FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

israil vahşeti

borabora
israilin lüblanda yaptığı ve devam eden vahşetin fotoğrafları.http://www.fromisraeltolebanon.info/
(ey israil oğulları Allahın gazabı üzerinize olsun.)
geyikkutuphanesi
bunları bizim değil de onların görmesi gerekiyodu. İngilizce forumlara da yolladım zaten.
bugra9
geyikkutuphanesi wrote:
bunları bizim değil de onların görmesi gerekiyodu. İngilizce forumlara da yolladım zaten.

Bende ingilizcemin yettiği kadar sana yardım etmeye çalıştım yabancıların gerçekleri anlaması için. Very Happy
geyikkutuphanesi
bugra9 wrote:
geyikkutuphanesi wrote:

Bende ingilizcemin yettiği kadar sana yardım etmeye çalıştım yabancıların gerçekleri anlaması için. Very Happy

eksik olmayasın Very Happy
borabora
geyikkutuphanesi wrote:

yazdığınız yer kilitlenmiş.http://www.frihost.com/forums/vt-44442.html buraya yazın.tşkrlr.
bugra9
Biraz sert konuşmuşuz. Very Happy
selim06
İmzama taşıdım ben de:Teşekkürler bilgilendirme için...bu katliam son bulmalı gerçekten.
extramedya
selim06 wrote:
İmzama taşıdım ben de:Teşekkürler bilgilendirme için...bu katliam son bulmalı gerçekten.

Sevgili selim06, imzana koyduğun Lübnanlı ölüm sayacı her gün artıyor. Sen saatte 1 girip imzayı güncellersen ancak gerçek rakamları verebilirsin. Adamlar koyun boğazlar gibi katliama devam ediyor. Zavallı Lübnan da füze ile birer ikişer karşılık alıyor.
Savaş dursun ama durdurması gerekenler tarafından!
Allah yardımcıları olsun ne diyelim...
cafein
Bu nasıl iştir anlamak zor hakkaten kimsenin gıkı cıkmıyor kimse birey yapamıyor igrenc bir durum ama bizim de burdan sıkılıp ıknmaktan baska birsey yaptıgımız yok
aynaizm
Arkadaşlar buradan hep birlikte dünyada savaşa yol açan herşeye ve savaş için can atan katillere güzel bir mesaj verelim ben başlayayım:

Biz Türküz,
kendi toprağımız kadar dünyayı
kendi insanlarımız kadar başka insanlarıda seviyoruz.
Hepsi bizim birer kardeşimiz
kolu kopmuş, ayağı kırılmış, yüzü dağılmış binlerce insan var.
Gerektiğinde hepimiz elini uzatım yardım etmekten kaçınmayan insanlarız.
Kan, nefret ve savaşı sevmiyoruz!
Biz Türküz, Biz Atatürkçüyüz...
Bizim yüreğimizde kendi insanımız kadar,
kendi canımız kadar değerli suçsuz masum insanlar.
Onlara gelen en ufak bir zarar bizimde canımızı yakıyor.
Öyleyse neden kendimizi savunmuyoruz.
Kimsenin topraklarında canında gözümüz yok
Savaşa hayır!

İçimden geldi valla...
aynaizm
yeter bu savaşlardan artık ne bu alıp veremedikleri ya
geyikkutuphanesi
Arkadaşlar Olaya israilli bir dallamanın (geneli temsil ettiğini düşünüyorum) yaklaşımına bakın.
http://www.frihost.com/forums/vt-44442-20.html

Bu dallama en sonunda
S3nd K3ys wrote:
The terrorists reason for being terrorists is Jihad.

