FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

pc için ps emulatör ?

abone
ps2 oyunlarını pc'de oynayabileceğimiz bir emulatör programı var mı ? Daha doğrusu böyle birşey mümkün mü? Ben konuyla ilgili biraz araştırma yaptım ama şu an için piyasada bulunan programlarla ancak ps1 emulasyonu yapılabiliyormuş ve de sorunsuz oynanabiliyormuş..Bir başkasının iddasına göre de eleman ps2 oyunlarını pc'de bir emulatör programı sayesinde oynayabiliyor fakat oyunun belli bir bölümünden sonra oyun tıkanıyormuş,donup kalıyormuş.Yine bir başkasını iddasına göre ise "ps emulatör programları hep hikayeden ibaretmiş bi işe yaramıyormuş " .. Very Happy Siz ne diyorsunuz bu konuda,varmı paylaşabileceğiniz bilgiler ?
BURAK_X
Ps2 emulatörünü bi sitede görmüştüm.Ama adresini hatırlamıyorum.2 sene önce falan görmüştüm.
Dillian
abone wrote:
ps2 oyunlarını pc'de oynayabileceğimiz bir emulatör programı var mı ? Daha doğrusu böyle birşey mümkün mü? Ben konuyla ilgili biraz araştırma yaptım ama şu an için piyasada bulunan programlarla ancak ps1 emulasyonu yapılabiliyormuş ve de sorunsuz oynanabiliyormuş..Bir başkasının iddasına göre de eleman ps2 oyunlarını pc'de bir emulatör programı sayesinde oynayabiliyor fakat oyunun belli bir bölümünden sonra oyun tıkanıyormuş,donup kalıyormuş.Yine bir başkasını iddasına göre ise "ps emulatör programları hep hikayeden ibaretmiş bi işe yaramıyormuş " .. Very Happy Siz ne diyorsunuz bu konuda,varmı paylaşabileceğiniz bilgiler ?

Ps 3 türkiyeye gelince emülatörünü görürsün(yani rüyanda kısacası)
tufansaba
ps1 için gördüm hatta varda

ps2 için çok tartışıldı kitliyor kasıyor vs... birçok şey denildi ama hiç görmedim ps2 için pc emulator diye tabi varsa isterim Very Happy
Dillian
tufansaba wrote:
ps1 için gördüm hatta varda

ps2 için çok tartışıldı kitliyor kasıyor vs... birçok şey denildi ama hiç görmedim ps2 için pc emulator diye tabi varsa isterim Very Happy

Kim istemez ki dimi ama?
selim06
Ps1 için 10'un üzerinde emulator var ama PS 2 için yok!Var olduğunu söyleyen sitelerde hit kazanmak için yapıyorlar bunu.
abone
ps3 için zaten hayalden öte bişey de , ps2 için olsaydı mukemmel olurdu.Tabi bu durumda tahminime göre pc'nin donanımsal özellikleri de ön plana çıkar.
duckling
Bu siteyi buldum ama denemedim riske alıyorsanız deneyin Very Happy
abone
Crash Bandicoot 1
Time crisis
Mickey Wild adventure
Coolboarders 3
Street fighter EX+a
Street fighter EX2 plus
Breath of fire 3
Breath of fire 4
Quake II
Alone in the Dark 4
Tekken 3

Bunları çalıştırmışlar bu programla ,emme adam tam kaliteli bi oyun oynanamayabilir diyor.Bilgisayar donanımı da önemliymiş.

http://www.pcsx.net bu da anasayfaları

duckling wrote:
Garga
Abi benim bildiğim hiç böyle yok ama PS1 dolu emu var piyasada. PS2 olayı daha bitmeden ve bulunmadan çoğu reklam linkinden PS3 Emu reklamı vardı bir iki tıkladım ilginç! sitelere girdi. Yani sadece reklam amaçlı...
loserk
duckling wrote:

inceledim ama diğer incelediğim her yerde "emulator kullanacaanıza gidin ps2 alın verdiğiniz paraya değer" tarzı şeyler yazıyo... ePSXe diye bişey buldum ben de ama sonradan vazgeçtim...düşük framelerde oynuyomuş oyunlar ve grafikler kötü oluyomuş...
serazat
Ben kullanıyorumda çok kasıyo makinayı. eğer en az 1GB ram 3Ghz işlemciniz yoksa hiç başlamayın bu işe. programın adı nsx2 tüm ayarları yapılmış uploadı da var ama burada yazarsam olmaz sanırım...

loserk
ram tamam da işlemci o kadar yok Laughing
abone
bende de işlemci 3.2 GHz ama ram 512 Mb Laughing ne dersin ikisini bi araya getirsek adam olur mu ? şey yani ps olur mu ?

loserk wrote:
loserk
abone wrote:
bende de işlemci 3.2 GHz ama ram 512 Mb Laughing ne dersin ikisini bi araya getirsek adam olur mu ? şey yani ps olur mu ?

loserk wrote:

oo valla süper olur..ps nin kendinden bile daha güzel olur Laughing
b17
loserk wrote:
abone wrote:

loserk wrote:

oo valla süper olur..ps nin kendinden bile daha güzel olur Laughing

Denemek lazım Confused Confused Confused Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
utkufb
duyduğuma göre ps2 de çok yavaşmış emulator. ps1 de de denediğime göre çoook hızlı