FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

En çok beğenilen portal?

hangi portal daha iyi?
Php-Nuke
30%
 30%  [ 4 ]
Joomla!
61%
 61%  [ 8 ]
Mambo
0%
 0%  [ 0 ]
MK Portal
0%
 0%  [ 0 ]
Diğerleri
7%
 7%  [ 1 ]
Total Votes : 13

Berbat
arkadaşlar sizlere bir sorum olucak.ben yakında bir site tasarlamaya başlıyacağım.ve sitemde hazır bir portal kullanacagım ama ne kullanayım bir türlü karar veremedim Laughing Laughing bu konuda sizlerden goruslerinizi belirtmenizi istiyorum.hangi portalın ne gibi avantajları var anlatırsanız sevinirim...iyi gunler
abone
bence joomla en iyisi,kısa zamanda daha da iyi olur,php nuke yi de geçer merak etmeyin Wink
Berbat
saol yorumun icin ama joomla nın ne gibi avantajları var.yani onu ogrenmek istiyorum mesela php-nuke de ne ararsan var ama guvenlik sıfır denecek kadar kotu.o yuzden acıklama yapmanı bekliyorum.tekrar teşekkür
abone
valla ben defalarca php-nuke ve de defalarca joomla kurdum,ona göre izlenimlerimi yazarsam

* joomla php-nukeye göre daha hızlı

* php nukenin en son versiyonu ücretli,gerçi lisans istemiyorlar ama ileride bunu kontrol altına alırlar,istersen ücretsiz de bulunabilir tabi Wink

* Joomlanın özellikle açık güncelleme açısından ekip organizsayonu daha iyi ,yani php-nukeye göre daha güvenilir.

* Joomla ile yapılan sitelerin görüntüsü php-nukeye göre mükemmel denilecek kadar güzel ve de daha kullanışlı

* Yönetim panelini kullanmak daha kolay
nfsforever
Bence de en iyisi Joomla.Hem daha kullanışlı hem de göze hoş görünüyor.Php-nuke bana her zaman görünümünden dolayı kötü gelmiştir zaten.
tufansaba
joomla çok iyi diyorlar ama ne yazıkki ben beceremedim o kadar kurup saatlerce admin panelini karıştırdım ama ıhh olacak gibi değil Laughing

kolay gelsin
mr.emre
Berbat wrote:
ben yakında bir site tasarlamaya başlıyacağım.

Ne sitesi olacağına bağlı.
Berbat
yorumlarınız için teşekkürler herhalde denemek için bir joomla kursam iyi olacak. mr.emre kardes ben her insanın girebilecegi ve genellikle oyun ve web uzerine olan bir site tasarlamak istiyorum
mcc
Benncede joomla şu an 0.11 sürümü var birde 1.5 beta sürümü var ama 0.11 i öneriyolar aslında .10 nu öneririm çünkü 0.11 in daha türkçe dili dosyası çıkartamadılar ama biraz türkçeleştirilmişi bulunuyor joomla en iyisi çok iyi ben 1 yıldan fazladır kullanıyorum bu konuda http://www.mjturkiye.net/forum da gerekli bilgiyi bulabilirsiniz saygılarla kolay gelsin!
efsane
bence php-nuke çünkü;

1 - kullanımı kolay
2 - her amaca uygun
3 - çok mod var
coozy
Bence de joomla tabi ki. Çok daha hızlı ve güvenilir ayrıca temaları da harika. Laughing
loserk
bence de joomla... nedense php nuke sitelerden uzak durmaya çalışıyorum,itici geliyo... Rolling Eyes
posof
ben php-nuke kullandiğim için php-nuke diyorum ama tabiki bu kuracağın siteye göre değişiyor.. php-nuke nin acığı cok var buda cok yaygın bir portal olmasından ama onlarıda uygun yamalarla kapata bilirsin

php-nuke yardım sitesi cok fazla oldugundan kurdum joomala yeni sanirim Smile ama dediğiniz kadar iyi ise modul ve blok çeşitliliği ve paylaşımı yaygınsa denemeye değer sanirim Smile
cavbela
ben joomla derim php-nuke da kullandım ama nuke beni sıktı joomlaile aram gayet iyi kullanımı kolay destek yeterince var. yaşasın joomla Laughing Laughing Laughing Laughing
Berbat
hepinize teşekkürler
Garga
bEN jOOMLA TERCİH EDİYORUM.Size de tavsiyemdir...
mcc
Quote:
:::Joomla 2006'nın en iyi açık kaynak / linux projesi:::

Oldukça başarılı bir içerik yönetim sistemi (cms) olan ve kısa bir süre önce 1.5 beta sürümü ile konumunu sağlamlaştıran Joomla'ya İngiltere'de 2006 yılının en iyi açık kaynak ve linux projesi ödülü ( Linux / Open Source Awards 2006) verildi.<br />
<br />
1. yıldönümünü kutlayan Joomla'ya bir ödül de Linux / Open Source Awards'tan geldi. 25 Ekim günü Londra'da, geliştirici ekibinden Louis Landry, Johan Jansens ve Peter Russell 1. (evet birincilik ) ödülünü LinuxUser and Developer Magazine dergisi editörlerinden Maggie Meer tarafından verildi.<br />
<br />
Ödül töreninde Geliştirici ekibinden Johan Jansens Joomla'nın başarısını şöyle açıkladı: "Joomla başarısını tüm dünyadaki geniş kullanıcı kitlesinden alıyor ve bu Joomla'nın niçin en çok tercih edilen açık kaynak içerik yönetim sistemi olduğunu açıklıyor." <br />
<br />
<i>Kaynak: Joomla! Türkiye</i>

...
borabora
php-nuke kullanıyorum.joomlayı denemedim.iyi dediğinize göre denemekte fayda var.