I, for one, do NOT plan on converting. Islam can kiss my hairy white ***. Talking won't work, so bombs it is
diyebildi. Anlamını siz düşünün artık. Cevaplarınız için başlık orda.
loserk
...
Coomedy
o konuları birisi Türkçe özetleyebilirmi biraz zxahmet olmazsa ?
geyikkutuphanesi
loserk wrote:
cevabı yapıştırdığımı düşünüyorum... Wink

Önceki sayfalara da baktıysan bu lavukla baya bi konuştum ve anladığım o ki hiç bir değer yargısına sahip değil. Sülalesine sövsen aldırmayacak bi tip. Dikkate almamak en doğrusu galiba. Yaptığı farklı bir şey var ki islam'ı terorizmin kaynağı olarak gösteriyo ve bunu yaparken de kuran'dan ayetleri kullanıyo. Ayetlerin bazı parçalarından mantıksız bir şekilde bir şeyler çıkarmaya çalışıyo.
loserk
...
geyikkutuphanesi
loserk wrote:
yaa geyik kusura bakma da sen de bu gerzeği muhatap alıp adamakıllı dialog kurmuşun...belli ki herif arıza,ne uğraşıyosun...? Laughing

kendi haline bıraktım zaten. Ama adam şu andaki durumun israil için ne kdar haklı olduğunu gösterdi bana. Yani bunlar bu gazla ortadoğuyu yok eder.
selim06
arkadaşlar lütfen üslübumuza dikkat edelim argo sözler forumuza yakışmıyor.Bununla birlikte yazdıklarınıza katılıyorum.S3nd K3ys zaten topun ağzında onun banlanması için Moderatorler olarak tavır koyduk,Bondings istemiyor ama bu gidişle daha fazla dayanamayacak.Bana kalırsa olayı kişilerin üzerine yıkmak anlamsız,o düşünce sistemi yeryüzündeki 15 milyon Yahudiye yansımış durumda,fakat 1,5 milyar Müslaman alemi tabiki bunlara pabuç bırakmayacak!Bu Dünya çok zalim gördü hiç biri kalmadı!Bunlara da kalmaz...
geyikkutuphanesi
selim06 wrote:
arkadaşlar lütfen üslübumuza dikkat edelim argo sözler forumuza yakışmıyor.Bununla birlikte yazdıklarınıza katılıyorum.S3nd K3ys zaten topun ağzında onun banlanması için Moderatorler olarak tavır koyduk,Bondings istemiyor ama bu gidişle daha fazla dayanamayacak.Bana kalırsa olayı kişilerin üzerine yıkmak anlamsız,o düşünce sistemi yeryüzündeki 15 milyon Yahudilere yansımış durumda,fakat 1,5 milyar Müslaman alemi tabiki bunlara pabuç bırakmayacak!Bu Dünya çok zalim gördü hiç biri kalmadı!Bunlara da kalmaz...

O zaman argo sözler kullandığı gerekçesiyle kendisi banlanabilir.
felisleo
yaaw ben bu herife cevap verip hakaret etmekten yoruldum.adam hiç bişeyi üstüne almıyor.loserk gibi cevap vermeliydim aslında diye düşünmüyor diilim.verdiği ayetlere şöyle bi baktım hepsi çarpıtılmış gerçek anlamları yazılmamış..birkaç site var zaten yararlandığı hepsi ırkçı hepsi yanlı.bişey dikkatimi çekti bu adam 2600 mesajı niye yazıyo buraya bir iki forumda daha varım diyodu bide.yahudilerden para mı alıyor nedir?

bi de şu araplar nerde?bir iki kelime kendilerini niye savunmuyolar anlamıyorum..
selim06
felisleo wrote:
yaaw ben bu herife cevap verip hakaret etmekten yoruldum.adam hiç bişeyi üstüne almıyor.loserk gibi cevap vermeliydim aslında diye düşünmüyor diilim.verdiği ayetlere şöyle bi baktım hepsi çarpıtılmış gerçek anlamları yazılmamış..birkaç site var zaten yararlandığı hepsi ırkçı hepsi yanlı.bişey dikkatimi çekti bu adam 2600 mesajı niye yazıyo buraya bir iki forumda daha varım diyodu bide.yahudilerden para mı alıyor nedir?

bi de şu araplar nerde?bir iki kelime kendilerini niye savunmuyolar anlamıyorum..

