FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Upload sınırı

b17
Arkadaşlar söylediğim belki komik gelir size ama sormak zorundayım...

1)Frihosttaki siteme FTP'den dosyayollarken yaklaşık 5 mb'dan büyük dosya kabul etmiyor.Bunu nasıl yükseltirim?
2)Bir de sitemde bulunan bir dosyanın direkt indirilmesini nasıl sağlarım?[Paylaşım sitem var da (http://belespaylas.tk/)]
mr.emre
b17 wrote:

1)Frihosttaki siteme FTP'den dosyayollarken yaklaşık 5 mb'dan büyük dosya kabul etmiyor.Bunu nasıl yükseltirim?
2)Bir de sitemde bulunan bir dosyanın direkt indirilmesini nasıl sağlarım?[Paylaşım sitem var da (http://belespaylas.tk/)]

1)Bondings'e sorman lazım
2)Farklı bir script kurabilirsin yada ffh'nin kodlarıyla oynuyacan
mcc
b17 wrote:

ben hiç upload sorunu yaşamadım acaba hiç 5 mb büyük bişey atmadımmı Confused Confused Confused Confused
b17
Teşekkürler hepinize..Biraz daha araştıriim Smile Very Happy Laughing Rolling Eyes Benim ilk sorum asıl sorun zaten diğeri çok önemli değil...
mr.emre
b17 wrote:
Teşekkürler hepinize..Biraz daha araştıriim Smile Very Happy Laughing Rolling Eyes Benim ilk sorum asıl sorun zaten diğeri çok önemli değil...

Ben asıl 250 mb alanı nasıl dosya deposu olarak kullanıcan ona şaşırdım Very Happy
bugra9
Ben cuteftp ile dosya atarken 4mb ve üzerini atamıyorum. Bide başka ftp programı kullanayım dedim Aceftp ile 4mb üstünü harika attı. Belki seninkide bunla alakalıdır. Very Happy
loserk
bugra9 wrote:
Ben cuteftp ile dosya atarken 4mb ve üzerini atamıyorum. Bide başka ftp programı kullanayım dedim Aceftp ile 4mb üstünü harika attı. Belki seninkide bunla alakalıdır. Very Happy

ben cuteftp ile gayet güzel 5.80 mb lık swf dosyası attım... Rolling Eyes
geyikkutuphanesi
Frihost üzerinde paylaşım sitesi kurman kurallar içinde mi ki??? Wink
bugra9
loserk wrote:
bugra9 wrote:

ben cuteftp ile gayet güzel 5.80 mb lık swf dosyası attım... Rolling Eyes

Ben genelde hazır portallar atıyordum. Belki mb ile değil bir seferde attığın dosya sayısıyla alakalıdır. Very Happy
posof
bende öyle bir problem olmadı.
dxhunter
Ben eskiden 150 Mb lik dosya upload etmistim bir sorun olmamisti. Ama ben server 1 deyim onun bir avantaji olabilir.
Dillian
Chmod 777 yap oyle olur...
utkufb
ben en fazla 2mb attım bilemiyorum. sen en iyisi sor ama tüm bedava hostlarda öyle. hatta 3mb 1 mb veya geneli 500kb yani frih gene iyii
Seregwethrin
Evet belirli bir dosya sınırı olması lazım.

Ve FriHost üzerinde paylaşım yapmak değil warez, illegal paylaşım yapmak yasaktır. Kendi sitesine adam kendi yaptığı programı yada freeware programı koyuyor bu yasak mı olacak arkadaşlar? Bu nedenle warez illegal içerik yasak...