FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Media Player 11

b17
Arkadaşlar betasını yükledim de süper birşey ya acayip geliştirmişler.Süper...Teması olsun kullanımı olsun harika...
Denemenizi tavsiye ederim :d
mr.emre
kopya windows kullananlar bana gelsin Wink
b17
mr.emre wrote:
kopya windows kullananlar bana gelsin Wink

orjinal olsun korsan olsun hepsi kopya zaten Laughing
loserk
windowsun geçerli olup olmadığını kontrol ediyor.. nasıl geçicez bunu?
b17
Nasıl kontrol ediyor?Yüklerken etmiyor.Daha sonra bağlandığında bakar mı bilmem.Yüklerken internet bağlantısı istemedi.Direk yükledi.Ama bilmiyorum...
mr.emre
loserk wrote:

loserk windowsun kopyaysa bana gel yada burdan bak sen nasıl olsa üyesin Very Happy
http://www.infernoturk.com/index.php?topic=562.0
bugra9
Ben Microsoftun programlarından bayağı soğudum. Hiç yüklemeyi düşünmüyordum ama tavsiye etmişiniz bi deneyim. İnşallah bu sefer doğru dürüst birşeyler yapmışlardır. Very Happy
selim06
bugra9 wrote:
Ben Microsoftun programlarından bayağı soğudum. Hiç yüklemeyi düşünmüyordum ama tavsiye etmişiniz bi deneyim. İnşallah bu sefer doğru dürüst birşeyler yapmışlardır. Very Happy

İşte bir kaç screenshot ben açıkcası hala yüklemeyi düşünmüyorum.Ayrıca validation istiyor..
Şimdi çalıyor ekranı:

Kitaplık:
loserk
mr.emre wrote:
loserk wrote:

loserk windowsun kopyaysa bana gel yada burdan bak sen nasıl olsa üyesin Very Happy

peki sp2 istiyo.. bunun için önerileriniz ?? sp2 yükle demeyin,sevmiyorum ben o sp2 yi...yine de sağol emre...
princedarkdestiny
Yok arkadaş Beta sürüm kullanmak pek iyi değildir. Zamanında çok çektim bu yüzden Evil or Very Mad Exclamation

Orijinal Windows değilse yükleyemezsiniz...
epano
Ben bu mplayeri hiç sevmiyorum..piyasada birsürü alternatif var neden onları denemiyorsunuz?
asteriks
Media player 11 beta değil mi? Ben beta diye yüklemedim. Zaten windows u herşey yavaşlatabiliyor. En iyisi Windows vistanın piyasaya çıkmasını beklemek olacak bence.
b17
princedarkdestiny wrote:
Yok arkadaş Beta sürüm kullanmak pek iyi değildir. Zamanında çok çektim bu yüzden Evil or Very Mad Exclamation

Orijinal Windows değilse yükleyemezsiniz...

Beta iyi değildir diye bir şey yoktur.Herşeye önyargılı bakmaya ne lüzum var.İsteyen yükler ya da yüklemez ben memnun olduğumu söyledim.Beta olsa bile şu an MP10'a basıyor.
duckling
beta her zaman kötü veya bug'lı olacak diye bir şey yok aslında. ya güvenlik yönünden açığı tam anlamıyla test edilmemiştir ya da eklenecek özellikler vardır veya kullanıcıların tepkisini ölçmek istiyorlardır vs Smile
mr.emre
loserk wrote:
mr.emre wrote:
loserk wrote:

peki sp2 istiyo.. bunun için önerileriniz ?? sp2 yükle demeyin,sevmiyorum ben o sp2 yi...yine de sağol emre...

Benim usb'nin çalışması için bile sp gerekiyo, mecbur yüklüyorum Very Happy
emirdag
legitlib.dll herhangi bir hex-editor'le acin (Offset= 000198EC). Burda **** yi *** ile degistirin kayit edin sonra setup_wm.exe yi calisdirin ve WMP 11 sorunsuz yüklensin Wink .