Araplar neden sesini çıkarmıyor?
Bence bu önemli ve üzerinde durulması gereken bir konu!Arap milleti değil ama yöneticileri bu konuda kasıtlı olarak pasif kalıyorlar bence.
Tarihe bir bakalım: 1922'yılına kadar Osmanlı'nın birer vilayeti olan Suriye,Lübnan,Irak,Ürdüm,Suudi Arabistan gibi devletler 1.Dünya savaşından sonra bağımsızlık(Türklere ihanet ettiler) ilan etmişlerdir.Yani her biri kökenini kardeşliği bozup,Avrupalı devletlerin himayesinde "Anglo-Arab" devletcikler haline gelmiştir.Bu devletlerin başında da İngilizlerin belirlediği bir kraliyet zümresi oluşmuştur.
Bu kraliyetler 1950'li yıllara kadar İngiltere'nin ağabeyliğinde iktidarlarını korumuştur.Fakat 2.Dünya Savaşında ağır yaralar alan ve emperyalist akımlarından vazgeçmek zorunda kalan İngiltere bu topraklardan çekilmiş bu arada da İsrail denen bir Yahudi devleti kurmuşlardır...
1950 den sonra İngiliz uşağı krallarının farkına varmaya başlayan Araplar kıpırdanmaya başlamış ve ayaklanma hareketlerine girişmiştir!Bunun üzerine ülkelerini birlikte tutmak için krallar bir yol bulmuştur!Milliyetçilik!
1922'ye kadar hiç bir devlet kurmamış Osmanlı idaresinde yaşamış bu halklar,gelişmiş bir devlet geleneğine de sahip değillerdi.Birlik beraberlik gibi kavramları hep Müslümanlar bazında düşünmüşlerdi fakat bu yeni süreçte Irak Ulusu,Suriye Ulusu gibi kavramlar ortaya çıkıyordu.Peki nasıl ulus olunabilirdi?
Eğer bir milletseniz karşınızda bir de Milli Düşmanınız olmalıdır(ABD-SSCB gibi bu dönemde her iki ülke de millet kavramını ortaya çıkarmış ve bu sayede 10'a yakın farklı etnik kökene dayalı ABD,Amerikan ulusu kavramını ortaya çıkarmıştır.)Arapların elinde ise Milli düşman olarak seçebilecekler üç şık vardı: 1.Türkiye,2.Mısır,3.İsrail..Tabi ki İsrail'i seçtiler.Bu sayede Araplar iç meselelerine hiç bakmıyorlar.İsrail'e karşı sürekli hazır olmak için krallarının emrinden çıkmıyorlar.Suriye'yi ülke nüfüsunun %10'u olan Sunniler yönetiyor,IraktaKi durumda aynıydı.Suud-i Arabistan bir ailenin yönetiminde,Lübnan zaten bir tanpon devlet..Bunun gibi örnekler çoğaltılabilir.
Neticede Arapların Yahudilere ihtiyacı var bu yüzden yaşamasına izin veriyorlar.Daha dün olan İslam Konferansı Örgütünün toplantısına Arap ülkelerinin bir çoğu katılmadı,bazıları ise büyükelçilerini gönderdi.Türkiye tam kadro oradaydı!Çünkü biz çözüm istiyoruz,Arap hükümetleri kargaşa!
geyikkutuphanesi
felisleo wrote:

ve verdiği ayetlerden bazılarını ben bulamadım. Sanki bazıları oturmuş da uydurmuş gibi. Mesela Şura da 9:5 ayetini vermiş. Dİyanet'in sitesinden baktım. Öyle bişi bulamadım.
abone
ortadoğuda israili bi ülke olarak kim kurduysa bu vahşeti onlara izletmek ve de görüşlerini almak lazım

evet ateşkes ilan edildi ama hikaye bence Evil or Very Mad
coozy
abone wrote:
ortadoğuda israili bi ülke olarak kim kurduysa bu vahşeti onlara izletmek ve de görüşlerini almak lazım

evet ateşkes ilan edildi ama hikaye bence Evil or Very Mad

Bence de hikaye. Vuracak yer kalmadı ki Lübnan'da ondan ateşkesi kabul etmiştir.
posof
selim06 wrote:
felisleo wrote:

