FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Hayırlı Ramazanlar

MaRQuE
Arkadaşlar hepinizine ve tüm islam alemine Ramazan ayının hayır getirmesini temenni ederim...
Hayırlı ramazanlar
selim06
Evet arkadaşlar tüm arkadaşların Ramazan aylarının hayırlara vesile olmasını dilerim...
mcc
11 ayın sultanı mübarek ramazan bayramının tüm müslüman halkı için hayırlara vesile almasını dilerim! (Ayrıca Tüm tebrik eden arkadaşlara teşekkürlerimi iletirim!)
mr.emre
mcc wrote:
11 ayın sultanı mübarek ramazan bayramının tüm müslüman halkı için hayırlara vesile almasını dilerim! (Ayrıca Tüm tebrik eden arkadaşlara teşekkürlerimi iletirim!)
coozy
mcc wrote:

Ayrıca tutulan oruçları,kılınan namazları Allah kabul etsin.
posof
Bir ramazan ayınada çok şükür ulaştık arkadaşlar, insallah bu ayın feyiz ve bereketinden yararlananlardan oluruz.

tüm inanların ramanan ayı mübarek olsun.. hayırlı ramazanlar.
posof
arkadaşlar diğer başlığı görmedim fakat onda nedense kelimelerden dolayı bozukluk vardı o yüzden bunu silmedim.
cafein
tesekkurler senin de ve tüm diger arkadaslarımızın da ramaznı mubarek olsun
cihan
Hayırlı ramazanlar...
dxhunter
Herkese hayirli ramazanlar.
selim06
posof wrote:
arkadaşlar diğer başlığı görmedim fakat onda nedense kelimelerden dolayı bozukluk vardı o yüzden bunu silmedim.

Birleştirdik gitti...
abone
Ramazanımız mübarek olsun,nice Ramazanlara kavuşmak ümidiyle hayırlı Ramazanlar Smile
BURAK_X
Gümm!Gümm!Güm güm GÜM!(Davul efekti Very Happy )

HAYIRLI RAMAZANLAR SİZEEEEEEEEEEEE,
AYRICA BİZLEREEE!

Gümm!Gümm!Güm güm GÜM!(Davul efekti Very Happy )
tufansaba
Hayırlı Ramazanlar.
posof
selim06 wrote:
posof wrote:

Birleştirdik gitti...

teşekkürler selim kardeş sagolasın.
borabora
''oruc tut sıhhat bul'' hayırlı ramazanlar.
xray
11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan Ayı'nın rahmet ve bereketinden en güzel şekilde istifade edebilmek adına,yapılan tüm dualarımızın kabul olması temennisiyle.Bu ayın güzelliklerini en iyi şekilde yaşayalım inşallah arkadaşlar.Cenab-ı Allah hepimizi kazananlardan eylesin.Ramazanımız kutlu olsun.Nice Ramazanlara inşallah...
serazat
Öncelikle konuyu açan ve tebriklerini bildiren arkadaşlara teşekkür ediyorum

Sağlıklı,mutlu ve oruç tutmanın farklı, güzel havasını yaşayacağınız güzel bir ramazan ayı geçirmeniz dileklerimle kendinize iyi bakın arkadaşlar