FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

joomla da smf forum sorunu

mcc
Arkadaşlar forumukurdum ama diğer bileşenler çalışmaz olu örneğin ziyaretçi defterine yazı yazmak için tıkladığımda aynı sayfa tekrar açılıyor yada galeriye resim eklemeye çalıştığımda resim ekle linkini tıklıyorum ama sayfa yenileniyor o yer açılmıyor bu bütün bileşenler için böyle denemek için forumu kaldırdım ve denedim oldu hepsi sorunsuz çalıştı olay index.php de forumu kurunca bu dosyaya yeni bişeyler ekliyor heralde güvenlik açısından mı ne ama ben forumu da kullanmak istiyom diğer bileşenleride yardım acaba napabiliriz?
cavbela
ya uzun zamandır bulunamadı mı bi çözüm merak ettim bak.. .... .
cavbela
ya hala çözüm bulmadınızmı bi cevap yazın bari içim acıdı valla... oyle koşede boynu bükük duruyo bu konu.. . .. . .. .
mcc
Valla tüm çabalarıma rağmen hiçbir şey bulamadım forumunda da soedum ama cevap yok napak kaldırdım forumu ama birşey söyleyebilirim smf forum çok kaliteli bir forum üstelik ücretsiz herkeze öneririm.(joomla ile sorun yaşayabilirsiniz Very Happy)
coozy
Bencede smf forum çok kaliteli.Joomla ile deniyecem bakalım nasıl?
Smile Burda soruna yanıt bulamadıysan joomla'nın türkiye sitesi var orada kesin bulursun.
geyikkutuphanesi
smf forum kaliteli fakat joomla ile iyi entegre olamamış. Yani joomla sistemlerde smf önermem çünkü bir de bakıyorsunuz ki abuk subuk bir yerden sorun çıkarıyo. Detay fazla olduğu için entegrasyon zor oluyo. Dolayısıyla smf forumu başlıbaşına kullanın.
mcc
zaten joomla nın kensisiyle forum biraz zıt çünkü ya forum site kurarsın yada joomla içerikleri ayrı olur joomla nın kendine özgü simple board ve joomlaboard adında basit ama kullanışlı küçük boyutlu eklentiler ibulunuyor zaten onları öneririm smf kullanıcaksanız ayrı olaraktam tam bir site olarak kurun sorun da olmaz ! (Birde uyarıyım simple board ın eski sürümünde açık varmış bu tür eklentilerde açıklar oluyor o yüzden joomla ile ilgili ne varsa son sürümünü kullanmanızı tavsiye ederim:D)
cavbela
oo iyi iyi uzunn bi aradan sonra bu konu cevap gormeye başladı