Araplar neden sesini çıkarmıyor?
Bence bu önemli ve üzerinde durulması gereken bir konu!Arap milleti değil ama yöneticileri bu konuda kasıtlı olarak pasif kalıyorlar bence.
Tarihe bir bakalım: 1922'yılına kadar Osmanlı'nın birer vilayeti olan Suriye,Lübnan,Irak,Ürdüm,Suudi Arabistan gibi devletler 1.Dünya savaşından sonra bağımsızlık(Türklere ihanet ettiler) ilan etmişlerdir.Yani her biri kökenini kardeşliği bozup,Avrupalı devletlerin himayesinde "Anglo-Arab" devletcikler haline gelmiştir.Bu devletlerin başında da İngilizlerin belirlediği bir kraliyet zümresi oluşmuştur.
Bu kraliyetler 1950'li yıllara kadar İngiltere'nin ağabeyliğinde iktidarlarını korumuştur.Fakat 2.Dünya Savaşında ağır yaralar alan ve emperyalist akımlarından vazgeçmek zorunda kalan İngiltere bu topraklardan çekilmiş bu arada da İsrail denen bir Yahudi devleti kurmuşlardır...
1950 den sonra İngiliz uşağı krallarının farkına varmaya başlayan Araplar kıpırdanmaya başlamış ve ayaklanma hareketlerine girişmiştir!Bunun üzerine ülkelerini birlikte tutmak için krallar bir yol bulmuştur!Milliyetçilik!
1922'ye kadar hiç bir devlet kurmamış Osmanlı idaresinde yaşamış bu halklar,gelişmiş bir devlet geleneğine de sahip değillerdi.Birlik beraberlik gibi kavramları hep Müslümanlar bazında düşünmüşlerdi fakat bu yeni süreçte Irak Ulusu,Suriye Ulusu gibi kavramlar ortaya çıkıyordu.Peki nasıl ulus olunabilirdi?
Eğer bir milletseniz karşınızda bir de Milli Düşmanınız olmalıdır(ABD-SSCB gibi bu dönemde her iki ülke de millet kavramını ortaya çıkarmış ve bu sayede 10'a yakın farklı etnik kökene dayalı ABD,Amerikan ulusu kavramını ortaya çıkarmıştır.)Arapların elinde ise Milli düşman olarak seçebilecekler üç şık vardı: 1.Türkiye,2.Mısır,3.İsrail..Tabi ki İsrail'i seçtiler.Bu sayede Araplar iç meselelerine hiç bakmıyorlar.İsrail'e karşı sürekli hazır olmak için krallarının emrinden çıkmıyorlar.Suriye'yi ülke nüfüsunun %10'u olan Sunniler yönetiyor,IraktaKi durumda aynıydı.Suud-i Arabistan bir ailenin yönetiminde,Lübnan zaten bir tanpon devlet..Bunun gibi örnekler çoğaltılabilir.
Neticede Arapların Yahudilere ihtiyacı var bu yüzden yaşamasına izin veriyorlar.Daha dün olan İslam Konferansı Örgütünün toplantısına Arap ülkelerinin bir çoğu katılmadı,bazıları ise büyükelçilerini gönderdi.Türkiye tam kadro oradaydı!Çünkü biz çözüm istiyoruz,Arap hükümetleri kargaşa!

selim teşekkürler.
selim06
evet Mr.Problem yine sahnede şimdide Kürtlere destek veriyorlar!yok İran orayı nasıl bombalarmış,yok Amerika bu katliama son vermeliymiş,ben küçük bir mesaj yazdım ama devamını da getireceğim,sırf en güçlü Müslüman devletler olan Türkiye ve İran'ı kötü göstermek için adamlar daha ne yapacaklar merak ediyorum...Bu adamlar bu kadar da odun olabiliyorsa bunda hem kasıt hem de bir senaryo arıyorum!
http://www.frihost.com/forums/vt-48875.html
İsteyen arkadaşlar buraya yorumlarını atabilirler...
geyikkutuphanesi
Bu adam arıza açık bi şekilde propaganda yapmaya gelmiş buraya. Hala niye yasaklanmıyor anlamıyorum.
Garga
O israilli velet çok manyak tartışmaya giriyor kesin abicim bu!
abone
Ne yapabiliriz ki ...! Artık benimsediler bu olayı.Dünyanın neresinde olursa olsun hep müslümanlar eziyet görüyor.Bişeyler yazmaya kalksak destekçileri daha da artacak.Biz tepki gösterdikçe onlar da şahlanıyor.Zaten amaçları abuk sabuk yazılarla bizleri moralmen çökertmek.Asıl yaptıkları olay sıcak savaş değil,psikolojik savaş.İsrail cesaretine de diyecek yok tabiki..tabi buna cesaret denirse ..arkalarındaki destekçilerinin körüklemesi başka bişey değil.

