FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Miraç Kandili

posof
Arkadaşlar kimse değinmemiş ama ben açayim dedim

miraç kandiliniz mübarek olsun.
cavbela
eyvallah kardeş seninde miraç kandilin mübarek olsun . .. . . .. . .. . .. . . . . .. . . .. . .
dxhunter
Tum frihosttaki musluman kardeslerimin Mirac kandilini kutlarim.
BURAK_X
Bende en içten dileklerimle kutluyorum.Kuzenim olan Coomedy'de yanımda uyuyo şu an.Ama o da kutla demişti Mr. Green
selim06
Evet geçmiş miraç kandiliniz mübarek kılınmıştır inşallah arkadaşlar!Yanlız Miraç kandiliyle ilgili garip bir anektot vereyim:
http://www.hurriyet.com.tr/dunya/4897977.asp?gid=51
Haberi bir okuyun bu Bernard Lewis denen adam Dünyanın en zengin Yahudilerinden biri ve bu adam boşuna konuşmaz!Yani şifreli konuşuyor da olabilir.Bir kaç gün içerisinde İsrail cephesinden bir saldırı olursa hiç şaşırmıyacağım,ama dileğim bu adamın aklını kaçırmış olması!Bu arada dikkat edin Miraç Kandili 20 Ağustos'da iken adam 22 Ağustos'da olacak diyor!Yarın umarım bir problemle karşılaşmayız!
Coomedy
BURAK_X wrote:
Bende en içten dileklerimle kutluyorum.Kuzenim olan Coomedy'de yanımda uyuyo şu an.Ama o da kutla demişti Mr. Green

(saol kuzen söylemişsin)
Evet arkadaşlar hepinizin Kandili Mübarek olsun.İyi günler...
abone
Tekrar yeni bir başlık açmak istemedim.Berat Kandiliniz mübarek olsun.

bugra9
Tüm Müslüman Kardeşlerimizin Berat Kandili Mübarek Olsun.
mcc
Çiçeklerin en güzel açanı, yıldızların en güzel parlayanı, hayatın en güzel anı ve Allah'ın cennet mekanı sizin olsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun!
borabora
Berat kandili tüm müsüman alemine hayırlara vesile olmasını yüce mevladan niyaz ederim.kandilimiz kutlu dualarımız kabul olsun.
coozy
Tüm müslümanların berat kandili mübarek olsun
posof
selim06 wrote:
Evet geçmiş miraç kandiliniz mübarek kılınmıştır inşallah arkadaşlar!Yanlız Miraç kandiliyle ilgili garip bir anektot vereyim:
http://www.hurriyet.com.tr/dunya/4897977.asp?gid=51
Haberi bir okuyun bu Bernard Lewis denen adam Dünyanın en zengin Yahudilerinden biri ve bu adam boşuna konuşmaz!Yani şifreli konuşuyor da olabilir.Bir kaç gün içerisinde İsrail cephesinden bir saldırı olursa hiç şaşırmıyacağım,ama dileğim bu adamın aklını kaçırmış olması!Bu arada dikkat edin Miraç Kandili 20 Ağustos'da iken adam 22 Ağustos'da olacak diyor!Yarın umarım bir problemle karşılaşmayız!

bu adam beyaz saray tarafından tutulmuş birisi abd nin israil tarindan yonetildiğini dusunursek normal geliyor insana

bu arada hepinizin geçmiş berat kandili mübarek olsun arkadaşlar.