FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

mail arkadaşlığı

borabora
celebi e posta arkadaşlığını yeni ögrendim ve üye oldum.çok güzel mailler geliyor.sizlerin bildiği başka mail arkadaşlıgı varmı.
Coomedy
al sna gelen bir mail komple
Quote:

Çinde bir üniversitede oldukça ilginç tamamiyle gerçek bir olay ..

Kızın biri bir gün yeni aldığı bisikletiyle okula geliyor ve okulun
bahçesindeki bisiklet parkına henüz kilit almadığı için öylece
bırakıyor..

Derslerin bitiminde okul çıkışı bisikletinin yerinde olmadığını
görüyor ve çok sinirleniyor..
Ertesi gün sabah okula geldiğinde bisikletini üzerinde bir notla bir gün
önce bıraktığı yerde buluyor. Üzerindeki notta "Çok özür dilerim ama
bisikletine gerçekten çok ihtiyacım vardı aldıktan 2 saat sonra
geri getirdim ama sanırım çıkışına yetişemedim çok üzgünüm anlayışın
için teşekkürler."

Kız doğruca bir bisikletçiye gidiyor ve 5 tane kilit alarak okula
dönüyor.. bisikleti iyice kilitleyip 5 farklı anahtarla derse giriyor ve
olayı arkadaşlarına anlatıyor..

Ders bitimi okul çıkışında 5 kilit taktığını anlattığı arkadaşlarıyla
beraber bisikletini almaya gittiğinde şok oluyor..

Bisikletin üzerinde 10 kilit ve birde not var.. "Eğer acil ihtiyacım
olduğu halde ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın."

--~--~---------~--~----~------------~-------~--~----~
Bu mesajı şu gruba üye olduğunuz için aldınız: Google Grupları "Genç Girişimciler Kulübü" grubu.
Gruba mesaj yollamak için: ggirisimciler@googlegroups.com
Arkadaşınızıda bu gruba davet etmek için: ggirisimciler@gmail.com adresine davet etmek istediğiniz kişinin mail adresini yazarak yollayın.
Bu gruba üyeliğinizi sonlandırmak için şu adrese boş bir e-posta gönderin: ggirisimciler-unsubscribe@googlegroups.com
Daha fazla seçenek için,www.gencgirisimciler.club.tr.tc http://groups.google.com.tr/group/ggirisimciler
adresinde bu grubu ziyaret edin
cihan
Arkadaşlıkarın temelinde yatan asıl unsur, aralarında bazı ortak noktaların bulunmasıdır. Bu noktaların çokluğu insanları dostluğa, arkadaşlığa sürükler. İşte e- posta yoluyla oluşturulan bu dostluklar sanal ortamlarda bire bir olmasa da gerçekleşebilmektedir. Bu arkadaşlıklar bazan gerçek ortamlarda oluşmasına neden olabilmektedir. Bu yolla kurulan bu türden iletişimler bence barışa, huzura önemli katkılar sağlamaktadır.

Murat, Ankara, 30 Eylül 2006

Posta ile arkadaşlıklar pek sağlam olmuyor genelde senin bulduğun değil seni bulan daha çok yazıyor. ben epeydir bu yazışma işiyle uğraşıyorum ama genelde normal posta yolunu tercih ediyorum. Size tavsiyem sizde eski adet mektup yollayın.

Başıma gelen birkaç olayıda yazayım

Rusyaya e-posta yolluyorum gönderen adresi rusça yazınca daha hızlı ulaşıyor

Posta gönderirken kendi adresimi çok küçük yazıyorum gönderilecek adresi büyük. Neden derseniz 2 kez gönderdiğim posta kendi adresime geri geldi postacılar ingilizce bilmiyor

Değerli bişey gönderiyorsanız paketten belli olmayacak şekilde koyun günahını almayayım ama açıp alıyorlar bazı eşyalarım eksik geldi eksik gitti
cihan
E_ POSTA ARKADAŞLIĞI

Serezat doğrusu bu konuda sana katılıyorum. Bazı insanlar e- postayı her hangi bir konuda bir paylaşım aracı olarak değil, ne yazık ki, başka maksatlarla kullanabiliyorlar. Benim bu konudaki görüşlerime cevaben:

" E-Posta ile arkadaşlık pek sağlam olmuyor;genelde senin bulduğun değil, seni bulan daha çok yazıyor. Ben epeydir bu yazışma işi ile uğraşıyorum, ama genelde, normal posta yolunu tercih ediyorum...." demişsin.

İşte tam bu noktada size katılmamak mümkün değil açıkcası. E- posta adresini değişik amaçla kullananlara karşı kesinlikle korumaya alamak gerekir. Ben bu nedenle iletişimi, daha çok e-posta yoluyla değil, MSN ile gerçek zamanlı ve video görüntülü olarak yapmayı tercih ediyorum. Böyle bir yöntemle arkadaşlık kurmak, daha sağlam ve emniyetli olur diye düşünüyorum.

Murat, 05 Ekim 2006

ben ikisiylede arkadaşlık kuramadım hatta diger yontemlarde işe yaramadı niyeyse millet beni bişeye sallamadılar bende sanal arkadaşlığa küstüm canlı kanlı eski arkadaşlarımla devam ediyorum en sağlıklısıda bu oldu . .. . .. .
posof
cavbela wrote:
ben ikisiylede arkadaşlık kuramadım hatta diger yontemlarde işe yaramadı niyeyse millet beni bişeye sallamadılar bende sanal arkadaşlığa küstüm canlı kanlı eski arkadaşlarımla devam ediyorum en sağlıklısıda bu oldu . .. . .. .

sanal daki arkadaşlık sanal olur elbet Smile en doğrusu gerçek dostluklar değilmidir...
serazat
cihan wrote:
E_ POSTA ARKADAŞLIĞI

Ben bu nedenle iletişimi, daha çok e-posta yoluyla değil, MSN ile gerçek zamanlı ve video görüntülü olarak yapmayı tercih ediyorum. Böyle bir yöntemle arkadaşlık kurmak, daha sağlam ve emniyetli olur diye düşünüyorum.

Murat, 05 Ekim 2006

Benim sadece arkadaş hattı için kullandığım hesap var frihosttan ve spam kontrol programımda var outlook eklentisi olarakkullanıyorum ama ben e-posta yoluyla yazışmıyorum sadece önbilgi ardından adresimi veriyorum ve klasik mektup usulünü kullanıyorum