FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

forum333.com

arno
mybb siteleri arasında bana göre en iyi tasarıma sahip olan forum. incelemenizi tavsiye ederim...

www.forum333.com
mr.emre
1- Site senin mi?
2- 333 nedir?
3- Bunu yazmakta ki amaç nedir?
Quote:
Siteden en küçük bir gif resmi ya da kod alınması yasaktır. Eğer alındığı fark edilinirse gereği yapılacaktır...
( Tüm png ve kodların orjinalleri kayıtlıdır. )
coozy
Güzel tasarım, renk uyumuda öyle.
selim06
Güzel ama çok çok iyi bir site değil,ayrıca o girişteki yazı insanı rahatsız ediyor."HIRSIZ MIYIZ BİZ" imajı uyandırıyor.Ayrıca gerçekten site senin mi?
tufansaba
tüm png ve kodların alınması yasakmış pehh Smile

bunların hepsi genelde paralı temalardan alınıyor sonra benimseniyor Wink

tabi fazlasını bilemem bu site ile ilgili ama çoğu simgeyi başka forumlarda görmüştüm
loserk
site onunmuş herhalde ki buradakileri okuyunca o yazıyı kaldırmış.. Laughing
posof
site güzel Smile
insolent1
site güzel görünüyor.güzel forum
arno
evet arkadaşlar site benim. yazıya kızmışsınız ama yazmama rağmen gelip çaldılar. bi de sahiplendiler Smile bende takmıyorum artık. ben yaparım herkes çalar. onun için sildim yazıyı...
BURAK_X
Bildiğim kadarıyla Coomedy'ninde bu sitede bir görevi var.Sanırım geçici yönetici
spAxel
ben o kadar sevmedim tasarımı
palavra
fena degil ama iddiasi kadar da degil tabi Cool
Coomedy
Artık site benim Very Happy Laughing

Peki şuanki tasarım nasıl?
Neler eklemeliyim?
keşke üye olun da destek verin diyebilsydim..Bi hata var çözemedim/çözemedik ve çözemediler bi türlü Very Happy
kitaksi
guzel renkler uyum kayda deger
BURAK_X
Bende orada üstdüzey adminim
hekimusta
idare eder. Very Happy
arno
comedy arkadaşımıza siteyi devrettim. Sonra kendisine yardım etmiyorum diye küfür etti. En son yine yardım istedi fakat yine sonunda küfür etti.

Kendisini bu site yardımıyla tanıdım. Zamanında çok yardımı dokundu bana. Bende birşeyler öğrettiysem kendisine ne mutlu. Ancak saygılı olmayı öğretememişim. Bu da üzüyor tabi...
tufansaba
coomedy zaten çocuğun tekiki ? neden devrettin keşke daha düzgün birilerini bulsaydın Confused
yaşı şuan 12 veya 13 olması lazım yada ben öyle hatırlıyorum zamanıdnda msnimde ekliydi çocukça tavırları ve abuk subuk davranışları yüzünden şutlanmıştı Laughing
BURAK_X
tufansaba wrote:
coomedy zaten çocuğun tekiki ? neden devrettin keşke daha düzgün birilerini bulsaydın Confused
yaşı şuan 12 veya 13 olması lazım yada ben öyle hatırlıyorum zamanıdnda msnimde ekliydi çocukça tavırları ve abuk subuk davranışları yüzünden şutlanmıştı Laughing
coomedy hakkında böyle konuşma lütfen. Evet, o çok çabuk sinirlenir ama internet dahisidir o!
Çocukları hafife almayın! Örnek olarak: selim06, 16 yaşında ama lisan moderatörü.
Very Happy
tufansaba
Akrabalar arası dayanışma Laughing

İnternet dahisi ise neden bir aktivitesini göremedim Confused

Ayrıca zaten forumda çoğu üye 16-17-18 yaşlarında bende dahil Laughing
BURAK_X
tufansaba wrote:

Ayrıca zaten forumda çoğu üye 16-17-18 yaşlarında bende dahil Laughing

aktiviteden kastın nedir dostum? Eğer frhost dan bahsediyorsan evet coomedy buraya çok girmiyor. Sebebi ise; forum333 ile ilgilenmekte. coomedy şu an 14 yaşında olmasına rağmen yinede interneti iyi biliyor. İstersen hiç inanma ama dedğim kadar anlıyor. İstediğin kadar akraba arası dayanışma de ama sözlerim kesin. Saygılar...
tufansaba
Bana internetten iyi anlıyor interneti iyi biliyor kısımlarını açıklayabilirmisin merak ettim Smile
BURAK_X
tufansaba wrote:
Bana internetten iyi anlıyor interneti iyi biliyor kısımlarını açıklayabilirmisin merak ettim Smile
Kanka, çok merak ediyorsan kendisine sor. Bilmiyorum belki çok iyi değildir ama anlıyor. Bilmiyorum, belki internette iyi dememin sebebi benim nette yapamadıklarımı onun yapabilmesi. html asp falan. biliyorum belki bunlar hiçbirşey değil diyeceksin ama bana göre çok şey bunlar. Neden? Çünkü ben bunları onun kadar iyi bilmiyorum. Hani olur ya, birşeyi iyi bilmiyorsan ve başkası senden daha iyi biliyorsa, o sana süper gelir. Benimde öyle işte. Kodlar falan. Bazen sayfaların yasak girişli yerlerini kodlarını inceleyip bulabiliyor. Bunlar birşey mi? Bilmiyorum ama bana göre çok şey. o yüzden net dahisi diyorum ona. adam gidiyor kafeye, kodlarla uğraşıyor, millet başına üşüşüyor. Bence süper. Dediğim gibi o bence (sadece bence) bu işte süper. Wink Umarım sözlerimde aşırıya kaçmamışımdır.
tufansaba
ilginçmiş Laughing ben internet kafede kodlarla uğraşan birisinin başına üşüştüğünü görmemiştim hep online oyunlar oynayanların yada film seyredenlerin başında üşüştüğünü görmüştüm demekki devir değişmiş Laughing
loserk
karışmak istemezdim,zaten coomedy yi de tanımam;ancak coomedy de katılsa da tartışmaya öyle devam etseniz... aksi halde arkadan konuşmak oluyor çünkü Confused ...
BURAK_X
loserk wrote:
karışmak istemezdim,zaten coomedy yi de tanımam;ancak coomedy de katılsa da tartışmaya öyle devam etseniz... aksi halde arkadan konuşmak oluyor çünkü Confused ...
Artık coomedy Frihost'ta çok aktif değil. Kendini Forum333'e verdi Very Happy
Coomedy
Quote:
comedy arkadaşımıza siteyi devrettim. Sonra kendisine yardım etmiyorum diye küfür etti. En son yine yardım istedi fakat yine sonunda küfür etti.

Kendisini bu site yardımıyla tanıdım. Zamanında çok yardımı dokundu bana. Bende birşeyler öğrettiysem kendisine ne mutlu. Ancak saygılı olmayı öğretememişim. Bu da üzüyor tabi...

Asla ben sana küfür etmedim ! Öyle bir özelliğim de yoktur ! Ciddi anlamda kimseye küfetmedim etmeyeceğimi de düşünüyorum.!

Evet sana kızdım.Beni bile başından savmana üzüldüğüm için kızdım sana!
Aramızda güçlü bi bağ olduğunu sanıyordum,Abi kardeş gibi..
Taa ki beni de " msnden destek vermiyorum bye " diyip engelleyerek başından savmana kadar.
Belki değil , evet evet bu olaydan sonra argo konuşmuştum. Ama hayallerimi yıktın sen ! En azından emek verdiğini görseydim..Zamanım yok bye! nedemek bu..Neyse , ben hala yerimdeyim.Gelirsen gelirsin.Artık senin peşinde koşamam.Geçen haftaya kadar mesajlarımı alıyordun..
Yordun beni.
sanada bye ! şimdilik...

Quote:

Beğenemiyor musun beni ? Beğenmek zorunda değilsin ! Sanada BYE demiştim zamanında ! Şimdi de BYE

Quote:

Ayrıca zaten forumda çoğu üye 16-17-18 yaşlarındabende dahil Laughing

Peki sen nasıl aktiviteler yaptın ?
İnternet dahisi değilim diyelim.
Sen 13 yaşında bilgisayardan bu derece iyi anlıyor muydun? Tabiiki HAYIR

Sus o zaman !