Bravo ABye , bravo BMye.Yahudiler Lübnanda 100 lerce insanı katlletiler.Olayı kınama mesajı yayınlamayı bile çok gördüler.İnsan bişeyler yazdıkça sinirleniyor..neden çünkü bize psikolojik savaş başlattılar da ondan.

Garga wrote:
O israilli velet çok manyak tartışmaya giriyor kesin abicim bu!
BURAK_X
Ama yapabileceğimiz birşeyler var;
Coca cola ve onun companylerini, NESCAFE
ve
Mc Donalds ürünlerini almazsak bizde birşeyler yapabiliriz.Çünkü bilindiği kadarıyla bu ürünlerin parası İsrail ordusuna gidiyor!
extramedya
Arkadaşlar yine kendime ait bir teori sunacağım. Gerçek değil kurgu ama gerçekleşmesi mümkün:

İsrail Devleti'nin ya da Yahudi Devleti'nin kurulduğu yıl olan 1948'den günümüze Orta Doğu'da yaşanan gelişmelere baktığımızda tuhaf ve bu sebeple de ilginç bir durum ortaya çıkıyor.

Hepimiz İsrail'in arkasında büyük Amerikan Şirketlerinin ve ona bağlı olarak da ABD'nin olduğunu düşünürüz. Son yıllarda yaşanan gelişmelerle de bu iyice pekişti zaten.

Diyeceksiniz ki neresi tuhaf bu zaten biliniyor. Ancak bakınız ABD son 15 yılda Orta Doğu ülkelerine yönelik ne yapıyorsa hepsinde İsrail istekleri ön planda. Kısacası demokrasi ile yönetilen 4 yılda bir Başkan seçen dünya süper gücü İsrail ve siyonizmin şaşmaz bir müttefiki olarak hep sahnenin önünde yer alıyor.

Peki biz ne diyoruz. Amerika İsrail'i kullanıyor. Evet belki son 5 yıla kadar bu doğru idi. Ancak, ABD içinde artık yadsınamaz bir güç odağı haline gelen Yahudi lobileri kanalı ile İsrail'in ABD'yi avucunun içine aldığı ve onu bir sopa gibi kullanarak dünyanın başına musallat ettiği de bir gerçek.

Peki burada amaçlanan ne? Kaçınılmaz sonu geciktirmek mi? Son Lübnan harekatında başarısız olup çekilmek zorunda kalan İsrail ordusu, adeta karizmayı çizdirdi. Peki, İsrail tarihi bu gibi durumlarda neleri gösteriyor. Daha da ağır saldırıları!
Evet, İsrail Lübnan'dan belki çekiliyor ama bu orantısız güç kullanımını arttırmayacağı anlamına gelmiyor. Askerlerini güvenli hatta çeken İsrail'in her an daha da yoğun bir saldırıya girmesi olası. Tam da bu noktada devreye Türkiye'nin bölgeye asker göndermesi gündeme geliyor. Bombalar yağar da Türk askeri ölmez mi? Türk askeri ölürse Türkiye müdahale etmez mi? Karşılık vermez mi? İsrail bunu ister mi?
Bence ister!
Bölgedeki Arap uluslarından çok daha güçlü olan, dünyanın en büyük 3. ordusuna sahip olan Türkiye'yi kıskaca sokmayı isterler. Bu yolla hem BOP için kartlarını güçlendirir, hem de ABD ile ülkemizi karşı karşıya getirebilirler.
PKK konusunda başaramadıklarını bu yolla elde ederler.
Tuhaf ama gerçek bu olabilir. İsrail artık bölgeye gözdağı vermek için daha büyük bir av peşine düşmüş olabilir.
Bekleyin. Umarım zaman beni haksız çıkarır.
Kıyamet senaryom hayali kalır...
BURAK_X
extramedya wrote:
Arkadaşlar yine kendime ait bir teori sunacağım. Gerçek değil kurgu ama gerçekleşmesi mümkün:

İsrail Devleti'nin ya da Yahudi Devleti'nin kurulduğu yıl olan 1948'den günümüze Orta Doğu'da yaşanan gelişmelere baktığımızda tuhaf ve bu sebeple de ilginç bir durum ortaya çıkıyor.

