bu herkezde oluyor mu yoksa benim şansımamı? Very Happy
cavbela
o açık kapatıldı artık olmuyor. . .
geyikkutuphanesi
yaw bana hata veriyo şu aralar hatta şöyle bişey
Code:
Lütfen yeniden deneyin.
  Error code: 32

şeklinde mesaj yolladım ki ikinci sayfayı yani yukardaki mesajı okumamışım neyse...
cavbela
geyikkutuphanesi wrote:
Code:
Lütfen yeniden deneyin.

şeklinde mesaj yolladım ki ikinci sayfayı yani yukardaki mesajı okumamışım neyse...

ama gördüm ki msn uzantılı bi mail almışsın. hadi hayrlı olsun da nasıl aldın anlat bi hele. gerçi bildiğim bi yöntem var ama hala çalışıyomu bilmiyorum. ..
geyikkutuphanesi
cavbela wrote:
geyikkutuphanesi wrote:
Code:
Lütfen yeniden deneyin.

ama gördüm ki msn uzantılı bi mail almışsın. hadi hayrlı olsun da nasıl aldın anlat bi hele. gerçi bildiğim bi yöntem var ama hala çalışıyomu bilmiyorum. ..

evet aynen bildiğin yöntem sadece tıklıyoruz Very Happy

Tıklayın
duckling
@msn.com normalde de desteklenen bir uzantı zaten Smile
cavbela
duckling wrote:
@msn.com normalde de desteklenen bir uzantı zaten Smile

ama alması hotmail gibi kolay değil. en azından şimdilik frihosta gelip geyiğin verdiği linki kullanmak gerekiyo Laughing Laughing Laughing Laughing
forum21
@msn.com uzantılı çooook farklı zaten değişik bir estetik katıyor mail adresine ama live.com'da fena değil yani SmileSmileSmile ama Sad o açık kapatıldı alınmiyor artık