FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

mp3 uygulaması

loserk
ilk mesajdan devam...

2.sürümü çıkardık.. bu sefer spektrumiosiloskop gibi görsellikler de ekledik,motoru değiştirdik... ama bir sürü hata çıkacaktır eminim...

http://dosyam.net/?id=qij9yy

lisansı gene istiyo (aşağıda yazıyo ayrıca kurulum dizininde metin dosyası olarak var) ama lisans istiyo diye warez sanmayın onu da visual basic uygulaması olarak yaptık,ilerde ihtiyacınız olursa kaynak kodlarını gönderebilirim...
coozy
Kurulumdan sonra hata veriyo...
mr.emre
loserk
hatayı düzelttim... tekrar indirip yükler misiniz?
tufansaba
sanırım hata vermesi componentin kaydedilmediği için demi ? Smile
cafein
Güzel bir iş ve deneyim sezon birkac gun icinde bitiyor ben yeniden web e geri donucem ve su visual basic deneyimine katılırım
bu arada guzel bir program olmuselllerine sağlık
mr.emre
Bu sefer çalıştı ama bu demo memo bir şeyler diyo Laughing

mr.emre
Aha lisans istedi Very Happy Very Happy

cafein
ne lisanasıymış bu anlamadım kardeşim
loserk
sordum arkadaşlar... o da yeni öğrendiği bişeymiş... alın size lisans

Code:
MV86J1XMP3
cavbela
loserk wrote:
sordum arkadaşlar... o da yeni öğrendiği bişeymiş... alın size lisans

Code:
MV86J1XMP3

la bu warez içerige girmesin valla selim bizi oyar Laughing Laughing Laughing Laughing

valla idare eder ama çook geliştirilmesi lazım gelişince kullanışlı lur gibi geliyo bana. . . . ama iyice geliştirildigi zaman lisans isteseydi daha iyi olur gibi Laughing Laughing Laughing Laughing
loserk
yavaş oysun Laughing ticari bi kar amacı yok ki bunun sadece amatör bi visual basic uygulaması o kadar...
selim06
O zaman niye Lisans kodu istiyor?
Her neyse problem değil;umarım iyi bir program olur.Warez de sayılmaz Very Happy
maniac_ea
testeriz biz warezden sayılmaz Very Happy
loserk
2.sürümü çıkardık.. bu sefer spektrumiosiloskop gibi görsellikler de ekledik,motoru değiştirdik... ama bir sürü hata çıkacaktır eminim...

http://dosyam.net/?id=qij9yy

lisansı gene istiyo (aşağıda yazıyo ayrıca kurulum dizininde metin dosyası olarak var) ama lisans istiyo diye warez sanmayın onu da visual basic uygulaması olarak yaptık,ilerde ihtiyacınız olursa kaynak kodlarını gönderebilirim...
mr.emre
gece gece bakamadım ama yarın bakarım inşallah Smile (saat: 03:36)
tufansaba
bende bir zamanlar visual basice kafayı taktığımda Laughing şu kurulum paketleri nasıl yapılıyor diye çok merak etmiştim kendim nasıl yaparım filan diye çok çabaladım ama becerememiştim (2 sene önce) hata şuydu dosya içine gömdüğüm exe,dll gibi dosyaların haricindeki dosyalarda bozulmalar meydana geliyordu başka türlü nasıl paketleme yapılır başka bir sıkıştırma programına ihtiyaç duymadan bilmiyorum ama şey yapılabilirdi sanırım zip & unzip Laughing neyse Very Happy

programı indirdim ama deneme fırsatım olmayacak artık sabaha (3:47) Very Happy
palavra
ben de gene hata veriyor.
loserk
palavra wrote:
ben de gene hata veriyor.

comdlg32.ocx dosyası mevcut kurulum dizininde,kaydettirmek gerekiyorsa kaydettirmelisiniz...
palavra
mr.emre wrote:

bunun gibi bir hata
bu dosya ismiyle

COMDLG32.OCX
loserk
fmod.ocx diye hata veriyodu,onu ekledim... comdlg32.ocx standart olarak windows/system32 de olması lazım sende de ,yok mu?
palavra
loserk wrote:
fmod.ocx diye hata veriyodu,onu ekledim... comdlg32.ocx standart olarak windows/system32 de olması lazım sende de ,yok mu?

sytem32 de bu dosya mevcut.
nicin hata verdi bilmiyorum
gerci benim windows bugunlerde biraz sorunlu gibi.
loserk
palavra wrote:
loserk wrote:

sytem32 de bu dosya mevcut.
nicin hata verdi bilmiyorum
gerci benim windows bugunlerde biraz sorunlu gibi.

bir de başlat/çalıştıra regsvr32 comdlg32.ocx yazmayı dener misin? ardından da son bir iki hata düzelttim şurdan indirir misin tekrar: http://dosyam.net/?id=qij9yy

bir de madem o kadar bahsetmişken ekran görüntüsü koyayım:

b17
Başarılar loserk abi...