Quote:

Tabii senin böyle özelliklerin olmadığı için..

Quote:
ilginçmiş Laughing ben internet kafede kodlarla uğraşan birisinin başına üşüştüğünü görmemiştim hep online oyunlar oynayanların yada film seyredenlerin başında üşüştüğünü görmüştüm demekki devir değişmiş Laughing

Demekki sen de online oyun oynayanların yada film izleyenlerin başına üşüştün..İnsan yaptığının aynasıdır çünkü..

Quote:

Teşekkür ederim kardeşim.Geldim...

Ve özellikle BURAK_X sana teşekkürlerimi borç bilirim.
Beni savunduğun için tekrar tekrar teşekkürler.
Akraba dayanışması yaptığımızı söyleyen [afedersiniz] dangalak ! [ bakın yine kızdım yine argo konuşuyorum ! ]
Senin bi akraban bu durumda olsa aynı forumda takılsn desteklemez misin ?
Tabii o düşünce yoktur sende...!
tufansaba
Hoşgeldin Laughing dangalak kardeşim Laughing ben online oyun moyun oynamam oynayanlarada küfrederim özellikle nayt onlayn gibi dandik oyun oynayanlara

sen bye mye demedin sallama bi tarafından Laughing

internette aktivitelerimi burada sunmuyorum ama başka sitelerde dökümanlar yazmaya çalışıyor veya donanımsal yazılımsal olarak yardım etmeye çalışıyorum Smile

11 senedir bilgisayar kullanıyorum ilk gelen pcme pc denemeyecek kadar kötü birşey olsada o benim ilk pcimdi ve ms-dos komutlarını onda öğrenmiştim Laughing daha sonra öyle öyle gitti Laughing

ve bazı şeyleri yaşına vererek bazı yazdıklarını aldırmazdan gelip devam ediyoruz

selim bi zahmet gelince konuyu kitle uzadı Laughing
Coomedy
tufansaba wrote:

selim bi zahmet gelince konuyu kitle uzadı Laughing

Tabi cevap veremyince birileri..
Sen ver yaşıma ver ver..
BURAK_X
Arkadaşlar lütfen argo onuşmayalım. Ne ölye "dangalak" falan?! Bakın, zaten Frihost Türkçe bölümünde 10-15 kişiyiz, sizide kaybetmeyelim. Banlanırsız falan, mis gibi forumdan olacaksınız. Sizi tekrar arkadaşlığa çağırıyorum Exclamation
arno
Benimle ilgili olan kısma cevap veriyorum. 11 aydır MyBBDestek sitesiyle uğraşıyorum. Site öyle bir duruma geldiki sürekli yenilik yapmaki forumdaki sorulara cevap vermek, çeviri modifikasyon,plugin,tema yapmak zorundayım. Ayrıca bunları yapmasını da doğuştan bilmiyorum. Yani aynı zamanda bunları yaparken öğrenmek zorundayımda.

Berke söyledim msnden yardım edemem foruma sor boş vaktimde ben cevaplarım yoksam birileri cevaplar mutlaka diye. Msn rumuzu olarakta msnden destek vermiyorum yazıyor uzun süredir. berkle uzun süredir görüştüğümden ve hakettiğini düşündüğümden dolayı sitemi hediye ettim. Hem benim diğer sitelerim için daha çok zamanım oldu hem de berk yararlandı. Ancak msnden de site sorunlarına cevap vermeye kalkarsam bu durumu ben kaldıramam. sitenin 5500 üyesi var ve tamam desem yarısından fazlası msn ekleyip soru soracak. Dolayısıyla berk soruları sıklaştırınca ve benim nedenlerimi anlamayıp 5 dk sürer bu seferlik söylesen tarzı mesajlar yazınca dolayısıyla kendisini engelledim.

Bu arada sanırım küfürlü ve argo sözlerinin bulunduğu kayıtları gösterebilirim.

