FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

forum kod sorunu

borabora
sitemdeki forum kodları quote,code,list vs. gibi kodlar çalışmıyor sorun nedir ? www.tertipler.com
b17
Sayfa Görüntülenemiyor diyor.Girebildiğimde bakarım.İnşallah yardımcı olabilirim.
Seregwethrin
phpnuke'ün genel hatası bu Smile
b17
Erişim Engellendiği için giremiyorum , bakamıyorum ve yorum yapamıyorum.
abone
soruna gözatabilmek için test amaçlı ve de geçici bir kullanıcı hesabı oluştururmusun ? mesela username : test password : test gibi.Maksat bizim için kolaylık olsun.Benim ilk aklıma gelen tema ile ilgili bir sorun olabilir.
selim06
abone wrote:
soruna gözatabilmek için test amaçlı ve de geçici bir kullanıcı hesabı oluştururmusun ? mesela username : test password : test gibi.Maksat bizim için kolaylık olsun.Benim ilk aklıma gelen tema ile ilgili bir sorun olabilir.

Haklısın bu iki nedenden kaynaklanıyor olabilir:
1.Tema değişikliği
2.Yeni bir mod yüklenmesi..
Fakat biraz araştırma yaptım ve bunun bir çok kullanıcının başına geldiğini öğrendim...Bir kullanıcı bütün forums klasörünü silip yeniden atmış dosyalrı yani bütün değişikleri geri almış ama yine de sorun düzelmemiş..İster istemez SQL problemi mi diye düşünüyorum.Ama BBCode'larla SQL'in bi alakasını kuramadım..Yine de tabloları onarırsan düzelebilir...
borabora
değişik temalar denedim. temadan kaynaklanmıyor.
darkeagle
BBtonuke sorunu bu. Temadan veya PHPNuke tan kaynaklamıyor.
PHPNuke u yeniden yüklemeni tavsiye ederim.

Başka bi öneri olarak PHPBB2 plus önerebilirim.
Dillian
selim06 wrote:
abone wrote:

Haklısın bu iki nedenden kaynaklanıyor olabilir:
1.Tema değişikliği
2.Yeni bir mod yüklenmesi..
Fakat biraz araştırma yaptım ve bunun bir çok kullanıcının başına geldiğini öğrendim...Bir kullanıcı bütün forums klasörünü silip yeniden atmış dosyalrı yani bütün değişikleri geri almış ama yine de sorun düzelmemiş..İster istemez SQL problemi mi diye düşünüyorum.Ama BBCode'larla SQL'in bi alakasını kuramadım..Yine de tabloları onarırsan düzelebilir...

Doğru bi şekilde anlatmış Selim06
cavbela
php-nuke kullanırken sanırım aynı şey benim de başıma gelmişti. Sanırsam mantıksık mantıklı bi çözümü vardı ama şu anda hatırlamıyorum Very Happy İlerleyen süre zarfında aklıma gelirse yardımcı olurum.

burdan gerisi yeni mesaj

şimdide joomlada aynı sorunu yaşıyorum gerçi yine phpbb kullanıyorum busefer mod olarak yazıyı editledigimde kodlar çalışmıyorrr...