FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Esas...

loserk
...
Seregwethrin
Hayatları fiyasko...
mcini1
abi harbici olmak gerekırse sen de olsa bende olsa elımızde ımkan olsa evimizde yapmak ısterız bu lonuyu abartıp ta adamın soyledıklerını carpıtmak ne kadar dogru o da ayrı bir mesele....
loserk
...
abone
Ben de yedek subay olarak yaptım , 9 aylık asteğmenlik hizmeti sonrası izlenimlerime göre bir değerlendirme yapacak olursam eğer, askere gitmemek için firar bile edebilirsiniz Very Happy gerçi bu bulunulan il ve de yapılan göreve göre değişir tabi.Ama seve seve gitdiğim ve de gururla yapacağıma inandığım asteğmenlik gibi bir makamdan beni nefret ettirdiler.görevini layıkıyla yapanlar da var tabiki.Ben böyle kaç kişi mi gördüm.. inanmıyacaksınız ama 2-3 kişi koskaca tugayda Crying or Very sad
xray
Askerliğini yapacağı yeri de kendisi belirlemiyo ya bu adam.adamın ne suçu var bunda?şanslıymış ki yaşadığı il çıkmış.e biraz daha şanslıymış ki karargahta tek ticaret erbabı kendisi çıkmış.Allah'ın sevgili kuluymuş demekki...davulun sesi uzaktan hoş gelir arkadaşlar.askerlik kutsal bir görevdir..bir o kadar da zor..
serazat
Politikacı ne olacak bide parti genel başkanı danışmanları var ne derlerse tekrarlar.
insolent1
xray wrote:
Askerliğini yapacağı yeri de kendisi belirlemiyo ya bu adam.adamın ne suçu var bunda?şanslıymış ki yaşadığı il çıkmış.e biraz daha şanslıymış ki karargahta tek ticaret erbabı kendisi çıkmış.Allah'ın sevgili kuluymuş demekki...davulun sesi uzaktan hoş gelir arkadaşlar.askerlik kutsal bir görevdir..bir o kadar da zor..

aslında belirliyo.bakanlar vebenzerleri torpilliler tanıdıklarının askerlik yerine mudahale edebiliyo.
posof
neyse abicim bari burada siyaset yapmayalim bunca ecnebinin arasinada bir birimizi yiyecek ortam oluşturmaya çalişiyoruz ya neyse kesin ters bir cevap gelir Smile)
mcc
posof wrote:
neyse abicim bari burada siyaset yapmayalim bunca ecnebinin arasinada bir birimizi yiyecek ortam oluşturmaya çalişiyoruz ya neyse kesin ters bir cevap gelir Smile)

sen ne diyon öyle hiç oldumu seni çok tersliyorum Very Happy Şaka la şaka tabiki ortamı gemeye gerek yok da pekte gerilmemiş ki abi sende heycanlanmışsın hemen Confused
posof
mcc wrote:
posof wrote:

sen ne diyon öyle hiç oldumu seni çok tersliyorum Very Happy Şaka la şaka tabiki ortamı gemeye gerek yok da pekte gerilmemiş ki abi sende heycanlanmışsın hemen Confused

Ya heycanlanmamak değilde şu sitede türk olan topu topu kaç kişiyizki burada bile bölünmeye çalışırsak ne olur sonumuz zaten bukdar bölmeye çalışan varken neyse Smile
tufansaba
bazen iyi şeyler yapıyor söylüyor gerçi çok az ama Smile çarpık sözleri daha ağır basıyor ve çok tartışılacak şeyler söylüyor...
palavra
posof wrote:

Ya heycanlanmamak değilde şu sitede türk olan topu topu kaç kişiyizki burada bile bölünmeye çalışırsak ne olur sonumuz zaten bukdar bölmeye çalışan varken neyse Smile

cok guzel bir mevzunun altini cizmissiniz

tesekkurler

destekliyorum

ve ne olursa olsun

siyasi -burokrat-asker
devlette soyle veya boyle bir temsil makaminda olan kiselere de
kendileri hak etsin veya etmesin
makama hurmeten

saygili olmak iyidir

selamlar
abone
Frihost ve loserkin de katkılarıyla bu parti gelecek seçimde pek iş yapmaz size söylim Laughing gerçi biraz siyaset yaptım ama idare edin artık
loserk
...
borabora
loserk wrote:
abone wrote:
Frihost ve loserkin de katkılarıyla bu parti gelecek seçimde pek iş yapmaz size söylim Laughing gerçi biraz siyaset yaptım ama idare edin artık

Very Happy yapmaz tabi... yapmasın da zaten... onun yerine Doğum Günü Partisi (DGP) kuruyorum oylarınızı bana verin Very Happy Laughing Very Happy

İlk oy benden hadi kolay gelsin.haa sonra sende secilince yan gelip yatanlardan olmayasın. Laughing