Bir de bu konunun buraya taşınmış olmasından dolayı umarım kimse rahatsız olmuyordur. Kendi açtığım başlıktaki cevapları görünce 3-4 ay önceki meseleyi burada anlatma gereği duydum.
Kleopatra
MyBB Eror! Hatası veriyor girince düzeltirseniz sevinirim merak ettim ya.Aslında mybb sistemlerini hiç sevemedim gitti en iyisi smf ve phpbb diye düşünüyorum
wwfordark
afedersiniz de bu site berbat görünüyo Very Happy Nerden çıkarttınız ki sitenin güzel göründüğünü?
BURAK_X
wwfordark wrote:
afedersiniz de bu site berbat görünüyo Very Happy Nerden çıkarttınız ki sitenin güzel göründüğünü?
Sitede bir sorun vardı. Düzeltmeye çalışırken sıfırlandı. Geriye hiçbirşey kalmadı. Şimdi yeniden kuruyoruz.
mr.emre
BURAK_X wrote:
wwfordark wrote:
Sitede bir sorun vardı. Düzeltmeye çalışırken sıfırlandı. Geriye hiçbirşey kalmadı. Şimdi yeniden kuruyoruz.

gülsem mi ağlasam mı. yedeksiz çıkılır mı yola
BURAK_X
mr.emre wrote:
BURAK_X wrote:
wwfordark wrote:

gülsem mi ağlasam mı. yedeksiz çıkılır mı yola
Yedekleme vardı zaten ama o da sorunlu. Herşeye, sıfırdan başlandı
wwfordark
hmm. bilmiyodum. geçmiş olsun diyelim o zaman.
duckling
yatır falan mı var acaba server'ın altında Very Happy

yedek bozuk, script bozuk, skin bozuk Razz
BURAK_X
duckling wrote:
yatır falan mı var acaba server'ın altında Very Happy

yedek bozuk, script bozuk, skin bozuk Razz

Very Happy Very Happy Very Happy Forumcu Baba yatırı Very Happy
manyakbilgi
Arkadaşlar hiçbirinize karşı artniyetim yok ama çok saçma şeylerden tartışmışsınız. forum333 bana hiç hoş bi tasarım gibi gelmedi, uyumsuz renkleri var, gifler çok sade beki daha orjinal bir tema yüklenirse daha çekici görünebilir. belki için güzel tasarlanmış resimle index koyulabilir...
Ama dikkatimi çeken birşey oldu:

Toplam Konu : 3, Mesaj : 3 AMA Üye Sayımız: 110

hmm... Rolling Eyes

Umarım daha iyiye gider...
BURAK_X
manyakbilgi wrote:
Arkadaşlar hiçbirinize karşı artniyetim yok ama çok saçma şeylerden tartışmışsınız. forum333 bana hiç hoş bi tasarım gibi gelmedi, uyumsuz renkleri var, gifler çok sade beki daha orjinal bir tema yüklenirse daha çekici görünebilir. belki için güzel tasarlanmış resimle index koyulabilir...
Ama dikkatimi çeken birşey oldu:

Toplam Konu : 3, Mesaj : 3 AMA Üye Sayımız: 110

hmm... Rolling Eyes

Umarım daha iyiye gider...

Forum şu an çok hasarlı. Sıfırlandı ve yeniden açıldı. Eskiden işler bayağı iyiydi ama şimdi, koca bir hiç kaldı geriye. Siteyi kapatacağız gibi
manyakbilgi
Hmm üzücü bir durum, umarım yeniden toparlarsınız...
Kleopatra
Mybb yi pek sevmiyorum nedense phpbb daha iyi
tufansaba
Kleopatra wrote:
Mybb yi pek sevmiyorum nedense phpbb daha iyi

Aynı fikirdeyim...

phpBB güzel desteği çok fazla ve ilgili olanlar var. Mod ları istediğin gibi düzenliyorsun ekliyorsun temasını kurcalıyorsun kısacası phpBB ilk scriptim olmuştu ve banada daha sıcak geliyor Laughing

Ayrıca///

Bir destek sitesinde amacından çok farlı şeyler olmaması gerekir.Olursa bir tane sohbet forumu olur oda tek başlık.Yani 2 destek forumu ve gerisi lagaluga olmamalı diye düşünüyorum...