Hepimiz İsrail'in arkasında büyük Amerikan Şirketlerinin ve ona bağlı olarak da ABD'nin olduğunu düşünürüz. Son yıllarda yaşanan gelişmelerle de bu iyice pekişti zaten.

Diyeceksiniz ki neresi tuhaf bu zaten biliniyor. Ancak bakınız ABD son 15 yılda Orta Doğu ülkelerine yönelik ne yapıyorsa hepsinde İsrail istekleri ön planda. Kısacası demokrasi ile yönetilen 4 yılda bir Başkan seçen dünya süper gücü İsrail ve siyonizmin şaşmaz bir müttefiki olarak hep sahnenin önünde yer alıyor.

Peki biz ne diyoruz. Amerika İsrail'i kullanıyor. Evet belki son 5 yıla kadar bu doğru idi. Ancak, ABD içinde artık yadsınamaz bir güç odağı haline gelen Yahudi lobileri kanalı ile İsrail'in ABD'yi avucunun içine aldığı ve onu bir sopa gibi kullanarak dünyanın başına musallat ettiği de bir gerçek.

Peki burada amaçlanan ne? Kaçınılmaz sonu geciktirmek mi? Son Lübnan harekatında başarısız olup çekilmek zorunda kalan İsrail ordusu, adeta karizmayı çizdirdi. Peki, İsrail tarihi bu gibi durumlarda neleri gösteriyor. Daha da ağır saldırıları!
Evet, İsrail Lübnan'dan belki çekiliyor ama bu orantısız güç kullanımını arttırmayacağı anlamına gelmiyor. Askerlerini güvenli hatta çeken İsrail'in her an daha da yoğun bir saldırıya girmesi olası. Tam da bu noktada devreye Türkiye'nin bölgeye asker göndermesi gündeme geliyor. Bombalar yağar da Türk askeri ölmez mi? Türk askeri ölürse Türkiye müdahale etmez mi? Karşılık vermez mi? İsrail bunu ister mi?
Bence ister!
Bölgedeki Arap uluslarından çok daha güçlü olan, dünyanın en büyük 3. ordusuna sahip olan Türkiye'yi kıskaca sokmayı isterler. Bu yolla hem BOP için kartlarını güçlendirir, hem de ABD ile ülkemizi karşı karşıya getirebilirler.
PKK konusunda başaramadıklarını bu yolla elde ederler.
Tuhaf ama gerçek bu olabilir. İsrail artık bölgeye gözdağı vermek için daha büyük bir av peşine düşmüş olabilir.
Bekleyin. Umarım zaman beni haksız çıkarır.
Kıyamet senaryom hayali kalır...

