FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Bedava Host

arno
Arkadaslar yazin başında reseller aldım. Fakat bazı işlerim çıktığı için site filan yapmadım. Şimdi yavaş yavaş bakiyorum bu tür işlere. Bi forum sitesi kurdum ama daha yayina geçirmedim. Mybb tabanli bir forum ve tasarimini filan kendim yaptim ve bu konuda da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Belki mybb ye güzel bir portal yapabilirim ( tabi ilk önce biraz daha öğrenmem gereken şeyler var). Siteye domain adı bulamadığım için daha aktif hale getirmedim. Ama şuan aklımda bir isim var ve en geç 1 hafta içinde isimi alıp siteyi yayına sokacam.

Asıl konuya geleyim yani bedava host olayı. 150şer megabyte alana sahip ve 2şer gb bandwidthi olan ( ihtiyaç duyulursa bandwidth sınırı arttıralacaktır ) 5 tane host vericem. Ama bir iki tane şartım var. Yukarıda bahsettiğim siteyi yayına soktuğum zaman siteme üye olmanız ve bana host için üye olduğunuzu belirtmenizi istiyorum. Üye olduktan sonra arkadaşlarınızı filan çağırıp sitenin üye sayısının artmasını istiyorum. referrer bölümünde sizin isminizi yazacaklar. Ayrıca sitede aktif üyeler olmanızı yani en azından günde 3-4 mesaj atan kişiler olacak. Sitedeki üye sayısı 300e ve konu sayısıda yeterince artınca. ben host için üye olan arkadaşların durumuna bakıp 5 kişi seçeceğim.

Şimdi sizlerden ricam burada bu konu hakkındaki yorumlarınızı belirtmeniz. Ben 2-3 gün içinde evden internete sürekli bağlanamayacağım için buraya pek bakma fırsatım olmayabilir. Ama domaini alınca buraya sitenin ismini belirtecem.. Herkese iyi günler
Coomedy
arno wrote:
Arkadaslar yazin başında reseller aldım. Fakat bazı işlerim çıktığı için site filan yapmadım. Şimdi yavaş yavaş bakiyorum bu tür işlere. Bi forum sitesi kurdum ama daha yayina geçirmedim. Mybb tabanli bir forum ve tasarimini filan kendim yaptim ve bu konuda da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Belki mybb ye güzel bir portal yapabilirim ( tabi ilk önce biraz daha öğrenmem gereken şeyler var). Siteye domain adı bulamadığım için daha aktif hale getirmedim. Ama şuan aklımda bir isim var ve en geç 1 hafta içinde isimi alıp siteyi yayına sokacam.

Asıl konuya geleyim yani bedava host olayı. 150şer megabyte alana sahip ve 2şer gb bandwidthi olan ( ihtiyaç duyulursa bandwidth sınırı arttıralacaktır ) 5 tane host vericem. Ama bir iki tane şartım var. Yukarıda bahsettiğim siteyi yayına soktuğum zaman siteme üye olmanız ve bana host için üye olduğunuzu belirtmenizi istiyorum. Üye olduktan sonra arkadaşlarınızı filan çağırıp sitenin üye sayısının artmasını istiyorum. referrer bölümünde sizin isminizi yazacaklar. Ayrıca sitede aktif üyeler olmanızı yani en azından günde 3-4 mesaj atan kişiler olacak. Sitedeki üye sayısı 300e ve konu sayısıda yeterince artınca. ben host için üye olan arkadaşların durumuna bakıp 5 kişi seçeceğim.

Şimdi sizlerden ricam burada bu konu hakkındaki yorumlarınızı belirtmeniz. Ben 2-3 gün içinde evden internete sürekli bağlanamayacağım için buraya pek bakma fırsatım olmayabilir. Ama domaini alınca buraya sitenin ismini belirtecem.. Herkese iyi günler

peki yönetici de alacakmısın siteye?belki yanetimci olaraktan üye olurum Wink Razz Mr. Green
mcc
site açılınca bakarız Laughing
posof
sen al biz seni takip ederiz kardeş.
arno
tamam arkadaslar. pek dışarıya çıkamadım. bankaya gidip para yatırmam lazım. Siteyi alınca haber vericem. O zaman tartışırız. Hem daha güvenilir olur böylece. Smile
Coomedy
arno wrote:
tamam arkadaslar. pek dışarıya çıkamadım. bankaya gidip para yatırmam lazım. Siteyi alınca haber vericem. O zaman tartışırız. Hem daha güvenilir olur böylece. Smile

Yönetimcileri de unutmazsın dimi Wink Mr. Green
arno
Coomedy wrote:
arno wrote:

Yönetimcileri de unutmazsın dimi Wink Mr. Green

Hemen yöneticilik veremem ki! Bi süre geçsin. Biraz kalabalıklaşsın. Bende artık yönetici gerekli deyip yöneticilik vereyim. Ben bi hosting şirketime mail atayım da domaini alayım. Sonra sitede veya burada tartışırız bu konuları.
Dillian
Hayırlı olması dileği ile...
arno
Siteyi açtım. www.gizligezegen.com girip üye olabilirsiniz. Daha geliştirmeyi düşündüğüm birçok şey var. Eğer host almak için üye olduyorsanız admine özel mesaj atarsanız ona göre bir cevap yazarım.

Bu arada yukarıda belirttiğim host özellikleri ihtiyaca göre değiştirilebilir.
Coomedy
arno wrote:
Siteyi açtım. www.gizligezegen.com girip üye olabilirsiniz. Daha geliştirmeyi düşündüğüm birçok şey var. Eğer host almak için üye olduyorsanız admine özel mesaj atarsanız ona göre bir cevap yazarım.

Bu arada yukarıda belirttiğim host özellikleri ihtiyaca göre değiştirilebilir.

haydi hayırlısı...Sen admine ihtiyaç var deyince üye oalcam hemen Wink
Edit : Tasarım süper olmuş üye oldum bişi yapacaksan ( mesela admin yapacaksan ayda ısrarımdan dolayı banlayacaksan Mr. Green ) nickim şu : Halowen .......
arno
coomedy msnden konuşalım. alioktay89@hotmail.com

Siteye moderatörde alıcam bu arada. daha kimse gelmemiş. herkesi bekliyorum. önerilerinizi de...
Dillian
[quote="Coomedy"]
arno wrote:
...süper olmuş üye oldum bişi yapacaksan ( mesela admin yapacaksan ayda ısrarımdan dolayı banlayacaksan Mr. Green ) nickim şu : Halowen .......[/color]

Coomedy küçümseme olarak algılama ama Helloween değilmiydi o???
arno
[quote="Dillian"]
Coomedy wrote:
arno wrote:
...süper olmuş üye oldum bişi yapacaksan ( mesela admin yapacaksan ayda ısrarımdan dolayı banlayacaksan Mr. Green ) nickim şu : Halowen .......[/color]

dillian sende yanlış anlama ama bende hallowen olarak biliyorum Smile biraz garip bişey oldu bu Very Happy

kimse host istemiyor heralde Sad
borabora
arno kardeş siten hayırlı ve bol üyeli olsun. (avatarını değiştirirsen daha iyi olur.)
Coomedy
[quote="arno"]
Dillian wrote:
Coomedy wrote:
arno wrote:

dillian sende yanlış anlama ama bende hallowen olarak biliyorum Smile biraz garip bişey oldu bu Very Happy

2sininde ortasını aldım ben Smile
doğrusu Halloween evt Dillian çok yaklaştı ama "e" değil "a" ile yazılıyor Mr. Green
Neyse....
Evet arkadaşlar hepinizi bekliyoruz sitemize....
tekrar söliyim Www.GizliGezegen.Com
extramedya
Epeydir uzağım foruma. Bu arada baya gelişmişiz Smile
GizliGezegen'i ziyaret ettim. Hoş bir forum olmuş. Üye olacağım oraya da, bu arada benim işler de bitti sayılır yakında şaşaalı bir giriş yapıyorum sanal aleme. Vakıf tamam. İşlemlerin küçük prosedürleri de tamamlanıyor. Şimdiye kadar 11 holding ile anlaştım. Onların artanları ile de çooook büyük bir kapasiteye ulaşıyorum. Yani bomba bomba geliyoruz. Dayanın dostlarım. Beklediğinize değecek...
arno
borabora wrote:
arno kardeş siten hayırlı ve bol üyeli olsun. (avatarını değiştirirsen daha iyi olur.)

saol. ya avatarda ne sorun var ki? admin olarak adam kesiyoruz anlamı vermiyo heralde Laughing