Birisine bir balık verirsen,doyar "bir defalık" Balık tutmasını öğret , doysun ömür boyunca!

Saygilarimla!
selim06
emirdag wrote:
legitlib.dll herhangi bir hex-editor'le acin (Offset= 000198EC). Burda ****" yi ***" ile degistirin kayit edin sonra setup_wm.exe yi calisdirin ve WMP 11 sorunsuz yüklensin Wink .

Birisine bir balık verirsen,doyar "bir defalık" Balık tutmasını öğret , doysun ömür boyunca!

Saygilarimla!

Şimdi bu Validation istemeden yüklememizi mi sağlıyor?
mr.emre
selim06 wrote:

Şimdi bu Validation istemeden yüklememizi mi sağlıyor?

Evet, yani windows kopya ise yükler, kopya değilse zaten bu işlemi yapmanıza gerek yok. Tabi diğer şartlar uyuyosa, sp vb..
selim06
O zaman kusura bakmayın mesajınızı bozmak zorundayım,her türlü hacking,cracking yöntemleri yasaktır!
loserk
emirdag wrote:
legitlib.dll herhangi bir hex-editor'le acin (Offset= 000198EC). Burda **** yi *** ile degistirin kayit edin sonra setup_wm.exe yi calisdirin ve WMP 11 sorunsuz yüklensin Wink .

Saygilarimla!

bu emre nin verdiği alternatif legitlib.dll ile aynı... eğer nereyi değiştireceğinizi bulamıyorsanız mr.emre nin sitesine üye olup alternatif dll i indirin...
mr.emre
loserk wrote:
emirdag wrote:

Saygilarimla!

bu emre nin verdiği alternatif legitlib.dll ile aynı... eğer nereyi değiştireceğinizi bulamıyorsanız mr.emre nin sitesine üye olup alternatif dll i indirin...

Siteyi ziyaretçilere açtım Very Happy ama yinede gizli mesajlar gözükmüyo tabi Very Happy
loserk
sitenin girişini ne yaptın? sade ama benim çok hoşuma giden bir giriş sayfan vardı..???
mr.emre
loserk wrote:
sitenin girişini ne yaptın? sade ama benim çok hoşuma giden bir giriş sayfan vardı..???

Yanlışlıkla sildim hatta o sırada index.php yi bile sildim, ama ne yaptım ettim toparladım biraz Very Happy

Eğer istersen bulurum tekrar, veririm.
DarkJedi323
WMP11 Beta yükleme dosyasını korsan Xp'ye yüklemek için (SP2'niz olmalı ama) winRAR, WinZip gibi programlarla herhangi bir klasöre unzipleyin. Çıkan executable dosyaları tek tek çalıştırın. Yükleniyor. Wink
tufansaba
benim gibi orijinal xp kullanıcısı olun bütün herşeyden yararlanın Razz Smile
loserk
loserk wrote:
mr.emre wrote:
loserk wrote:

sp2 yi sevmeyen varsa önce yüklesin sonra media playerı yüklesin sonra sp2 yi silsin...media player çalışmaya devam ediyor...
emirdag
tufansaba wrote:
benim gibi orijinal xp kullanıcısı olun bütün herşeyden yararlanın Razz Smile

Öyle bir kaide yok! Orjinal olmadigi halde de herseyden yararlana bilirsin Wink "impossible is nothing" Laughing
tufansaba
yazmak istemedim şimdi illegalciliğe filan kaçarızda uyarı flan alırız ondan yani sende editlede nolur nolmaz Wink Rolling Eyes
abone
İşletim sisteminin orjinal olması zaten sadece bu tür validation requirement olaylarında işe yarıyor Wink zorluk çekmeden yükleniyor.Başka da bi faydasını görmedim... Confused
094812
benke kullanamadım?
utkufb
ben kullandım gerçeten çok güzel olmuş öneririm
Seregwethrin
tufansaba wrote:
yazmak istemedim şimdi illegalciliğe filan kaçarızda uyarı flan alırız ondan yani sende editlede nolur nolmaz Wink Rolling Eyes

Çaktırma Very Happy