Hmm.Bence mantıklı bi teori.İsrail'den bunlar beklenir.Ama umarım dediğin gibi haksız oluruz.
selim06
Görüşlerine katılmakla beraber bir kaç şey eklemek istiyorum;
1.İsrail ırkı gerçekten hiç olmadığı kadar aptalca davranıyor...Daha 50 yıl önce kendilerini "Getto"lara tıkarak hayvan muamelesi yapan "Batı"nın savunuculuğunu yapıp onları arkasında görüyorlar...Halbuki tarih boyunca Müslümanlar Yahudileri korumuştur!2.Beyazıt döneminde Avrupa'dan canları kurtatmak için kaçan Yahudilere Osmanlı kucak açmıştır(bunlar hala aramızda yaşıyor çoğu Sebateyist)...
Avrupalılar ise önce Hitlere Yahudileri yaktırmış,sonra da hiç sevmedikleri bu Yahudileri buradan kaçışa zorlamışlardır.Nitekim Yahudileri Filistin'e yerleştiren İngilizlerdir.Böylelikle her zaman problem olan Yahudilerden Avrupa kurtulmuştur..
"Zaten İsa'yı çarmaha germekle büyük bir suç işleyen Yahudiler şimdi Çöl topraklarında 1,5 Milyar Müslümanla uğraşsında görsün bakalım!"
Mantığı ön plandadır!Yani bir kaç gün önce Olmert'in yaptığı biz Batının değerleri için savaşıyoruz açıklaması çok komiktir..
2.Yahudiler 1,5 Milyar Müslüman dünyası+Çin(1,5 Milyarda onlar)+Fransa,İtalya gibi Anti-Amerikan devletlere karşı tek başına bi şey yapacak değildir!Amerikan desteği de gittikçe azalıyor,ancak parasal güçleri var ama parayla da insan almak zor!Herkes anladı ki 7 Milyon Yahudiyle bu iş olmayacak,ama Yahudiler hala yaşıyor çünkü
1.Avrupa Yahudileri bir daha Avrupa topraklarında görmek istemiyor.
2.Arap Hükümetleri tahtları için kargaşa istiyor...
3.Amerika daki lobi çalışmaları.
4.Çin'de Anti-Amerikan cılığın büyümesini istiyor,İsrail yaşadıkça bu devam edecek..
abone
desene herşey komplo teorisi üzerine kurulmuş,hatta komplo teorileri desek yanlış olmaz.

selim06 wrote:
Görüşlerine katılmakla beraber bir kaç şey eklemek istiyorum;
1.İsrail ırkı gerçekten hiç olmadığı kadar aptalca davranıyor...Daha 50 yıl önce kendilerini "Getto"lara tıkarak hayvan muamelesi yapan "Batı"nın savunuculuğunu yapıp onları arkasında görüyorlar...Halbuki tarih boyunca Müslümanlar Yahudileri korumuştur!2.Beyazıt döneminde Avrupa'dan canları kurtatmak için kaçan Yahudilere Osmanlı kucak açmıştır(bunlar hala aramızda yaşıyor çoğu Sebateyist)...
Avrupalılar ise önce Hitlere Yahudileri yaktırmış,sonra da hiç sevmedikleri bu Yahudileri buradan kaçışa zorlamışlardır.Nitekim Yahudileri Filistin'e yerleştiren İngilizlerdir.Böylelikle her zaman problem olan Yahudilerden Avrupa kurtulmuştur..
"Zaten İsa'yı çarmaha germekle büyük bir suç işleyen Yahudiler şimdi Çöl topraklarında 1,5 Milyar Müslümanla uğraşsında görsün bakalım!"
Mantığı ön plandadır!Yani bir kaç gün önce Olmert'in yaptığı biz Batının değerleri için savaşıyoruz açıklaması çok komiktir..
2.Yahudiler 1,5 Milyar Müslüman dünyası+Çin(1,5 Milyarda onlar)+Fransa,İtalya gibi Anti-Amerikan devletlere karşı tek başına bi şey yapacak değildir!Amerikan desteği de gittikçe azalıyor,ancak parasal güçleri var ama parayla da insan almak zor!Herkes anladı ki 7 Milyon Yahudiyle bu iş olmayacak,ama Yahudiler hala yaşıyor çünkü
1.Avrupa Yahudileri bir daha Avrupa topraklarında görmek istemiyor.
2.Arap Hükümetleri tahtları için kargaşa istiyor...
3.Amerika daki lobi çalışmaları.
4.Çin'de Anti-Amerikan cılığın büyümesini istiyor,İsrail yaşadıkça bu devam edecek..
palavra
" Peki, İsrail tarihi bu gibi durumlarda neleri gösteriyor. Daha da ağır saldırıları! "

-sadece meraktan -

hangi tarih kitabindan boyle bir netice cikardiniz

selamlar
darkeagle
arkadaşlar biliyosunuz yakın zamanda metal fırtına diye bir kitap çıkmıştı.ondan sonra bu tür kütaplar çıkarmaya başladılar.metal fırtına çıkmadan önce nerdeydiniz diye sormazlar mı adama.

