FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Link Değişimleri

mr.emre
Benim başlattığım böyle bir konu vardı ama, arama yaptım bulamadım. Tekrar açtım.

www.infernoturk.com Link değişimi yapılacak.

İsteyen arkadaşlar msn messenger: emre@infernoturk.com veya http://www.infernoturk.com/basvuru/dostsite/

insolent1
güzel bişey link değişimi. benim sitede linklerini verenlerin izlenim sayısını artıracak bi modul oluşturdum fakat bu aralar siteyle pek ilgilenemiyorum.zaten işe yaraması icin üye lazım.neticesinde herkesin sitesinin izlenim sayısı artırılabilir.neyse hadi kolay gessin
dxhunter
Kardes bende yapabilirim haber ver ekliyelim linkleri Wink
mr.emre
insolent1 wrote:
güzel bişey link değişimi. benim sitede linklerini verenlerin izlenim sayısını artıracak bi modul oluşturdum fakat bu aralar siteyle pek ilgilenemiyorum.zaten işe yaraması icin üye lazım.neticesinde herkesin sitesinin izlenim sayısı artırılabilir.neyse hadi kolay gessin

ekledim siyanur.tk Wink

dxhunter wrote:

Tamam ekledim Hınzır Adam olarak istersen değiştiririm, daha sonradan istersen banner falanda değişim yaparız.
tiscali
Bende buradan alacagim host ile degisebilirim.. Wink
dxhunter
mr.emre sagl kardes gordum. Bende eklicem az sonra. Dxhunter.net beni kişisel sitem zaten onu ekleme Smile
b17
mr.emre wrote:
insolent1 wrote:

ekledim siyanur.tk Wink

dxhunter wrote:

Tamam ekledim Hınzır Adam olarak istersen değiştiririm, daha sonradan istersen banner falanda değişim yaparız.

Saolasın mr. emre Cool Cool Cool
mr.emre
Link değişimi yapmak isteyen başka arkadaş yok mu

http://www.infernoturk.com/basvuru/dostsite/
selim06
mr.emre wrote:

valla yakında ben de yapabilirim ama şimdilik şu alan adlarımı bi alayım!40$ civarı bir ödeme yapacağım alan adları için ama umarım değecek,şimdi tek iş bir fikir bulup,alan adını kaydedip,siteyi yapıp,aktif hale getirip,onunla uğraşmaya kaldı.Yani bunları bitireyim hemen başvuracağım Very Happy .
Bu arada sizin bir projeniz varsa alan adı ve hosting benden olmak üzere beraber çalışabiliriz Cool
mr.emre
selim06 wrote:
mr.emre wrote:

valla yakında ben de yapabilirim ama şimdilik şu alan adlarımı bi alayım!40$ civarı bir ödeme yapacağım alan adları için ama umarım değecek,şimdi tek iş bir fikir bulup,alan adını kaydedip,siteyi yapıp,aktif hale getirip,onunla uğraşmaya kaldı.Yani bunları bitireyim hemen başvuracağım Very Happy .
Bu arada sizin bir projeniz varsa alan adı ve hosting benden olmak üzere beraber çalışabiliriz Cool

İyi bir fikir, ama benim de şimdilik bir projem yok. Bende sizinle birlikte çalışmak isterim. Maddi olarakta ortak olabilirim
mr.emre
Dark TURK e link veren arkadaşlara PR 3 Inferno TURK den link vericem.

Lütfen Acele Edin!

Dark TURK
Inferno TURK
cafein
bilmiyorm benim de pr 4 olan arkadaşlara ihtiyacım var.
zaten 3 te pr Smile