FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

1 yıldan fazla oldu yaw

geyikkutuphanesi
Arkadaşlar frihostu keşfedeli ve üye olalı epey bi süre olmuş.(1 yıldan fazla) Üyelik tarihim 14 ekim 2005 ve ben o günden beri sürekli aktif bir şekilde buradaydım. Başlangıçda bu tip sitelerin pek uzun ömürlü olmadığını düşünüyodum ama frihost hala burda. Tebrikler Smile

Yaw bi de bu arada senior frihoster rütbesine yükselmişim vay beaaa Smile
Bi de sembolü haçlı kalkanı olmasa daha iyi olcak ama. Onu da talep etsek çok mu olur acaba? Laughing
tuncadogus
bundan bir düşük rütbe(sanırım) ay yıldızlı istersen onu yapsınlar sana Very Happy
coozy
Bence de talep edelim, ama bir sonuç alacağımızı düşünmüyorum. Bir tanesinde değil bi kaç tanesinde var sanırım haç işareti. Sad
mr.emre
geyikkutuphanesi wrote:
Arkadaşlar frihostu keşfedeli ve üye olalı epey bi süre olmuş.(1 yıldan fazla) Üyelik tarihim 14 ekim 2005 ve ben o günden beri sürekli aktif bir şekilde buradaydım. Başlangıçda bu tip sitelerin pek uzun ömürlü olmadığını düşünüyodum ama frihost hala burda. Tebrikler Smile

Bi de sembolü haçlı kalkanı olmasa daha iyi olcak ama. Onu da talep etsek çok mu olur acaba? Laughing

Fazla değil 499 post daha kasman lazım Smile

tuncadogus wrote:
bundan bir düşük rütbe(sanırım) ay yıldızlı istersen onu yapsınlar sana Very Happy

O 4 önceki rütbe Wink Laughing

Edit: Bende yaklaşmışım şu haçlı rütbeye Sad
insolent1
hayırlı olsun geyikkutuphanesi.500 leri gördün Razz

mr.emre şimdiden sana da hayrılı olsun az kalmış seninki de.

vay be ben üye olalı da 1yıl 1gün olmuş Razz Razz
cavbela
vay beee benimde 1 yıl 11 gün olmuş ama daha frihosterız nese daha nice 1 yıl 11 günlere. . . .. . . ..
abone
Evet herşeye rağmen biz burdayız gitmeyiz hostumuzu bekleriz Cool
tufansaba
1.5 sene oldu sanırım Laughing

evet ilk geldiğimde hatırlarım 3 kişiydik burada Very Happy sonra üye arttı tabiki

yaşasın free(i)host Very Happy
mcc
BEnimde olmuş o kadar hayırlı olsun bu başlıkta tam frih kazanmak için birebir o kadar giremiyom ki frih kazanayım öle 10 15 de gidip geliyorum nese hadi kolay gelsin daha çook buradayız frihçiler 0olarak Very Happy
cafein
Benim de baya oldu gerçekten arada bir hata verse de istikrarlı bir tablo çizziyor frihost tebrikler Exclamation
mr.emre
cafein wrote:
Benim de baya oldu gerçekten arada bir hata verse de istikrarlı bir tablo çizziyor frihost tebrikler Exclamation

yalnız -97 olmuşsun dikkat Exclamation Laughing
cafein
evet yabaya oldu byaya ugrastıracak bu -97 hehehe
darkeagle
mr.emre wrote:
geyikkutuphanesi wrote:

Fazla değil 499 post daha kasman lazım Smile

tuncadogus wrote:

O 4 önceki rütbe Wink Laughing

Edit: Bende yaklaşmışım şu haçlı rütbeye Sad

Almışsın haçlıyı Very Happy
nfsforever
Benim eskiden hesap vardı burada hatta 250 mesaja kadar çıkmıştım ama online değilim diye kapattılar Sad Şimdi yine üye oldum inşallah bu sefer kapattırmıycam...
serazat
evet benimde 1 yıldan fazla olmuş frihost bedava host verenler arasında en istikrarlı 2 siteden birisi 2 sitem var birincisi 2 yildir kullanıyom halada devam ediyor frihost gibi cpaneli falan yok ama host hosttur diye kullanıyorum. diğer sitede frihostta işte okuldaki ders notlarını falan paylaşıyorum bu yıl okul bitiyor seneye daha ilginç bir içerik bulacağız artık. herkese iyi günler

Frihost ile nice yıllara Laughing
selim06
Siz bi de bana sorun istifa edene kadar böyle kalıcam;direk HAÇ!
cavbela
yani halimize şükredip mod olma hayali bile kurmamamız gerekiyomuş. .. .
efsane
neyse arkadaşlar sizlere hayırlı olsun siz artık yıllandınız ha vay be!!!
posof
benimde bir sene olmasina az kalmiş vaybe zaman ne çabuk geçiyor host kaliteli olmasa şimdiye kadar birakirdim ama hatrivar abi Very Happy

zaten yakında askere gidecem ister kapatsinlar ister kapatmasinlar pekde önemi kalmiyor Smile
geyikkutuphanesi
Evet başlığı açalalı bir haftadan fazla olmuş zaman geçmeye devam ediyo Very Happy

Tamam haçlı kalkanla mecbur devam Very Happy
mcc
Ben hala bakmadım kaç sene oldu diye ama boşver ne tadı kalır o zamn gizemi orda kimse bakıp söylemesin darılırım ha Sad
borabora
nice frihostlu yıllara. Laughing frihost bizi bırakmazsa biz hep burdayız.
mr.emre
İlk defa başvuru yaptım bakalım.

İnşallah kabul edilir.

Çok sevindim, smileyler yetmedi Very Happy
borabora
hayırlı olsun.