bu tür kitapların hepsinı amerikan ingiliz gibi asıl bu işlerin başı olan kişiler yazıyor diye herkes kitaptaki bilgilerin hepsine inanarak aslında kendilerini kandırıyor ve kendini komik duruma düşürüyor;çünkü oradaki bütün bilgilerin hepsi aslında israilin ve amerikan -ingiliz oratkalığının bir sounucudur.bunlar 20 yıllık planlarını zaten yapmışlardır.bu yaptıkalrı vahşetlerin hepsini taa körfez savaşından beri planlıyorlardı.onun için bu yaptıkları vahşete karşı biz türkiye ve müslümanlar olarak karşı çıkmalıyız onlara destek olacak her türlü işi her türlü malı ve aracı kullanmaktan sakınmalıyız.örneğin;coca cola pepsi nestle dove gibi birton ürünlerin hepsini hristiyanlar ve yahudiler yani amerika ve israil destekli ürünlerd
ir ve bunların çoğunun geliride israil ve amerikanın şu anda yaptıkları savaşlarda harcanmak üzere onlara gönderiliyor ve bu silahlarla müslüman kardeşlerimizi ve müslüman olmasada insanlara zarar verir hale geliyorlar.
kadikoy
Geçtiğimiz yıldı sanırım. National Geographic Türkiye, İslam'ın yükselişi konulu bir özel sayı yapmıştı. Orada yazılanlar bugünlerin göstergesi oldu sanki.
İslam dini Batı dünyasının ve Yahudilerin gözünde bir veba salgını gibi algılanıyor. İnsanların dinlerini yaşamak adına özgürlüklerinden vazgeçmeleri tuhaflık olarak niteleniyor vb. Kısacası Batı İslamı yanlış tanıyor ya da Yahudi sermayesinin hakim olduğu Dünya medyası dinimizi kasten yanlış tanıtıyor. Nerede ise dünyada yaşayan her müslüman potansiyel terörist gibi algılanıyor. Bu da "Medeniyetler Çatışmasını" yaklaştırıyor.
İnsan fıtratı gereği hep dünya üzerinde bozgunculuk ediyor. Hep lanetlediği işleri sonrasında yapmaktan çekinmiyor.
İslam dini her yıl Hristiyanlıkla arasındaki farkı kapatmakta. Üstelikte büyümesini artık büyüyüp serpildiği Asya ve Afrika coğrafyasında değil. ABD, İngiltere ve AB ülkelerinde daha da arttırmış durumda.
ABD'de yapılan ve CIA fonlarından desteklendiği iddia edilen bir araştırmaya göre İslam coğrafyasındaki hızlı nüfus artışı, hidayete erenlerin hızla çoğalması ve batılı ülkelerdeki yaşlı nüfusun ölümünün hızlanması ile 2060 yılında dünya nüfusunun yarıdan fazlası Müslüman olacak. Üstelik ABD'de bu oran nerede ise %40'lara ulaşacak.
Bu araştırma internette bazı sitelerde yer aldı. Hatta Google sayfalarında yaptığım aramalarda bulmuştum. Fakat nedense hem bu siteler, hem de Google'daki izleri bir iki hafta gibi kısa bir sürede yok oldu???
Neyse. Yani 50 yıl kaldı. Dünyayı yöneten şer güçler bunu biliyor ve geçiktirmek için her şeyi yapıyor. Yoksa sonları yakın!
palavra
kadikoy wrote:
. Neyse. Yani 50 yıl kaldı. Dünyayı yöneten şer güçler bunu biliyor ve geçiktirmek için her şeyi yapıyor. Yoksa sonları yakın!

50 yil cok uzun bir zaman

dunyanin bu kadar beklemeye tahammulu oldugunu zannetmiyorum

ve bu hesap sadece nufus dengelerine gore yapilmis

ben ce onumuzdeki 5 yil icinde

dunya dengelerinde gorunur bir degisiklik olacak

ve on yil zardinda Turkiye ve orta asyadaki kardes devletler
kuvvetler dengesinde ciddi bir kutup olacaklar