FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

msn paralı oluyomuş

loserk
insolent1 wrote:
yav bu başlık amma çok gündeme geldi.

haklısın valla...değiştirdim mesajı.... Exclamation
tufansaba
haberin yayınlandığı tarih sanırım bu "Sunday, 25 February, 2001, 11:00 GMT "

ve böyle bir haber 2 sene kadar süredir var yok şu kadar kişiye gönderin size beleş mavi olacak msniniz gibi Very Happy

paralı olursa ne olur microsoft prestij kaybeder rakiplerine yenilir icq var mirc var gtalk var
selim06
Yok kardeşim böyle bir şey,dedikleri daha fazla reklam alacağız böylelikle servislerimizi daha da geliştireceğiz.Ayrıca denildiği gibi 3-4 yıl öncesinin haberi bu....
MSN'in paralı olması demek bütün popülerliğini yitirmesi demektir.Düşünün bi MSN kullanıcılarının %75'ini 18 yaşından küçükler oluşturuyor.Buna göre bu kullanıcıların herhangi bi bir ödeme yapması beklenemez(yasal da değil).MSN reklam gelirini bi kenera itemez,kolayca.
abone
5-6 yıllık birikmiş faturayı adrese göndermesinler sonra Laughing
mr.emre
tufansaba wrote:

ve böyle bir haber 2 sene kadar süredir var yok şu kadar kişiye gönderin size beleş mavi olacak msniniz gibi Very Happy

paralı olursa ne olur microsoft prestij kaybeder rakiplerine yenilir icq var mirc var gtalk var

Bu spamcılar yüzünden oluşan bir günlük bilançoyu sunuyorum size Very Happy

275 Spam Shocked
loserk
oha bir gnlük mü bu? adamlar durmamış senin maile çalışmışlar demek ki...valla arkadaşlar ben duyduğumu söledim o kadar Laughing
borabora
msn paralı olursa kullanıcı kalmazki.mr.emre senin gmail herkes tarafından biliniyor galiba.bana hiç spam gelmiyor.üzüleyimmi sevineyimmi. Laughing
cavbela
banada hergün onlarca mail geliyo boyle gerci bu aralar duruıldular.. . .

bunları mail adresi toplamaya çalışanlar gonderiyo bana gore....
DarkJedi323
selim06 wrote:
Yok kardeşim böyle bir şey,dedikleri daha fazla reklam alacağız böylelikle servislerimizi daha da geliştireceğiz.Ayrıca denildiği gibi 3-4 yıl öncesinin haberi bu....
MSN'in paralı olması demek bütün popülerliğini yitirmesi demektir.Düşünün bi MSN kullanıcılarının %75'ini 18 yaşından küçükler oluşturuyor.Buna göre bu kullanıcıların herhangi bi bir ödeme yapması beklenemez(yasal da değil).MSN reklam gelirini bi kenera itemez,kolayca.

Bunu belgeleyen bir resmi yazı var mı MSN tarafından?
tufansaba
mr.emre wrote:
tufansaba wrote:

275 Spam Shocked

Emre kıskandım bak Laughing bize gelse gelse ayda 2-3 tane spam geliyor Laughing
selim06
DarkJedi323 wrote:
selim06 wrote:

MSN 18 yaşıyla ilgilenmez onlara göre 13 yaş üstü olam zorundasındır(Amerika Çocuk İnterneti Sözleşmesi).Yani MSN 18 yaş için düşünmez ama Türk yasalarınca bir kişinin ödeme yapabilmesi için 18 yaşından büyük olması gerekir.Buna göre MSN resmi bi açıklama yaparsa yasal sorumluluk almak zorunda kalır,fakat bir çok yerde böyle bir istatistik gördüm(yani %75 diye).Hem görünen köy kılavuz istemez.
Seregwethrin
Msn Messenger'ın zaten paralı menüleri mevcut arkadaşlar. Mesela hareketli resim koymak paralı oluyor. Bu şekilde paralı olacak. Daha fazlasını yapmaz Microsoft emin olun Wink
DarkJedi323
selim06 wrote:
DarkJedi323 wrote:
selim06 wrote:

MSN 18 yaşıyla ilgilenmez onlara göre 13 yaş üstü olam zorundasındır(Amerika Çocuk İnterneti Sözleşmesi).Yani MSN 18 yaş için düşünmez ama Türk yasalarınca bir kişinin ödeme yapabilmesi için 18 yaşından büyük olması gerekir.Buna göre MSN resmi bi açıklama yaparsa yasal sorumluluk almak zorunda kalır,fakat bir çok yerde böyle bir istatistik gördüm(yani %75 diye).Hem görünen köy kılavuz istemez.

Bilmiyorum, senin çevren 18yaş altından oluşabilir ama %75lik bir oranın 18 yaş altı olması baya desteksiz bir sallama olur.Yapılan istatistikler dünya çapında mı? Ne kadar güvenilirler? MSN gibi dünya devi bir kuruluş her ülkedeki yasalara göre hareket etmez, kendi kuralları vardır, bulunduğu ülkenin yasalarına bağlıdır. Kullanıcılar MSN'İn kullanıcı sözleşmesine uymak zorundadırlar. Bizim kullanıcıların %75 i 18 yaş altı derse nasıl bir sorumluluk alacak ki? Türkiye'de 18 yaş altının MSN kullanma yasağı oldugunu bilmiyordum. Adam kendi kurallarını koymus. COPPA. 13 yaş altındakilere veli aracılığıyla e-posta hesabı yaratılıyor. Yani veli e-postası vermek zorundasın. Ne kadar işe yarar orası tartışılır. Ancak hiçbir yasal sorumlulugun altında kalacak değiller. Bir ülke kalkıp ona sen benim ülkemde 18 yaş altını üye yapıyomussun hesap ver derse, çıkarıp üye bilgilerini önüne koyar. kurallarını gösterir. Wink
xray
Olmaz öyle şey.MSN,bu piyasanın en büyüğü neredeyse.pastadan en büyük payı MSN alıyor.bu kadar poplülerleşmişken bir anda bu payı azaltmayı ve meydanı rakiplere bırakmayı istemez sanırım MSN.
ikinci bir nokta da şunu söylemek istiyorum..nette dolaşan bi sürü mail var.yok "bu maili şu kadar kişiye göndermezsen başına şu gelecek,yok bu olmazsa bu olur.." bu tarz mailleri oluşturan beyinsizler ne anlıyo bu işten anlam veremiyorum..işiniz gücünüz yok mu sizin kardeşim?gidin adam gibi işe yarar işler yapın yahu... Evil or Very Mad
geyikkutuphanesi
msn zaten bişeye benzemiyo ki bi de paralı olsun. Extra hiçbir özelliği olmadığı gibi yakın zamana kadar 5 mb komik mail alanı ile kolayca kitlenebilen bir yapı içindeydi. Kullanmıyorum, kullanmam, kullanmayacağım Smile
insolent1
msn ilerde para oder bizi kullaın diye. msn paralı olursa anca boyle olur Razz
BURAK_X
Benim bi yerden duyduğuma göre şöyleymiş, msn'i indirince internet faturasına bi miktar ekleniyomuş.
mr.emre
BURAK_X wrote:
Benim bi yerden duyduğuma göre şöyleymiş, msn'i indirince internet faturasına bi miktar ekleniyomuş.

Laughing Laughing Laughing
mcc
Msn paralı olursa ben bu kafayı ( Arrow Cool ) buradan keserim yok böle bişe Very Happy böyle sipikilasyonlarla gümdemi meşgul etmeyin kardeşm!
darkeagle
MSN in paralı olduğu doğru fakat para ödeyerek daha fazla özelliğe (reklam yok, extra ifadeler vb.) sahip oluyorsunuz.
darkeagle
tufansaba wrote:
mr.emre wrote:
tufansaba wrote:

275 Spam Shocked

Emre kıskandım bak Laughing bize gelse gelse ayda 2-3 tane spam geliyor Laughing

Emin ol bu durum kıskanılcak türden değil. Keşke bana da 2-3 tane gelse bende seni kıskanıyorum...
darkeagle
BURAK_X wrote:

İnş ciddi değilsindir... Razz
insolent1
yav bu başlık amma çok gündeme geldi.
karel
darkeagle wrote:
BURAK_X wrote:

İnş ciddi değilsindir... Razz

Yok canım citti değildir şaka yapıyodur şaka şaka böyle birseyin olmasi imkansız net dünyasına aykırı .
geyikkutuphanesi
Son dakika, evet msn artık paralı! microsoft yetkililerinden resmi basın açıklaması;

"abi valla kurtarmıyor, hergün yüzlerce harddisk yanıyo, elektrik desen dünya para, bakımdır, teknisyendir, mühendistir maliyetler fevkalede. Geçinemiyorum kardeşim borç gırtlağa dayandı. Mecburen paralı yaptık"

deseler yine inanmam Laughing Laughing Laughing Laughing
insolent1
Arrow Yıl:2050

Arrow

ortalıkta hala msn paralı olacağına dair muhabbet döner.

Arrow
Emre'ye gelen günlük spam sayısı 225milyonu bulur Razz

frihostta hala bu konu -msn paralı olacak- gündeme gelir. Very Happy Very Happy

{yukardaki mesajları bi daha gözden gecirdim de Very Happy }
xray
insolent1 wrote:
msn ilerde para oder bizi kullaın diye. msn paralı olursa anca boyle olur Razz

Hay sen çok yaşa emi Laughing Laughing resmen kırıldım gülmekten yaaww Laughing
cafein
emre nin acilen bir spam klinigine gorunmesi gerek
bu kadar spam 8 milyonda bir gorulur:)
arno
msn paralı olacak dediler. adamlar şimdi 2 gb yer vermeye başladı! çok ilginch Very HappyVery Happy
Berbat
eger msn paralı olursa microsoft cok buyuk zarara ugrar.itibar kaybeder.boyle birsey olamaz.en fazla para verenlere daha fazla ozellik sunar.msn zaten gmail gibi diger mail verne şirketlerle cekisiyor bir de isi paraya dokup itibar kaybetmezler. Wink
abone
Biz sanal alemde öle para pul gerektiren işlere gelmeyiz,kendileri kaybeder valla Laughing Buyrun bi bakın Türkiyenin msn deki pazar payına

Quote:

Türkiye’de internet kullanıcılarının neredeyse tamamına ulaşan Microsoft, Türkiye’de ulaştığı 14,4 milyon MSN Messenger kullanıcı sayısıyla dünyada üçüncü sırada yer aldı. Türkiye yine bir Microsoft hizmeti olan Hotmail kullanımında da 10,2 milyon kullanıcıyla dünya altıncısı durumunda. Microsoft Türkiye’nin uluslararası ölçekte ulaştığı diğer bir başarı da kurumsal pazarda oldu. Türkiye ofisi, kurumsal pazarda gösterdiği büyüme hızıyla dünya çapında en hızlı büyüyen beşinci ofis oldu.

Basın toplantısında bir sunum gerçekleştiren Microsoft Genel Müdürü Çağlayan Arkan 2005 yılında Türkiye’deki BT harcamalarının bir önceki yıla göre yüzde 27,3 oranında büyüyerek 4,4 milyar dolar civarında gerçekleştiğini söyledi. Arkan’a göre sektörün bu seneki büyüme oranı ise yüzde 30 civarında olacak ve Pazar büyüklüğü 5.3 milyar dolara ulaşacak.

Kaynak : NTVmsnbc.com

Haberin Devamı : http://www.ntvmsnbc.com/news/384045.asp
spl584
kullım yalan hatta bu fake yı kullanıp vırus atmaya calısanlar bıle var + işte bu a benım 2 unluk bılanco:
b17
Yo , paralı olmuyormuş... Laughing Laughing Laughing
Hayvanadam
ICQ'da 15 senedir paralı olacak Very Happy