FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

firefoxta mous sorunu

cavbela
slm ben creative wireless 9000 pro markalı kablosuz klavye mous seti aldım fakat firefoxta mousun yanındaki ileri geri tuşları çalışmıyor. explorerda böyle bir sorun yok sizce ne yapabilirim? ? ??
cavbela
kimse bi çözüm bulamadı galiba ingiizce forumlardada çare bulamadım nese böyle kullancaz artk aleti
mcc
Ben senin akblasuz faren ile ilgil birşey sormak istiyom yeni aldın ama acaba onun pil işi nasıl oluyor benm bi ark var onlara pil dayanmıyo diyo memnunmusun yani ?
cavbela
benimkinin yanında şarzlı pil verdiler. bide şarj kablosu bu kabloyu mousa takıp pil bittiğinde şarj edebiliyorum. öteki türlü pilin dayanabilceni pek sanmıyorum. . . . ..

ve ayrıyaten aletten çok memnunum özgürlüğün tanımını sorsalar artık kablosuz fare derim Laughing Laughing Laughing Laughing
aFamous
firefox 2.0 mı ? değilse sürüm güncellemeyi dene belki de yeni sürümde düzeltilmiştir ki bu bug dan haberleri varmıdır ki Rolling Eyes olmadı sen bi bildir Razz
cavbela
aFamous wrote:
firefox 2.0 mı ? değilse sürüm güncellemeyi dene belki de yeni sürümde düzeltilmiştir ki bu bug dan haberleri varmıdır ki Rolling Eyes olmadı sen bi bildir Razz

evet son sürümü kullanıyorum hatayı iletirsem aslında ii olur belki bir ççözümde biliyolardırSmile