Ama bi ilginçlik var. siteye sürekli ziyaretçi geliyo. ip ye bakıyorum hepsi türk. ama kimse üye olmuyo. Buna şaşırıyorum...
borabora
[quote="arno"]
borabora wrote:

saol. ya avatarda ne sorun var ki? admin olarak adam kesiyoruz anlamı vermiyo heralde Laughing

bence güzel bir avatar koymalısın.
kartal
Valla bu verilecek hostu bilemem ama http://****.cz/ adresinde hem asp hem de php kullananlara, domainleri de olması şartı ile bedava host veriyorlar.
Siteye girdiğinizde sağ üstte yer alan dil kutusundan english seçerseniz ingilizce görünüme kavuşan bu sitede sorulara makul ve mantıklı yanıtlar verirseniz, hemen bir domain host sahibi oluveriyorsunuz. Daha ne olsun. Süperrrrrr Laughing Laughing Laughing Laughing
selim06:Frihost alternatiflerini forumlarda tartışmayınız,link bozulmuştur!
kartal
Unutmadan ekleyeyim. Bu önemli.
Kayıt formunda telefon bölümü sürekli sorun çıkarıyor. Bu sebeple ben de pipni resmi telefonunu yazdım. Laughing Laughing Laughing
Yanı sıra com.tr gibi türkçe uzantılar kabul edilmiyor. Onların domain logunda tanımlı değil. com adresiniz var ve host arıyorsanız. Hem reklamsız, hem de inanılmaz hızlı. Bence deneyin. 50 MB ama çok hızlı. Laughing
arno
kartal wrote:
Valla bu verilecek hostu bilemem ama http://*****.cz/ adresinde hem asp hem de php kullananlara, domainleri de olması şartı ile bedava host veriyorlar.
Siteye girdiğinizde sağ üstte yer alan dil kutusundan english seçerseniz ingilizce görünüme kavuşan bu sitede sorulara makul ve mantıklı yanıtlar verirseniz, hemen bir domain host sahibi oluveriyorsunuz. Daha ne olsun. Süperrrrrr Laughing Laughing Laughing Laughing

iyi de ben burda kendi sitemi tanıtıyorum. Madem yeni bi başlık aç orda yaz bunları. bence garip olmuş.

Bu arada hala talep yok siteye. sizce yanlış bişey mi yapıyorum??
arno
arkadaşlar sanırım bu uygulama ilgi görmedi. Yine de teşekkür ederim.

Normal üye olarak hepinizi beklerim. Hatta isteyen olursa moderatorülk için başvurabilir...
abone
hayırlısıyla bi siteyi aç da sonra duruma göre hareket ederiz Smile
cafein
evet guzel fikir umarım basarılı olur
arno
abone wrote:

abone site çoktan açıldı. 1 hafta oldu sanırım. hatta 40 tane tanıdığım ve tanımadığım üyeler var. Ama ben en azından 100 tane üye olsun. konular tartışılsın istiyorum. Artık beklemedeyim.

Bu arada host kampanyası ilgi görmediği için bu uygulamadan vazgeçtim. eğer yine de almak isterseniz bana gizligezegenden ulaşabilirsiniz...
abone
hayırlısı osun ne diyelim,inşallah amacına ulaşırsın.

arno wrote:
abone wrote:

abone site çoktan açıldı. 1 hafta oldu sanırım. hatta 40 tane tanıdığım ve tanımadığım üyeler var. Ama ben en azından 100 tane üye olsun. konular tartışılsın istiyorum. Artık beklemedeyim.

Bu arada host kampanyası ilgi görmediği için bu uygulamadan vazgeçtim. eğer yine de almak isterseniz bana gizligezegenden ulaşabilirsiniz...
selim06
Arkadaşlar lütfen Frihost'un alternatiflerini bu forumlarda tartışmayınız!Paralı hostlar haricinde tabi,paralı bir hosta geçip geçmemeniz bizi ilgilendirmez,ama bedava host tartışmaları yasaktır.Bilgilerinizie,umarım daha fazla dikkat gösterirsiniz.
posof
öyle ama ikide bir yazi yazmak zorunda kaliyoruz buna mecbur ediyorlar

en sonunda birkacam yazmayida

Laughing
Dillian
[quote="Coomedy"]
arno wrote:
Dillian wrote:
Coomedy wrote:
arno wrote:

doğrusu Halloween evt Dillian çok yaklaştı ama "e" değil "a" ile yazılıyor Mr. Green
Neyse....

www[dot]helloween[dot]org =) damarıma basmayın lütfen... ;P
Coomedy
[quote="Dillian"]
Coomedy wrote:
arno wrote:
Dillian wrote:
Coomedy wrote:
arno wrote:

Neyse....

www[dot]helloween[dot]org =) damarıma basmayın lütfen... ;P

bak bilmiyodum yeni öğrendim Mr. Green
efsane
Gerçekten de çok güzel yapmışsın.Tek kelime ile ellerine sağlık.
Bu mybb mi oluyor?
duckling
Coomedy wrote:

Helloween diye bir grup var Dillian ondan bahsediyor sanırım Wink