FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Alanadı Önerisi

mr.emre
http://www.infernoturk.com alanadı mevcut siteme yeni bir alanadı daha alacağım.

Düşündüğünüz alanadlarını yazarsanız iyi olur.

Teşekkürler.
duckling
google'da daha rahat bulunmak için alan adı alıyorsan Google'da aranan top10 kelimelerden birini seçmek faydalı olacaktır Wink ancak sitene ikinci bir domain almak istiyorsan .net .org gibi diğer uzantıları da deneyebilirsin Razz
bugra9
Emre siten güzel olmuş ama Türk Bayrağı eklersen daha güzel olacak. Very Happy
mr.emre
Bence yeteri kadar var ama..

abone
evet sadece uzantısını değiştirirsen bence daha güzel olur.

infrenoturk.net ya da infernoturk.org gibi
bugra9
mr.emre wrote:
Bence yeteri kadar var ama..

Ben büyük bir bayrak demek istemiştim. Very Happy
b17
Niye aynı siteye bir domain daha alıyorsun ki?Canın mı sıkıldı? Laughing Laughing Laughing Cidden alacaksan da bence başka bir isim al .net org değiştirme de yani.(Bence) aynısından birkaç taneye ne luzum var?Benim fikrim yani.Bunu önerenlere de saygı. Surprised Surprised
mr.emre
b17 wrote:
Niye aynı siteye bir domain daha alıyorsun ki?Canın mı sıkıldı? Laughing Laughing Laughing Cidden alacaksan da bence başka bir isim al .net org değiştirme de yani.(Bence) aynısından birkaç taneye ne luzum var?Benim fikrim yani.Bunu önerenlere de saygı. Surprised Surprised

2 sebebi vardı, artık bir sebebi var. Birincisi evet gerçekten canım sıkıldı Laughing .

İkincisi benim siteyi farklı bir servera taşımam gerekiyodu. Site iki ortağa ait oldu için. Ve domain kontrol panelinin şifresinin sıfırlanması gerektiği için. ...[gereksiz ayrıntı Laughing ]... İşte bugün ortağım internete girdi ve o işi hallettik.

Ama birinci sebep hala geçerli. Laughing
b17
mr.emre wrote:
b17 wrote:

2 sebebi vardı, artık bir sebebi var. Birincisi evet gerçekten canım sıkıldı Laughing .

İkincisi benim siteyi farklı bir servera taşımam gerekiyodu. Site iki ortağa ait oldu için. Ve domain kontrol panelinin şifresinin sıfırlanması gerektiği için. ...[gereksiz ayrıntı Laughing ]... İşte bugün ortağım internete girdi ve o işi hallettik.

Ama birinci sebep hala geçerli. Laughing

Tamam teşekkürler
posof
Laughing
duckling
b17 wrote:
aynısından birkaç taneye ne luzum var?

di mi? birkaç tane yetmez Very Happy al 10-15 tane, bulunsun kenarda, canın sıkıldıkça kullanırsın Razz
insolent1
www.hellturk.net
alan adı boş.
Razz

siten güzel emre.içerik çok geniş.